.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 6 от общо 6
  1. #1

    Question Някой може ли да ми препоръча диета и тренировка?

    Здравейте! На 12 съм, висока съм около 170-172см и тежа 58кг (сега съм отслабнала, но по принцип съм между 58 и 61кг). Някой знае ли подходящи тренировки за мен? По възможност да са за бедра, корем и мускул на ръката. Също така ще се радвам, ако някой сподели някоя диета, която действа (да не е гладуване, защото съм пробвала, но не издържам). Водя активен начин на живот и на ден ходя между 5000 и 10000 крачки. Сега мисля да започна предизвикателството 100дена по 100клека, но нещо все ме спира. Използвах BetterMe за тренировки, но се отказах, защото нямах време. Също така много обичам сладкото и за жалост почти всеки ден ям. Ям разнообразна храна и мисля, че единственото вредно нещо, което ям е сладкото и понякога ям и много тестени неща. Ще се радвам, ако споделите мнението и опитите си!
    Последно редактирано от JustMe72 : 07-06-2018 на 09:35

  2. #2
    Мега фен Аватара на Грозния
    Регистриран на
    May 2015
    Град
    София
    Мнения
    7 849
    Цитирай Първоначално написано от JustMe72 Виж мнението
    Здравейте! На 12 съм, висока съм около 170-172см и тежа 58кг (сега съм отслабнала, но по принцип съм между 58 и 61кг).
    Цитирай Първоначално написано от Rengur Виж мнението
    всички тук знаем, че сте инфлуенсър във форума

  3. #3
    anonymous1043668
    Guest
    Според мен не ти трява диета,защото си висока аз самата съм 165 и тежа 51 кг. естествено ако не искаш да станеш анорексичка. Плюс това ти е рано да почваш да спазваш диети...

  4. #4
    Знам, че ми е рано за диети, но имам съм дебела и не го мисля само аз и това ми подсказва, че не съм анорексичка и не се опитвам да повръщам след като ям като анорексичките. Искам подходящи тренировки за да ми спадне корема, да ми се стегнат краката и да направя мускули на ръката. Мислех да отслабна с диета и да правя тренировки за да направя мускули, но ме знам подходящи тренировки и диети.

  5. #5
    anonymous1043668
    Guest
    Ми запиши се на бойни изкуства,които искат движение. Карате,айкидо,май тай,джудо,може дори и Крав Мага ама не ти го препоръчвам. Хем ще се стегнеш,хем ще те научат на дисциплина,отговорност и т.н. и хем ще можеш да срещнеш нови хора и за капак ще можеш да се защитаваш...

  6. #6
    Супер фен Аватара на dexofen
    Регистриран на
    Jan 2010
    Мнения
    1 016
    12 с този ръст или нещо не се мериш като хората, или нещо не е вярно в сметките или др опция е да си извънредно висока и да си новата звезда на NBA.
    BMI-ти е перфектен. Въпреки че за 12годишни не е най-перфектният индекс за ползване.
    https://www.smartbmicalculator.com/r...&gk=&di=0&dt=6

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си