.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 2 от общо 2
  1. #1

    Подута вена на половия член

    Здравейте, надявам се някой да види темата.. за някои може да е смешна - за други не. По принцип знам, че повечето мъже имаме изпъкнали вени по члена, или може би само някои.. не знам. И аз имам изпъкнала вена, и не се притеснявам, защото разбрах, че повечето имат, и това не е нищо страшно, a просто нещо нормално. Обаче днес забелязах, че в началото на члена се е образувало нещо като кръгче от вени - няма как да се обясни по-просто. Ако някой иска да ми помогне с информация, ще пусна и снимка само на самото образувание, за да видите за какво става на въпрос, защото с думи не може да се обясни. Ако е нещо сериозно може да кажете и някакво лечение, който разбира разбира се. Но пак казвам, може да не е нищо сериозно.

    Ако съм нарушил някои правила - извинете ме. Не знам дали може да се пускат такива теми.

  2. #2
    Супер фен Аватара на dexofen
    Регистриран на
    Jan 2010
    Мнения
    1 016
    По принцип вените на пениса са изпъкнали. Това кръгче от вени има ли някакъв по-различен цвят? По-твърдо ли е на допир? Боли ли? Ако искаш пусни снимка, но по възможност да не е качена на файл, а на някакъв линк, за да не е много натрапливо. Или ми я прати на лс.

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си