.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 4 от общо 4
  1. #1

    Петна след пъпки

    Здравейте! Момиче на 16 съм. Имам проблем със акнето и петната след него. Независимо дали ги стискам или не - остават петна. Това ми е адски дразнещо. Най-големия ми проблем са петната. Поразрових се из интернет и открих разни мазила и тоници и ако някой ги е ползвал бих се радвала да ми изкаже мнението си. Първото, което за което метох беше тоникът на Мелабел също и крема на Мелабел. Второто, на което попаднах е крем пилинга на isis с гликолова киселина. Третото го купих днес - избелващ крем на evterpa с разни масла в него (жожоба и бадемово и гроздови семки). Ако някой е ползвал тези кремове и тоници моля да ми сподели дали има ефект. Мисля да започна с тях през есента, защото сега с това слънце не ми се ще да си стоварвам на главата още проблеми. А ползвали ли сте някакви други кремове или домашни маски, от които да има доказан ефект? Ходя и на козметик и малко или много има ефект. Благодаря предварително!

  2. #2
    Мега фен Аватара на Ivaaaaa
    Регистриран на
    May 2012
    Мнения
    13 929
    Тези евтинджоци масла ги забрави.не са кечествени. Вземи си по-скоро качествено масро от шипка от някой био магазин. Можеш да прочетеш за ползите му в интернет. Би могла да започнеш и лек химически пилинг с aha ili bha киселини. Някой качествен серум или крем с вит, Ц. Важно е как се съхранява, защото е фотонестабилен. Тъй че няма файда, ако не си вземеш нещо добре съхранено. Препоръчвам буустера на клиник. Другооо, арбутин. Има го като съставка в много корейски продукти. Те са малко комплексирани и мечтаят за бяла кожа цял живот и съответно разбират от тези неща. Друга съставка, която на погреднеш е хидрохинон-а. Моят личен опит е с третиноин и мога да твърдя, че е ефикасен. Ся, не знам доколко медицински си просветена, някои от тези състави не са съвсем безопасни. Препоръчвам среща с дерматолог, с който да обсъдите вариантите. Едно обаче е сигурно - ползавй слънцезащитен крем, дори да не ползваш избелващ агент, защото повечето пигментации остават върху кожата поради липсата на защита.
    За кого се сещаш, когато се сещаш за някого?

  3. #3
    Мега фен Аватара на Грозния
    Регистриран на
    May 2015
    Град
    София
    Мнения
    7 849
    Цитирай Първоначално написано от beauty_in_shadows Виж мнението
    ...тоникът на Мелабел също и крема на Мелабел. ...крем пилинга на isis с гликолова киселина. ...избелващ крем на evterpa...
    Жалък опит за реклама !
    Цитирай Първоначално написано от Rengur Виж мнението
    всички тук знаем, че сте инфлуенсър във форума

  4. #4
    Мега фен Аватара на kaRamella
    Регистриран на
    Apr 2010
    Град
    ilivewheretheskyends
    Мнения
    4 200
    biotrade melabel съм ползвала само и има ефект. малко ме щипе , нооо... : (


Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си