.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 6 от общо 6
  1. #1

    Мога ли да се запиша в един ВУЗ и да кандидатствам в Друг

    Приет съм специалност х в Технически университет филиал Пловдив и специалност y в Teхнически университет София, мога ли да се запиша в ТУ-Пловдив и да кандидатствам за второ класиране в ТУ-София?

  2. #2
    Повече от фен
    Регистриран на
    Feb 2014
    Мнения
    317
    имаше някакъв филм, че не искат да ти върнат дипломата като се запишеш, но ако излязат точни тези на канцеларията, може и да ти се получи номера (по-вероятно е да не излязат точни :d). обади се на телефона на канцеларията на факултета, в който си приет утре, те ще ти обяснят най-добре как стоят нещата.
    също успех с ТУ, не е толкова трудно, колкото се опитват да го изкарат

  3. #3
    Супер фен Аватара на dexofen
    Регистриран на
    Jan 2010
    Мнения
    1 016
    Направи си едно нотариално заверено копие на дипломата ако искаш. ППЦ това в бг университите задържането на дипломи е абсолютно незаконно.

  4. #4
    За да кандидатстваш за второ класиране трябва да си депозираш дипломата в ТУ София. От тази година не вземат дипломи при самото записване, така че нещата могат и да ти се получават, но не е сигурно.

  5. #5
    A аз имам въпрос по същия случай. Значи дипломата ми е в университета където съм класиран на второ класиране и искам да се запиша там. Как става отписването от единия и записването в другия университет. Какви спънки могат да ми направят и кое се прави първо, отписването от предишния или записването в другия.

  6. #6

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си