.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 9 от общо 9
  1. #1

    Помощ за спорт

    Здравейте!
    Сега като е дошло лятото и нямаме училище, ми се отвори свободно време и искам да се захвана със спорт. Честно казано за моите 160см 63,5кг не изглеждат добре, особено около коремчето ми. Пък и приятелките ми не са по-добре в това отношение. Чудим се с какво да се захванем, за да не сме вече залепени за дивана. Мен лично ме е страх от бойните изкуства да не би случайно да ме накарат наистина да се бия с някого. Не искаме и на плуване да ходим защото много лесно си намираме извинения точно за този спорт. Искам мнението на хора, които се занимават с нещо и могат да ми дадат съвет за спорта, който практикуват.

  2. #2
    Щом питаш и за приятелките ти, това означава, че те също "търсят" спорт, т.с имаш с кой да си измисляш оправдания (оф ама тоя спорт топката е много голяма , тоя спорт е много груб..) и от там едва ли ще има голям ефект, хващаш се сама, намираш си някой готино момче, което да тренира баскетбол примерно започваш да тренираш с него и така , никое момче не би отказало момиче за компания, успех
    .

  3. #3
    anonymous1043668
    Guest
    Не ставаш ли малко капризен/на за спортове, за да не ти се присмиват ти репоръчвам да правиш прости упражнения вкъщи (напр. коремни преси) след това може да отидеш на по лек сорт (като йога). Аз тренирам бойно изкуство и съм тренилара плуване, и ти гарантирам че избягваш спортовете, които ти дават резултата който ти искаш..

  4. #4
    Супер фен Аватара на dexofen
    Регистриран на
    Jan 2010
    Мнения
    1 016
    Момиче ли си, момче ли си.... иди че разбери... Има бойни изкуства, дето няма да те карат да биеш никого. Що не помислиш за танци? Др вариант е да си вземеш някое по-едро куче.

  5. #5
    Мега фен Аватара на Грозния
    Регистриран на
    May 2015
    Град
    София
    Мнения
    7 849
    Цитирай Първоначално написано от nia2012 Виж мнението
    Честно казано за моите 160см 63,5кг не изглеждат добре, особено около коремчето ми. Пък и приятелките ми не са по-добре в това отношение. Чудим се с какво да се захванем, за да не сме вече залепени за дивана.
    С 99% сигурност, авторът е жена.
    За твоя ръст и килограми, мисля че отиваш към затлъстяване.
    Последно редактирано от Грозния : 07-08-2018 на 18:49
    Цитирай Първоначално написано от Rengur Виж мнението
    всички тук знаем, че сте инфлуенсър във форума

  6. #6
    Мега фен Аватара на tori
    Регистриран на
    Jun 2012
    Мнения
    16 955
    Защо не се захванете да тичате на някой стадион? В София, когато живеех за малко, ходех да тичам на стадиона на НСА - достъпен е за външно ползване и ми беше на 10-15 мин пеша. Имаше и достатъчно място да се правят упражнения за разгряване, имаше място да си оставиш телефона/мп3то и най-големия плюс - навън е и хем е слънчево, хем дишаш малко по-чист въздух, отколкото във непроветрена зала или фитнес. А и настилката е добра, така че не си ебаваш майката по паркове и алеи.
    Изобщо е добре да си навън, това ми е мисълта. Спортно ориентиране има, което пак е хубаво, щото си навън. Планинарство, плуване...
    А ако имаш и приятели, където да се захванете заедно, поне не си сама и можете да използвате тая енергия, където сега я ползвате да си търсите оправдание, за по-адекватното надъхване един-друг. А и ако си вземате гаджетата, секса след тфенировка е доста по-приятен.
    Пък ако имате някой с кола, може да си организирате и ходене по планините сами - Мусала примерно е приятна за изкачване, Рилските езера са красиви, Орлово око ама не с джип, ми пеша... Тези места ще ви надъхват с гледка, освен да ви вадят от вас. И дори не са кой знае каква инвестиция. Въпросът е да не се вреш някъде да дишаш лайна, а да си навън, докато е добро времето и позволява.
    квак

  7. #7
    Цитирай Първоначално написано от tori Виж мнението
    Защо не се захванете да тичате на някой стадион? В София, когато живеех за малко, ходех да тичам на стадиона на НСА - достъпен е за външно ползване и ми беше на 10-15 мин пеша. Имаше и достатъчно място да се правят упражнения за разгряване, имаше място да си оставиш телефона/мп3то и най-големия плюс - навън е и хем е слънчево, хем дишаш малко по-чист въздух, отколкото във непроветрена зала или фитнес. А и настилката е добра, така че не си ебаваш майката по паркове и алеи.
    Изобщо е добре да си навън, това ми е мисълта. Спортно ориентиране има, което пак е хубаво, щото си навън. Планинарство, плуване...
    А ако имаш и приятели, където да се захванете заедно, поне не си сама и можете да използвате тая енергия, където сега я ползвате да си търсите оправдание, за по-адекватното надъхване един-друг. А и ако си вземате гаджетата, секса след тфенировка е доста по-приятен.
    Пък ако имате някой с кола, може да си организирате и ходене по планините сами - Мусала примерно е приятна за изкачване, Рилските езера са красиви, Орлово око ама не с джип, ми пеша... Тези места ще ви надъхват с гледка, освен да ви вадят от вас. И дори не са кой знае каква инвестиция. Въпросът е да не се вреш някъде да дишаш лайна, а да си навън, докато е добро времето и позволява.
    Плуване и лостове също са оферта.

  8. #8
    Мега фен
    Регистриран на
    Nov 2007
    Град
    * пРи сЛъНцЕтО*
    Мнения
    3 114
    Цитирай Първоначално написано от dexofen Виж мнението
    Момиче ли си, момче ли си.... иди че разбери... Има бойни изкуства, дето няма да те карат да биеш никого. Що не помислиш за танци? Др вариант е да си вземеш някое по-едро куче.
    Защо,е аз обичам да се бия ;д ;д Хубаво е да те научат да се отбраняваш!!!Аз харесвам бокс...

  9. #9
    Според мен се захвани с лека атлетика, от този спорт започва всичко. А и няма да те бият.

Етикети за тази тема

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си