.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 6 от общо 6
  1. #1

    Как да му кажа, че го харесвам?

    Здравейте, бих искала някой да ми даде съвет за това как да кажа на едно момче, че го харесвам. Ще Ви разкажа историята накратко. Преди близо година започнахме да си пишем, но тогава той си имаше приятелка и не ми обръщаше кой знае какво внимание, после се бяха разделили и ми пишеше по-често, но беше в Англия и работеше, след това пък с бившата му пак се събраха и сега като се разделиха окончателно (предполагам), излизахме 2 пъти и си пишем от време на време. Та, въпроса ми е как да му кажа, че имам някакви симпатии към него? Благодаря Ви предварително и Ви желая приятен ден! <3

  2. #2
    Мега фен Аватара на Грозния
    Регистриран на
    May 2015
    Град
    София
    Мнения
    7 849
    Цитирай Първоначално написано от melsy Виж мнението
    Та, въпроса ми е как да му кажа, че имам някакви симпатии към него?
    Покани го у вас да "гледате филм". От самия факт че го каниш в дома си, ще му стане ясно за какво става въпрос!
    И не се навличай с много дрехи !

    Ако това не проработи, значи нямаш шанс!
    Цитирай Първоначално написано от Rengur Виж мнението
    всички тук знаем, че сте инфлуенсър във форума

  3. #3
    Според мен няма смисъл. Обръща ти внимание само през почивките на връзката си. Какво е това иди си, ела си няма как да не знае че имаш симпатии към него, след като сте си писали толкова и сте излизали, просто вниманието ти му харесва и му поддържа егото.
    People do fall in love. People do belong to each other, because that's the only chance anybody's got for real happiness

    ענא הגנה לישראל
    ישראל אנחנו העם
    הנבחר אף אחד לא עוצר בעדנו
    !עזה מוות



  4. #4
    "
    Цитирай Първоначално написано от Грозния Виж мнението
    Покани го у вас да "гледате филм". От самия факт че го каниш в дома си, ще му стане ясно за какво става въпрос!
    И не се навличай с много дрехи !

    Ако това не проработи, значи нямаш шанс!
    "

    Не ми е за цел да преспя с него, а да му покажа, че наистина го харесвам. Всяка би могла да му пусне и това не би му направило добро впечатление.

  5. #5
    Цитирай Първоначално написано от HollyGolightly Виж мнението
    Според мен няма смисъл. Обръща ти внимание само през почивките на връзката си. Какво е това иди си, ела си няма как да не знае че имаш симпатии към него, след като сте си писали толкова и сте излизали, просто вниманието ти му харесва и му поддържа егото.
    Може би си прав/а, но аз наистина искам да се получи нещо. Бих му казала в очите и това, което казваш ти, но ме е страх да не реагира остро. Знам ли вече какво да правя...

  6. #6
    Супер фен Аватара на TrollFactory
    Регистриран на
    Jun 2018
    Мнения
    1 155
    Цитирай Първоначално написано от melsy Виж мнението
    Не ми е за цел да преспя с него, а да му покажа, че наистина го харесвам. Всяка би могла да му пусне и това не би му направило добро впечатление.
    Ако този може лесно да преспи с всяка едва ли ще има нервите да му се правиш на недостъпна щом е свикнал да получава всичко наготово. Разбира се, не казвам и, че трябва да му се хвърляш на врата и да махаш с опашка всеки път като се видите.

    Цитирай Първоначално написано от melsy Виж мнението
    Може би си прав/а, но аз наистина искам да се получи нещо. Бих му казала в очите и това, което казваш ти, но ме е страх да не реагира остро. Знам ли вече какво да правя...
    И какво, в по-изгодна позиция ли си в момента докато само му търчиш по гъза във всеки удобен момент? Или му казвай, че си търсиш връзка и, ако не е възможно да очакваш нещо толкова сериозно от него, да си знае, че няма 6-5 с теб и адиос амиго! От толкова зле разигравана игра както в момента я играеш, накрая само ти ще си недоебана и влюбена, а той ще е с онази или с друга поредна.
    Последно редактирано от TrollFactory : 07-10-2018 на 13:03

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си