.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 5 от общо 5
  1. #1

    Да се променя ли заради него

    Здравейте! Моята история е следната: Аз съм момиче на 17 и от доста време харесвам едно момче. Един ден събрах смелост и му писах,така станаха нещата и се събрахме,но не след дълго време му споделих че имам проблеми с родителите ми. Когато му споделих той си направи извода че с времето съм щяла да пропадна и така нататък. За това той сметна за редно че е по-добре да се разделим,и така стана. Но вече доста време не мога да спра да мисля за него....та взех мерките да се променя към много по-добро за да му докажа че не е възможно да пропадна. Та въпроса ми е дали си струва и дали е възможно да имам отново шанс с него

  2. #2
    anonymous1043668
    Guest
    Такива идиоти като него, дори и да се промениш, той пак ще намери друго оправдание да се разделите, хвани живота си в ръце, продължи напред, ще срещнеш някой хиляди пъти по добър.Totally не си струва. Такива ще минат и заминат..

  3. #3
    От къв зор ще се променяш заради някой? Окей, обичаш го явно много, но щом той не те харесва такава, каквато си, не мисля, че това е твой проблем. Както каза FuzzyDesertPaw толкова много ще има още..
    Supernatural is the best series FOREVER !!!

  4. #4
    Какво има да се променяш, той не ти е казал че не иска да сте заедно заради това, което си сега, а за това което някой ден може да станеш.
    Накратко казано си е намерил причина да те зареже
    Това са детски глупости, радвай се на лятната си ваканция и не се занимавай с този.
    People do fall in love. People do belong to each other, because that's the only chance anybody's got for real happiness

    ענא הגנה לישראל
    ישראל אנחנו העם
    הנבחר אף אחד לא עוצר בעדנו
    !עזה מוות



  5. #5
    Супер фен Аватара на TrollFactory
    Регистриран на
    Jun 2018
    Мнения
    1 155
    Цитирай Първоначално написано от Ana.ivanova02 Виж мнението
    но не след дълго време му споделих че имам проблеми с родителите ми. Когато му споделих той си направи извода че с времето съм щяла да пропадна и така нататък. За това той сметна за редно че е по-добре да се разделим,и така стана.
    И какви са му доводите за това, че така било редно? Нека ти го кажа направо:
    Ти си му споделила семейната драма, а той ти се е изплюл в лицето.
    Искал е просто да те мине. Преценил е и, че си много наивна и може, просто ей така за спорта, да ти се подиграе в края. И за целта като пълен боклук е използвал точно най-тежките неща, които си му споделила за себе си.

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си