.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 22 от общо 22
  1. #1

    Question Влюбен съм!

    Здравейте! От известно време харесвам едно момиче(не живее в моя град, тя е от София аз съм от Плевен).
    Тя е с една година по малка от мене(аз съм на 18 тя е на 17). Говорим си почти всяка вечер по телефона, по приятелски.
    Все се каня да й кажа, че я харесвам, но все не успявам, може би защото се притеснявам!
    Дайте ми някакъв съвет, как да й го кажа, как да й го покажа, че я харесвам!
    Ще съм ви много благодарен ако ми помогнете!

  2. #2
    Познавате ли се лично или само по телефона/фейсбук?
    Ако не, предложи и да се видите, иди до София, прекарайте малко време заедно и ѝ покажи че я харесваш. Не е нужно да и го казваш. Ако все пак считаш за нужно, по-удачно е очи в очи, отколкото измънкано по телефона
    People do fall in love. People do belong to each other, because that's the only chance anybody's got for real happiness

    ענא הגנה לישראל
    ישראל אנחנו העם
    הנבחר אף אחד לא עוצר בעדנו
    !עזה מוות



  3. #3
    Проблема е там, че нямам парични средства и крайният вариант е освен да й го кажа, притеснявам се дали ще се влошът нещата! Дайте съвет! Дали да го направя!

  4. #4
    Супер фен Аватара на TrollFactory
    Регистриран на
    Jun 2018
    Мнения
    1 155
    Естествено, че ако нямаш пари това много влошава нещата! Как според теб мислиш, че ще й прозвучи, ако евентуално се навие да се видите "нямам пари за път, ела ти."? Или си търси момиче в своя град, или забрави за тая. Пък й дори не си й казал, че я харесваш. От къде знаеш дали има смисъл да си чак толкова влюбен?

  5. #5
    Запознанство през нета, много трудно... ако няма нещо общо с плевен, но трудно да подържате връзка, пък на всичкото отгоре нямаш пари.. или поне ако имаш някакви намерения да учиш в София, окей пробвай.. но другото е загуба на време..

    Да отидеш да я видиш веднъж,два пъти до софия.. но повече не можеш както казваш нямаш пари..

  6. #6
    Мега фен Аватара на RapExotic
    Регистриран на
    Nov 2013
    Мнения
    4 760
    Това е големия проблем с интернет запознанствата - запознаваш се с някой, допадате си и се оказва, че или е на другия край на държавата или е в чужбина. И ако все пак се окаже, че сте на няколко часа разстояние се започва едно губене на време в път и в крайна сметка вижданията се ограничават до 2-3 пъти в месечно. Това е крайно недостатъчно и започват едни съмнения и проблеми. Ако нямаш възможност да се виждаш с партньора си поне 3-4 пъти в седмицата няма смисъл да си губиш времето.

  7. #7
    Цитирай Първоначално написано от TrollFactory Виж мнението
    Естествено, че ако нямаш пари това много влошава нещата! Как според теб мислиш, че ще й прозвучи, ако евентуално се навие да се видите "нямам пари за път, ела ти."? Или си търси момиче в своя град, или забрави за тая. Пък й дори не си й казал, че я харесваш. От къде знаеш дали има смисъл да си чак толкова влюбен?
    Напратив ужасно много я харесвам, но проблема е там че ако й кажа може да ми откаже и да реагира странно и ме изстрах да не ме нарани!

  8. #8
    Цитирай Първоначално написано от RapExotic Виж мнението
    Това е големия проблем с интернет запознанствата - запознаваш се с някой, допадате си и се оказва, че или е на другия край на държавата или е в чужбина. И ако все пак се окаже, че сте на няколко часа разстояние се започва едно губене на време в път и в крайна сметка вижданията се ограничават до 2-3 пъти в месечно. Това е крайно недостатъчно и започват едни съмнения и проблеми. Ако нямаш възможност да се виждаш с партньора си поне 3-4 пъти в седмицата няма смисъл да си губиш времето.
    Мене не ми пречи, че е на няколко часа от мен, по ми е важно за да й кажа, а по нататък ще видя какво ще стане, ако се получи изобщо нещо между мен и нея?

  9. #9
    Супер фен Аватара на TrollFactory
    Регистриран на
    Jun 2018
    Мнения
    1 155
    Тя трябва да е изключително влюбена, за да направи компромис с теб. Едно, че за нея си от дълбоката провинция, където не се знае дали ще я пускат да ходи след като е само на 17 и второ, че нямаш пари и автоматично ограничаваш възможностите ви да се виждате и да правите каквото и да било заедно. Трябва да си уникален в нещо, което я привлича и влудява, за да може тази да ти е навита и в реалния живот, а не само в мокрите ти фантазии.

  10. #10
    Цитирай Първоначално написано от TrollFactory Виж мнението
    Тя трябва да е изключително влюбена, за да направи компромис с теб. Едно, че за нея си от дълбоката провинция, където не се знае дали ще я пускат да ходи след като е само на 17 и второ, че нямаш пари и автоматично ограничаваш възможностите ви да се виждате и да правите каквото и да било заедно. Трябва да си уникален в нещо, което я привлича и влудява, за да може тази да ти е навита и в реалния живот, а не само в мокрите ти фантазии.
    1во Да ви кажа, че нямам мокри фантазий за това момиче!
    2ро Аз искам само да ми дадете съвет как да и го кача, че я харесвам!

  11. #11
    Супер фен Аватара на TrollFactory
    Регистриран на
    Jun 2018
    Мнения
    1 155
    1-во. Айде не да ми викаш, става ли? 100 % си блъскал чикии на снимките й.
    2-ро. Съвет вече получи, явно просто очакваш да прочетеш фантастична стратегия от някой непознат, който не познава нито теб, нито нея, но която да проработи на 100 %...

    Няма такъв филмар като тебе...

  12. #12
    Цитирай Първоначално написано от TrollFactory Виж мнението
    1-во. Айде не да ми викаш, става ли? 100 % си блъскал чикии на снимките й.
    2-ро. Съвет вече получи, явно просто очакваш да прочетеш фантастична стратегия от някой непознат, който не познава нито теб, нито нея, но която да проработи на 100 %...

    Няма такъв филмар като тебе...
    Само едно ще ви кажа, нито ме познавате нито нищо!
    Аз харесвам момиче и незнам как да си покажа чувствата към нея а ти какъвто си там ми говориш че просто съм искал да я ч**** , ами изобщо няма нищо вярно! И айде като не знаете да давате съвети да си мълчите!
    Нека темата ми да бъде заключена от админите!

  13. #13
    Супер фен Аватара на dexofen
    Регистриран на
    Jan 2010
    Мнения
    1 016
    Споко пич.
    Просто и кажи лека полека чувствата си. Можеш да използваш нещо в нея, за да я манипулираш леко, потърси къде и е слабото място. Освен това, винаги можеш да отидеш от Плвн до Сф не е чак толкоз скъпо. 5 лв и 30 ст. е влака втора класа до София с 50% намаление за ученици/ студенти. 3 часа път е и толкоз няма даже. Тръгваш сутринта, пътуваш, виждате се, вечерта тръгваш обратно и готово.
    P.S. Тя ако е готина също би дошла, ако я пуснат техните.

  14. #14
    Добре, като нямаш финанси да се видите дори, какъв е смисъла да знае, че Стилиян от Плевен я харесва?
    People do fall in love. People do belong to each other, because that's the only chance anybody's got for real happiness

    ענא הגנה לישראל
    ישראל אנחנו העם
    הנבחר אף אחד לא עוצר בעדנו
    !עזה מוות



  15. #15
    Супер фен Аватара на dexofen
    Регистриран на
    Jan 2010
    Мнения
    1 016
    Цитирай Първоначално написано от HollyGolightly Виж мнението
    Добре, като нямаш финанси да се видите дори, какъв е смисъла да знае, че Стилиян от Плевен я харесва?
    Е Стилиян от Плевен сигурно може да намери 10 кинта да иде да се видят. Все пак 21 век сме. Особено щом си говорят по тела. Освен това, ако е прилично момиче, като и обясни че няма кинти би отишла до него, ако нейните я пуснат.
    Не му убивайте мечтите на момчето ся... в смисъл, иначе ще стане като Рос и Рейчъл от "Приятели" дет сто години се канеха да си кажат, че се обичат.Освен тва за любовта, граници няма. Има двойки дето са били с години разделени по време на войните, та дори и сега.

  16. #16
    Ами ако не видя, още първият ми коментар беше да се видят, той обаче взе да се оправдава как няма пари да иде.
    Ако нямат намерение да се срещат на живо, какъв е смисъла тя да знае че я харесва?
    People do fall in love. People do belong to each other, because that's the only chance anybody's got for real happiness

    ענא הגנה לישראל
    ישראל אנחנו העם
    הנבחר אף אחד לא עוצר בעדנו
    !עזה מוות



  17. #17
    Цитирай Първоначално написано от dexofen Виж мнението
    Споко пич.
    Просто и кажи лека полека чувствата си. Можеш да използваш нещо в нея, за да я манипулираш леко, потърси къде и е слабото място. Освен това, винаги можеш да отидеш от Плвн до Сф не е чак толкоз скъпо. 5 лв и 30 ст. е влака втора класа до София с 50% намаление за ученици/ студенти. 3 часа път е и толкоз няма даже. Тръгваш сутринта, пътуваш, виждате се, вечерта тръгваш обратно и готово.
    P.S. Тя ако е готина също би дошла, ако я пуснат техните.
    Най после един свестен коментар!
    Благодаря ти, ще те послушам пък каквото стане!
    Благодаря ти и за инфото за влаковете!

  18. #18
    Супер фен Аватара на dexofen
    Регистриран на
    Jan 2010
    Мнения
    1 016
    Цитирай Първоначално написано от Stiliqn.K Виж мнението
    Най после един свестен коментар!
    Благодаря ти, ще те послушам пък каквото стане!
    Благодаря ти и за инфото за влаковете!
    Нп, отвори сайта на бдж-то.
    Обаче за да си с намаление ти трябва карта за бдж. струва 1 лв. прави се срещу уверение от дскл или от уни че си студент/ученик.

  19. #19
    Супер фен Аватара на dexofen
    Регистриран на
    Jan 2010
    Мнения
    1 016
    Цитирай Първоначално написано от HollyGolightly Виж мнението
    Ами ако не видя, още първият ми коментар беше да се видят, той обаче взе да се оправдава как няма пари да иде.
    Ако нямат намерение да се срещат на живо, какъв е смисъла тя да знае че я харесва?
    Смисълът е, че няма нужда да се виждат постоянно наживо, за да се обичат. Бъдете малко по-разкрепостени в любовта бе хора.

  20. #20
    Запознанствата в интернет не водят до нищо добро
    https://zonatax.com/

  21. #21
    Супер фен Аватара на dexofen
    Регистриран на
    Jan 2010
    Мнения
    1 016
    Цитирай Първоначално написано от LJoL Виж мнението
    Запознанствата в интернет не водят до нищо добро
    И що така? Аз точно там се запознах.

  22. #22
    Фен Аватара на saskou
    Регистриран на
    Apr 2007
    Град
    Bourgas
    Мнения
    291
    Ако си говорите всеки ден - тя вече знае, че я харесваш. Опитай се да поддържаш темпо и същевременно не избързвай. Жените обичат нещата да се случват бавно, без напрежение.
    да слуша

Етикети за тази тема

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си