.

Виж резултатите на анкетата: ПОМОЩ Объркана съм

Гласували
1. Вие не можете да гласувате в тази анкета
  • Радвай се на малките неща

    0 0%
  • Излезте да се веселите

    0 0%
  • Бъди себе си

    1 100,00%
Анкета с повече от един глас.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 5 от общо 5
  1. #1

    Question ПОМОЩ! Чувствам се объркана с гаджето си

    Здравейте! Моля ви помогнете!
    От месец и половина си имам гадже. В първите седмици от както тръгнахме бях на седмото небе. Всичко ни вървеше приказката, излизанията. Но проблема е, че той често пътува в чужбина през седмица и дефакто се виждаме през седмица. Той не иска привързаност, точно заради това. Иска нормална връзка. Просто гаджета, да си правим кефа. Обаче, аз съм момиче и влизам в филми постоянно какво прави, понякога като не ми пише или пък сега като е на линия дали си пише с друга...Разбира се казва ми всичко, обаче не му вярвам на 100%. Ревнувам го като последва нови момичета в инстаграм и влизам в филми дали си пише с тях. Но държанието му и отношението като е с мен опровергава тези съмнения.
    Но неща се промениха (поне аз така мисля). Вече 3-4 негови ходенета по 1 седмица в чужбина издържах, но след последното нещо сме се отдалечили един от друг. Не ни тръгва темата в чата (от време на време). Аз се чувствам изнервена. Той е замислен (макар и да противоречи той). Нещо се случи. Искра има, ласки, флирт...но ми се струва, че нещо не върви и се чувствам объркана. Ревнувам го и то много. Все още не сме правили секс, да не би това да е проблема? Постоянно го мисля като не е тук. Искам да съживя отново връзката. КАЖЕТЕ МИ КАКВО ДА НАПРАВЯ, ЗА ДА ИМА ОТНОВО ХАРМОНИЯ МЕЖДУ НАС?

  2. #2
    Мега фен Аватара на Грозния
    Регистриран на
    May 2015
    Град
    София
    Мнения
    7 849
    Не мога да гласувам в анкетата, защото няма такава опция.
    Явно той не иска обвързване и е напълно възможно да не си единствената, която има връзка с него по едно и също време.
    Ако връзката ви не се задълбочава и не става по-сериозна (да живеете заедно например), приеми че е въпрос на време да се разделите. Вероятно много по-скоро, отколкото предполагаш или плануваш.
    Цитирай Първоначално написано от Rengur Виж мнението
    всички тук знаем, че сте инфлуенсър във форума

  3. #3
    Искате различни неща, връзка без привързване не е връзка а някакво познанство за когато ти е скучно.
    Освен това не е нормално след месец и половина да се чувствате отдалечени един от друг, та именно сега трябва да ви е най-розовият и щастлив период
    People do fall in love. People do belong to each other, because that's the only chance anybody's got for real happiness

    ענא הגנה לישראל
    ישראל אנחנו העם
    הנבחר אף אחד לא עוצר בעדנו
    !עזה מוות



  4. #4
    anonymous1043668
    Guest
    Щом ако не иска нещо специално и е често онлайн, това е има друга.. Но щом като не иска нещо специално може или да го зарежеш или да си "доволна на това което имаш с него" и да си продължиш връзката.Зависи си от теб...

  5. #5
    Супер фен Аватара на TrollFactory
    Регистриран на
    Jun 2018
    Мнения
    1 155
    Ползва те само, за да се забавлява. С тия пътувания определено не си те е поставил за приоритет в живота, а и определено не е като да се чувства вързан с теб след като непрекъснато си добавя профили на курви в социалните мрежи. По-добре да се разделите, защото тази пародия на връзка ще приключи тежко за теб.

Етикети за тази тема

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си