.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 7 от общо 7
  1. #1

    Red face Закъснява ми с 6 дни

    Добър ден!
    Закъснява ми вече с 6 дни и не знам точно какво да правя. Говорих си с приятеля ми дали може би има нещо, но той каза, че ме е пазил и не е сигурен само за преди 2 месеца. Но от тогава мина вече един цикъл и добре на време, че даже и по-рано. Много се чудя дали да си направя един тест за бременност, да се успокоя и аз и той. Чувала съм, че е добре теста да се направи около втората седмица от закъснението, но не мога да чакам вече. Дали ако го направя сега ще отчете вярно? (Може и да се бъркам, но така съм чувала) Също така бихте ли ми препоръчали качествени тестове за бременност.
    Благодаря предварително!
    Последно редактирано от mihhsi : 07-12-2018 на 10:16

  2. #2
    Мега фен Аватара на Ivaaaaa
    Регистриран на
    May 2012
    Мнения
    13 929
    Уау, шест дни. Голямо чудо. Добре, де, не ползвате ли някакъв предпазен метод? 14 дни е препоръчително да се чака след рисковия полов акт, но мисля, че повишен чхг може да се отчете и до седмица. Какво значи качествен и некачествен тест? Всички работят на един принцип с тест лентички.
    За кого се сещаш, когато се сещаш за някого?

  3. #3
    14 дни след рисков полов акт или няколко дни след закъснение, тъй като се предполага че си била в овулация около 2 седмици преди да започне новият цикъл.
    People do fall in love. People do belong to each other, because that's the only chance anybody's got for real happiness

    ענא הגנה לישראל
    ישראל אנחנו העם
    הנבחר אף אחד לא עוצר בעדנו
    !עזה מוות



  4. #4
    Супер фен Аватара на dexofen
    Регистриран на
    Jan 2010
    Мнения
    1 016
    Той като казва, че те е пазил какво има предвид? Със СОД? Презерватив? Бодигард? В смисъл пазенето без кондом не е много пазене. Винаги има риск да потече секрет от пениса му, който евентуално да те оплоди. Дори и да не сте правили секс, а да се е изхвърлил близо до вагината ти или да го е търкал покрай клитора ти.

  5. #5
    Мега фен Аватара на Ivaaaaa
    Регистриран на
    May 2012
    Мнения
    13 929
    Как ще забременее, ако не свърши вътре, тия сперматозоиди да не са олимпийци на дълги бягания :д
    За кого се сещаш, когато се сещаш за някого?

  6. #6
    Мега фен Аватара на NomNomNom
    Регистриран на
    Sep 2010
    Мнения
    8 372
    май се прави 14 дни след рисков акт или първите дни на закъснението;
    направи си сега един да спиш спокойно
    иначе, не се забременява лесно, ако го правите с презерватив или поне около овулацията (средата на месеца) сте по-внимателни
    Девет кули дзидини,
    девет враке железни.
    Никой немой да отоври
    да прерила, ей ей...

    Зад високи дзидини
    девет темни одаи
    едно сърце те люби
    заплетено, ей, ей...



  7. #7
    Супер фен Аватара на dexofen
    Регистриран на
    Jan 2010
    Мнения
    1 016
    Цитирай Първоначално написано от Ivaaaaa Виж мнението
    Как ще забременее, ако не свърши вътре, тия сперматозоиди да не са олимпийци на дълги бягания :д
    Ем остава малък риск, може да си бъркат бършат мажат и т.н. кой ги знае хората.

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си