.
Отговор в тема
Страница 3 от 3 ПървиПърви 123
Резултати от 51 до 62 от общо 62
  1. #51
    Мега фен Аватара на tori
    Регистриран на
    Jun 2012
    Мнения
    16 955
    Цитирай Първоначално написано от paradosou Виж мнението
    Да. В смисъл... вярно е само като тенденция, както казваш намират се изключения, ама са именно изключения. Между другото това за създаването на стабилна връзка в някаква немного крехка възраст е потвърдено и от психологически проучвания (не от типа "експертни", които ги публикуват в Космополитан, че на повечето хора представата им за подобни неща е такава xD).
    Ако всичко върви както върви обичайно, на 20 и на 24 ще си различен. Да, може би не до степен да не можеш да се познаеш, обаче личността ти още се развива сравнително осезаемо.
    Естествено, ако някой не може да комуникира адекватно, не е толерантен и проявява да кажем склонност към манипулация /в съчетание с други 'бонуси' от същия тип/, и на 30+ ще си блъска главата в стената и връзките му ще се разпадат или ще са пародия...
    До тая степен на нещата - имам предвид психологически проучвания - не съм стигала да чета или търся (макар че изобщо е интересно за четене, предполагам), но опита и наблюдаването на чужди връзки/грешки си показва баш това. То изобщо, де - не е само до връзки. Опита изобщо е хубаво нещо. Дори на сравнително крехка възраст като си с извадена глава от гъза, научен си поне да опитваш да мислиш и "да следиш картите", чуждият опит не е толкова чужд.
    Баба ми почина преди 2 години и половина, аз не съм умирала ест., но като гледах, изобщо не изглеждаше приятно да си мъртъв...
    квак

  2. #52
    Мега фен Аватара на Грозния
    Регистриран на
    May 2015
    Град
    София
    Мнения
    7 849
    Цитирай Първоначално написано от paradosou Виж мнението
    Хайде кажи поне един-двама, които ти допадат. Предизвиквам те ; ).
    Арабчо, TrollFactory и някои други които ги баннаха от форума - MalePanther, Maleficus и другите му профили, prosto 4ovek и някои други, които не влизат във форума вече.
    Цитирай Първоначално написано от paradosou Виж мнението
    Нищо подобно не трябва. Абсурдно би било схващането, че като обясниш на някого колко е смотан, какъв боклук е характера му и т.н. той ще се плесне по челото, от раз ще получи дзен прозрение и ще си промени кардинално навиците.
    Целта не е да ги променям, а да ги поставям на мястото им !
    Цитирай Първоначално написано от paradosou Виж мнението
    Да бе, "факти", че целият форум е пълен само и единствено с отрепки...
    То животът е пълен с такива, та във форума ли ще е по-различно ?!
    Цитирай Първоначално написано от HollyGolightly Виж мнението
    Ако това беше така, нямаше да има нужда да го казваш, то щеше да си личи.
    То си личи и теб те е яд !
    Цитирай Първоначално написано от HollyGolightly Виж мнението
    Виждаме се почти всеки ден, и всеки уикенд сме заедно.
    Значи не живеете заедно !
    Цитирай Първоначално написано от HollyGolightly Виж мнението
    ...ми е ясно какво мога аз да му дам (отново не говоря за секс).
    Я кажи какво друго можеш да дадеш освен секс, че ми стана интересно !
    Цитирай Първоначално написано от HollyGolightly Виж мнението
    Той е човека с когото можем да си говорим с часове и никога не ни омръзва. Не си мълчим почти никога, винаги имаме теми за дискутиране- работния ден, статия която сме прочели, нещо което ни се е случило преди време и за което сега сме се сетили, цели, емоции, чувства, книги, мечти, you name it.
    Така ли?!
    Малко по-рано твърдеше нещо друго:
    Цитирай Първоначално написано от HollyGolightly Виж мнението
    ...не е никак полезно да си с някого 24/7. Омръзвате си, разговирите ви рано или късно ще се сведат само до битовизми и какво се случило на работа, а след време и за това няма да си говорите, а липсата на комуникация неименуемо води до раздяла.
    Ето че сама си противоречиш и вече е очевидно за всички !
    Цитирай Първоначално написано от HollyGolightly Виж мнението
    ... само се надявамЕ до тогава семейството ни да е по-голямо, а не тричленно като сега
    Кои сте тези, които се надявате? Кое е това тричленно семейство? Ти, майка ти и баща ти ли? Или ти, кучето и котката?

    Питам защото явно не става въпрос за приятеля ти, тъй като не можеш да наричаш "семейство" някой с когото не живеете заедно .
    Цитирай Първоначално написано от Rengur Виж мнението
    всички тук знаем, че сте инфлуенсър във форума

  3. #53
    ^По никакъв начин мненията ми не си противоречат. Не сме заедно 24/7 и никога няма да сме. Никога работата ни няма да е на едно и също място и никога няма да променим същността си и да се правим на сиамски бизнаци. За това и интереса ни не се губи.
    Ти обаче това никога няма да го разбереш, щото си сам, сам и ще си останеш
    People do fall in love. People do belong to each other, because that's the only chance anybody's got for real happiness

    ענא הגנה לישראל
    ישראל אנחנו העם
    הנבחר אף אחד לא עוצר בעדנו
    !עזה מוות



  4. #54
    Мега фен Аватара на Грозния
    Регистриран на
    May 2015
    Град
    София
    Мнения
    7 849
    Цитирай Първоначално написано от HollyGolightly Виж мнението
    ^По никакъв начин мненията ми не си противоречат.
    Цитирай Първоначално написано от Rengur Виж мнението
    всички тук знаем, че сте инфлуенсър във форума

  5. #55
    Супер фен Аватара на TrollFactory
    Регистриран на
    Jun 2018
    Мнения
    1 155
    Нека авторката просто да се снима в цял ръст и да постне снимката си тук (ако иска може без фейс). По-голяма услуга от този съвет няма да може да получи.

  6. #56
    Голям фен Аватара на s0b1esk1
    Регистриран на
    Jun 2010
    Град
    Измерение София
    Мнения
    617
    Я отиди на една почивка и не мисли тия глупости
    WE ARE NOT ANGELS!

  7. #57
    Мега фен Аватара на tori
    Регистриран на
    Jun 2012
    Мнения
    16 955
    Цитирай Първоначално написано от paradosou Виж мнението
    Разгледай събитията из фейсбук, пък и не само там де, организират се всякакви щуротии ~ нощ на музеите, водни войни , презентации по най-разнообразни теми, караоке състезания, beer pong турнири , преходи по планински маршрут, кариерни форуми, демонстрации, дегустации, наблюдение на звезди през телескоп, научни дискусии... буквално каквото се сетиш. 120% ще има доста неща, които ще съвпадат с твоите интереси - отиваш, държиш се приветливо, забравяш да се стремиш непременно към запознанство с момче и така. Банално, но започни нещо ново, раздвижване в живота ти ще ти се отрази перфектно.
    Таман прочетох цялата тема, ми не отделни неща. Съгласна съм за ивентите във фб, добра идея ти е дадена - мен даже фейса ми показва баш днес сутринта какви неща ще се случват в зоната, където живея и околностите. Големи градове, събития във моя град, а-О кретении, разбира се и събитията, създадени от приятели във фбто ми, както и тези, за които имам заинтересовани/твърдо отиващи прияатели. В случая наистина е важно да заебеш срамежливостта/да се научиш да комуникираш с хора. Естественсо, ако си ръб като мен, най-вероятно ще идеш на няколко събития, ще се запознаеш с този-онзи и ще се изпокриеш пак у вас, щото ще ти е втръснало от хора. Ама си струва опита.
    Основно в момента пиша и с идея, де. Не знам дали слушаш рок, но ако отговора е "да", Хилс ъф рок ще се състои тези дни в Пловдив. В момента гледам, че търсят доброволци да помагат с организацията, което си е добър опит за запознанства. Стига да имаш желание, време и да говориш английски добре, работата е опечена. Понеже местата за настаняване изобщо в Пловдив са малко, имат палатков лагер и спането на доброволците може да се осъществи там безплатно, ако имаш нужните "такъми" за изпълнението на това. От този фестивал и спането на палатка можеш да се запознаеш с интересни хора, както и би било някакъв плюс, вземайки предвид връзките, които могат да възникнат по такива места. Разбира се, прецени си дали ти се хвърля отначало още в нещо толкова голямо, но виж - не можеш да кажеш, че е лоша идея.

    https://hillsofrock.com/news/volunteers
    Това е сайта, има нужните линкове и обяснения за кандидатстване, имаш и още 3 дни да попълниш, каквото е нужно.
    квак

  8. #58
    Мега фен Аватара на AnarchyBoy
    Регистриран на
    May 2012
    Мнения
    11 825
    Не съм чел цялата темата
    Като цяло трябва да загърбиш невинността, наивността и срама.
    Има един мъжки лаф, срам путки не ебе. Но предполагам, че и за жени върви.
    Просто като видиш някое момче, отиди и му кажи.. Здравей.. и да те отреже мех ;д
    На 23 бачкаш/работиш? В тези среди няма ли подходящи хора?
    Какво очакваш от един мъж впрочем?
    И като цяло, просто излизай повече, активирай се повече социално.. Интернет въобще не е лошо място за запознанства, най-голямата ми любов (за сега) срещнах първо в нета, а после пренесохме нещата в реалния живот и бяхме Pretty much happy as fuck за около 2 години. ;д
    Ходи на уроци, на случайни евенти, на танци, на рисуване, на концерти.. почни да тренираш нещо.. Излизай с приятели.. казваш че нямаш.. ами почни да имаш смисъл тъпичко е, но повечето излизания водят до повече запознанства, което си е равно на по-голям шанс за ухажор. ;д
    Пък и важно ти колко си адекватна, ся ако имаш няк'ви мега алтави виждания за нещата и търсиш буквално някой да ти сваля звезди на първото запознанство няма как да стане.

    Интересен съвет е да спреш да търсиш, щото съдбата обича да си прави пишки с хората. Сиреч докато търсиш няма да намериш, просто си освободи съзнанието от тези глупости дали ще си намериш или не, но прави нещата отгоре за да се забавляваш и то ще стане от самосебе си ;д ийзи ;д
    "It's one of the great tragedies of life — something always changes."
    Dr. Gregory House


    Before sex, you help each other to get naked, after sex you only dress yourself.
    Moral of the story: "In life no one helps you, once you're fucked.

  9. #59
    Мега фен
    Регистриран на
    Nov 2007
    Град
    * пРи сЛъНцЕтО*
    Мнения
    3 114
    Ох,леле...Излез и се запознай с някой фр на твой фр и така.Бъди социална и активна... Животът е пред теб,какво се сдухваш и слушаш какви глупости ти пишат тук?! Айде по-ведро.

  10. #60
    Супер фен Аватара на mlakniwe
    Регистриран на
    Apr 2010
    Мнения
    1 616
    Цитирай Първоначално написано от despasito4 Виж мнението
    Здравейте. Моля ви за съвет.
    На 23 г. съм и съм сама от както бях на 15. Имах само един приятел, но закратко. Запознахме се в училище и ходихме 1.5-2 месеца.
    Къде мога да се запозная с някое свястно момче? Изключвам онлаайн запознанствата, защото не ми допада. Знам, че повечето от вас са ги запознали приятелите им. Нямам много приятели. Търся идеи и съвети от типа-запиши се на уроци по нещо и т. н.?
    И аз съм свястно момче на 24г. и съм имал само една връзка и след това се затворих в себе си и чакам да стане чудо да си намеря жена свястна и да имам щастливо семейство и деца. И аз нямам много приятели като цяло и съм домошар.Пиши на ЛС ако искаш да се срещнем и разходим някой ден, търся сериозна връзка със скромно момиче, а не тъпа и мързелива жена, която мисли само за секс и купони и няма намерение да създава семейство скоро и да сключва брак.

  11. #61
    Kaто за начало за по-свестните и затворени хора е много по-трудно пич. Не бъди толкова затворен или ддз просто не мисли за това и си се кефи и сам не е кой знае какво

  12. #62
    Тези неща просто се случват! Остави съдбата да се намеси и всичко ще си дойде на мястото

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си