.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 8 от общо 8
  1. #1

    Пред дилема съм. Помощ

    Здравейте, преди да започна, искам да кажа, че съм нов тук и ако темата не е за този раздел, ще помоля за извинение, и съответно тя да бъде преместена. Значи завърших училище. Докато все още бях на училище идваха от Русенски Университет и от ТУ Габрово да правят приемни изпити. И във двата университета съм приет със желаната специалност от мен. Въпросът ми е къде според вас е по-добре. Имам предвид като обучение, материална база и т.н. Не избирам по-лекото, защото и двете са инженерни специалности и няма как да ми е лесно, а и аз не искам да ми е лесно. Искам да знам къде обучението е на по-голямо ниво. Ще се радвам да видя мненията на хора, които са от двата университета. Благодаря предварително!
    Последно редактирано от nvidiati : 07-02-2018 на 16:13

  2. #2
    Мега фен Аватара на Грозния
    Регистриран на
    May 2015
    Град
    София
    Мнения
    7 849
    По-добре в Русе - областен град е и там се предполага, че обучението ще е на по-високо ниво.
    Цитирай Първоначално написано от Rengur Виж мнението
    всички тук знаем, че сте инфлуенсър във форума

  3. #3
    Мега фен Аватара на RapExotic
    Регистриран на
    Nov 2013
    Мнения
    4 760
    Цитирай Първоначално написано от Грозния Виж мнението
    По-добре в Русе - областен град е и там се предполага, че обучението ще е на по-високо ниво.
    Габрово да не би да не е областен град?

  4. #4

  5. #5
    Мега фен Аватара на Грозния
    Регистриран на
    May 2015
    Град
    София
    Мнения
    7 849
    Цитирай Първоначално написано от RapExotic Виж мнението
    Габрово да не би да не е областен град?
    Габрово е нещо като село, само че по-голямо .
    Цитирай Първоначално написано от Rengur Виж мнението
    всички тук знаем, че сте инфлуенсър във форума

  6. #6
    Супер фен Аватара на dexofen
    Регистриран на
    Jan 2010
    Мнения
    1 016
    А каква е специалността?
    В Габрово са стиснати и режат опашките на котките, в Руси говорят миеко (ужким). Русе е по-красив и по-младежки град с по-добър транспорт. До Габрово с влак се пътува 6 дена и 6 нощи с прикачване на царева ливада. Изобщо съм очуден много че имат университет. Габрово обаче има + че е близо до сф, пловдив и т.н. докато Русе е малко настрани.

  7. #7
    Цитирай Първоначално написано от dexofen Виж мнението
    А каква е специалността?
    В Габрово са стиснати и режат опашките на котките, в Руси говорят миеко (ужким). Русе е по-красив и по-младежки град с по-добър транспорт. До Габрово с влак се пътува 6 дена и 6 нощи с прикачване на царева ливада. Изобщо съм очуден много че имат университет. Габрово обаче има + че е близо до сф, пловдив и т.н. докато Русе е малко настрани.
    Специалността е компютърни системи и технологии. Точно днес ми се наложи да ида да видя какво е точно В Габрово, а аз съм от Монтана (кажи-речи на другия край ) и дотам се стига със 300 зора. Града като цяло е хубав, спокоен е, но просто със транспорт е много трудно да се стигне, освен ако нямаш собствена кола, иначе не става.

  8. #8
    Цитирай Първоначално написано от Грозния Виж мнението
    По-добре в Русе - областен град е и там се предполага, че обучението ще е на по-високо ниво.
    Чул съм, че в Русе инженерните специалности предимно са на по-високо ниво, но университета в Габрово си е изцяло технически и затова стоя пред дилема накъде да се насоча.

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си