.
Отговор в тема
Страница 1 от 2 12 ПоследнаПърви
Резултати от 1 до 25 от общо 32
  1. #1

    Харесвам я, но не знам как да подходя?

    Здравейте,

    Пише ви един леко пораснал Тийн, но все пак реших и аз да се допитам до вас...

    Става въпрос за едно момиче тя на 17, аз 19г. От няколко месеца контактуваме, постоянно има за какво да си говорим, но аз все винаги някак си по-отдръпнат стоя и не рискувам.

    Как и казахте за първи път,че я харесвате? че искате да сте нещо повече с нея от приятели...?

    Изпитвам някакво странно чувство,че просто ще изглеждам смешен в очите и, защото може и да си фантазирам че може да има нещо, а то да е единствено в моето съзнание. Също така винаги ме е било страх да изразявам чувствата си към друг.

    Как да постъпя?

  2. #2
    Супер фен Аватара на TrollFactory
    Регистриран на
    Jun 2018
    Мнения
    1 155
    Много съжалявам, но щом от няколко месеца просто си контактувате и в никакъв момент от тогава до сега нито ти, нито тя сте повдигали такава тема, то отдавна си friendzone-ннат.
    Като й кажеш, че я харесваш ефектът ще е кофти. Или ще се отдръпне рязко и ще си загубите приятелството, или ще те вземе като за кученце в чантичка, което само й е ходило в краката толкова време, за да получи само едно нещо. Ще и стане ясно, че бленувайки за нейната слива си склонен да се правиш на маймуна и може да те попилее с най-различни номера. Очевидно си без опит със свалките, така че каквото станало станало. Сега не бързай да мажеш, запази поне сегашното състояние на контакт с въпросната госпожица, за да може поне да завъртиш филм покрай нея с някоя нейна приятелка като разбирасе без да повтаряш същата грешка и с нея! Кифлите обичат алфа поведение у мъжа и за него да няма 6-5 и той да знае какво си търси от тях, а не да е някакъв неориентиран и държащ се като девствената им приятелка.
    Последно редактирано от TrollFactory : 07-13-2018 на 13:19

  3. #3
    Мислиш ли,че съм изпуснал момента... :/

    Първоначално се разминавахме като пътни знаци, до като не дойде момент в който именно тя ме заговори за нещо.. "Внимавай ще се удариш...." в следващите няколко минути ме разпитва как се казвам, на колко съм.. и така.. от тогава все повече и повече си говорим..

    В началото,честно казано нито съм се интересувал,нито съм я познавал.. но малко по-малко с разговорите и действията и стана някак си симпатична.. Писах и няколко пъти, шегички бъзици, но не съм свикнал с онлайн свалките и оставих само като се засичаме така случайно.

    На няколко пъти ми намекваше,че ще ходи да се разхожда (сутрин/вечер) до една близка хижа в планината(4-5км) и като я питах сама ли? и тя ами да? След седмица две пак ми казва,че после ще ходила там и там.. и след секунда две: Да знаеш,че само на теб съм казала и ако се изгубя да ме имаш изпредвид :ДД

    - да ли това не е бил момента да нахално да и предложа компанията си? но аз съм си такъв и не знам да не би да и досаждам.. мразя да се натрапвам на хората..

    Сега като се замисля, май е трябвало ам ах тъпа картуна..

  4. #4
    Супер фен Аватара на dexofen
    Регистриран на
    Jan 2010
    Мнения
    1 016
    Ми може и тя да те харесва.
    Ако и кажеш и тя също те харесва - окей нещата се получават.
    Ако и кажеш, а тя не те харесва, но ти е истинска приятелка - окей оставате си фрс, леко окуърд за около 1 час и после минава
    Ако и кажеш, а тя не те харесва и не ти е истинска приятел - не е окей.
    Като цяло тва.
    Винаги можеш да опиташ.

  5. #5
    Как да и го кажа? В ситуациите които се засичаме винаги сме обградени от хора..

    Вчера и писах в инстаграм, отговаря отговаря, смее се,... след това сийне.. (не нахалствам да и спамя, а просто спирам да пиша... ) после мине се час ми праща някакви снимки.. пак спре да пише, в 1 вечерта ми праща някакво видео, пише няколко реда и вика ще лягам окей лека..


    сутринта.. (ставам рано.. 6-7 часа) пиша и "добро утро", сийнала го е на обяд.. да ти е*ем номерата..

  6. #6
    какво да й ебеш номерата ? ти сам си се осрал и сега обвиняваш нея.. не си ли малко нагъл

  7. #7
    Смисъл с кое съм се осрал? напълно непознато момиче, запознаваме се и хоп на първата седмица да и кажа харесвам те тъй ли? така ли е трябвало да действам? може и да си прав...

    Ако бях подходил така пък ще излеза,че много бързам,че много нахалствам

  8. #8
    ако не си нахален няма да се навреш между женски крака скоро време

  9. #9
    Там е Въпроса,че това не ми беше Първа най-важна цел, но явно трябва наистина да си нахален за да връзват малко повече, то и в живота е така..

  10. #10

    темата.

    Бъди нахален , навсякъде ше се нагледаш на някакви хем надъхани хем пълни отрепки със страхотни приятелки и ау ... почнете ли много да си пишете и да си споделяте някакви тъпотии толкова отишъл си фреендзоонат, .. почвате да излизате (ако и тя има желание) ларшите си споделяте си някакви неща ау и ако се получат нещата се получават ако не както са го казали хората риба в реката бол... , ама излизаш надъхан и без да се сдухваш и ау не ти трябват готови реплики и ау... щот няма и да ги използваш в последствие... и женско надуши ли че те е страх и нямаш смелост да признаваш и ау .. до там си ... пробвай , може да не стане с първата втората .. , ше трупаш опит и ше стане.. . както с всяко нещо с опит иначе мацката ако имаш сериозни чувства гледай да я забравиш с др мацка или ау... или ако не си толкова сериозен дружи си с нея ау и без тва си в зоната.. можеш да ти направи реклама пред някоя нейна приятелка и да намажеш ...

  11. #11
    Супер фен Аватара на TrollFactory
    Регистриран на
    Jun 2018
    Мнения
    1 155
    Цитирай Първоначално написано от nillkin1 Виж мнението
    Мислиш ли,че съм изпуснал момента... :/
    Категорично, да. А ако изпуснеш момента, жените бързо, бързо премислят варианта (факт е, че те толкова бързо си сменят настроенията, че няма как да усетиш даже кога е станало) дали да са с теб и премислят над много други варианти като накрая съвсем друга муха им е в главата и докато се усетиш вече си падат по друг...

    Цитирай Първоначално написано от nillkin1 Виж мнението
    Първоначално се разминавахме като пътни знаци, до като не дойде момент в който именно тя ме заговори за нещо.. "Внимавай ще се удариш...." в следващите няколко минути ме разпитва как се казвам, на колко съм.. и така.. от тогава все повече и повече си говорим..
    Ето това е било момента да й зададеш въпроса "Имаш ли си приятел" (дори и да знаеш, че си няма), за да разбереш каква е почвата. Задаваш ли само въпроси неизяваващи никакъв сексуален интерес от твоя страна (защото си срамежлив) може да пробудиш единствено същото и от другата страна. Разговорът е понякога като огледало, ти трябва да го водиш натам, където искаш, за да видиш (получиш) това, което искаш.

    Цитирай Първоначално написано от nillkin1 Виж мнението
    В началото,честно казано нито съм се интересувал,нито съм я познавал.. но малко по-малко с разговорите и действията и стана някак си симпатична.. Писах и няколко пъти, шегички бъзици, но не съм свикнал с онлайн свалките и оставих само като се засичаме така случайно.
    Не си мисли, че чатовете я карат наистина да се смее като ти отговаря ей така: " " Изобщо не знаеш дали не си просто един от 4-мата, с които си пише в този момент. Наблягай на това да каниш момичетата провокирайки интереса им с нещо, а не само с пускането на лафове в чата. От чатове спомени няма.

    Цитирай Първоначално написано от nillkin1 Виж мнението
    На няколко пъти ми намекваше,че ще ходи да се разхожда (сутрин/вечер) до една близка хижа в планината(4-5км) и като я питах сама ли? и тя ами да? След седмица две пак ми казва,че после ще ходила там и там.. и след секунда две: Да знаеш,че само на теб съм казала и ако се изгубя да ме имаш изпредвид :ДД

    - да ли това не е бил момента да нахално да и предложа компанията си? но аз съм си такъв и не знам да не би да и досаждам.. мразя да се натрапвам на хората..
    Тя си те е поканила на хижа, защо й е да ходи сама, че чак и да преспива сама в гората? Да не би да е страшна природолюбителка? Ти си прави сметката сега...

    Цитирай Първоначално написано от nillkin1 Виж мнението
    Сега като се замисля, май е трябвало ам ах тъпа картуна..
    Нищо, за другия път да си знаеш!

  12. #12
    Супер фен
    Регистриран на
    Apr 2008
    Мнения
    2 016
    Цитирай Първоначално написано от nillkin1 Виж мнението
    На няколко пъти ми намекваше,че ще ходи да се разхожда (сутрин/вечер) до една близка хижа в планината(4-5км) и като я питах сама ли? и тя ами да? След седмица две пак ми казва,че после ще ходила там и там.. и след секунда две: Да знаеш,че само на теб съм казала и ако се изгубя да ме имаш изпредвид :ДД
    Ами сигурно ти е предлагала дискретно да преспите заедно в хижата, ама ти си пропуснал момента. Ако бяхте спали заедно в хижата поне една нощ, щяхте много добре да се опознаете по най-бързия и съкратен начин. Може би щяхте много да си допаднете, поне в секса. А сетне и за останалите неща. Изглежда ти я привличаш като мъж и тя е готова да стане твоя близка приятелка. Да станете гаджета и ходите заедно. Изглежда тя е хлътнала по теб харесва те много и дори си представя интимни контакти с теб когато е сама в стаята си.

  13. #13
    Цитирай Първоначално написано от MAlkochoweche Виж мнението
    Бъди нахален , навсякъде ше се нагледаш на някакви хем надъхани хем пълни отрепки със страхотни приятелки и ау ... почнете ли много да си пишете и да си споделяте някакви тъпотии толкова отишъл си фреендзоонат, .. почвате да излизате (ако и тя има желание) ларшите си споделяте си някакви неща ау и ако се получат нещата се получават ако не както са го казали хората риба в реката бол... , ама излизаш надъхан и без да се сдухваш и ау не ти трябват готови реплики и ау... щот няма и да ги използваш в последствие... и женско надуши ли че те е страх и нямаш смелост да признаваш и ау .. до там си ... пробвай , може да не стане с първата втората .. , ше трупаш опит и ше стане.. . както с всяко нещо с опит иначе мацката ако имаш сериозни чувства гледай да я забравиш с др мацка или ау... или ако не си толкова сериозен дружи си с нея ау и без тва си в зоната.. можеш да ти направи реклама пред някоя нейна приятелка и да намажеш ...
    Благодаря ти за коментара, наистина вече няма смисъл какво да се опитвам с нея, стига толкова, изпуснал съм момента и толкова.

    Напълно ще я премахна... в зони и прочие не обичам да съм, между мъж и жена приятелство аха трудно да стане/винаги някой иска повече от другия/, по-добре далеч.


    Цитирай Първоначално написано от TrollFactory Виж мнението
    Категорично, да. А ако изпуснеш момента, жените бързо, бързо премислят варианта (факт е, че те толкова бързо си сменят настроенията, че няма как да усетиш даже кога е станало) дали да са с теб и премислят над много други варианти като накрая съвсем друга муха им е в главата и докато се усетиш вече си падат по друг...


    Ето това е било момента да й зададеш въпроса "Имаш ли си приятел" (дори и да знаеш, че си няма), за да разбереш каква е почвата. Задаваш ли само въпроси неизяваващи никакъв сексуален интерес от твоя страна (защото си срамежлив) може да пробудиш единствено същото и от другата страна. Разговорът е понякога като огледало, ти трябва да го водиш натам, където искаш, за да видиш (получиш) това, което искаш.


    Не си мисли, че чатовете я карат наистина да се смее като ти отговаря ей така: " " Изобщо не знаеш дали не си просто един от 4-мата, с които си пише в този момент. Наблягай на това да каниш момичетата провокирайки интереса им с нещо, а не само с пускането на лафове в чата. От чатове спомени няма.


    Тя си те е поканила на хижа, защо й е да ходи сама, че чак и да преспива сама в гората? Да не би да е страшна природолюбителка? Ти си прави сметката сега...


    Нищо, за другия път да си знаеш!
    Първо Благодаря и на теб,
    - ДА и задам въпроса за приятел още в началото е Точно това което винаги оставям за по-нататък.. но вече още в началото ще си питам пък да се знае.. ама де..

    -Наясно съм, че с чата файда няма, обаче нали ги знаеш какви са днешните всичко е в тоя Фб, ако има как да не го ползвам, ама ще изляза отстрани бахти " спрелия "

    - За хижата тук е разковничето... или е трябвало яко да наглея,(ама тъпа картуна) как ще ми откаже в такъв случай, след като намеква,че е сама, Ах,че съм спрял.... пък има и другия вариант да ме помисли,че и вървя по - акъла, пак може да изляза мекошав....

    Цитирай Първоначално написано от redbul2 Виж мнението
    Ами сигурно ти е предлагала дискретно да преспите заедно в хижата, ама ти си пропуснал момента. Ако бяхте спали заедно в хижата поне една нощ, щяхте много добре да се опознаете по най-бързия и съкратен начин. Може би щяхте много да си допаднете, поне в секса. А сетне и за останалите неща. Изглежда ти я привличаш като мъж и тя е готова да стане твоя близка приятелка. Да станете гаджета и ходите заедно. Изглежда тя е хлътнала по теб харесва те много и дори си представя интимни контакти с теб когато е сама в стаята си.
    Малко ми звучи иронично твоето изказване,но както и да е.. Става въпрос за разходка(вместо кардио) не за преспиване, самата хижа не е това което си представяш в твоите фантасмагории...

  14. #14
    няма значение.. остави я вече и потърси друга
    успех

  15. #15
    Мега фен Аватара на Ivaaaaa
    Регистриран на
    May 2012
    Мнения
    13 929
    Не съм чела нищо освен темата. Лично аз, ако нямах интерес към някое момче, нямаше да си играем на приятели. Вероятно чака да направиш първата стъпка.
    За кого се сещаш, когато се сещаш за някого?

  16. #16
    Ами сега като сетя назад какво ми е говорила, ми спомена,че обича да се запознава с нови хора, разговорчива била... не се притеснявала да говори, изнасяла някакви речи или нз какво пред доста хора, ходила на конкурски..

    това за играенето на приятели от твоя гледна точка може и да е така, но от нейна знам ли, ако имаше поне мъничко интерес щеше поне да отговаря "нормално като човек" в тея социални мрежи.. Въпреки,че на лайф беше съвсем различно, но явно в нета някой се правят на виж ме кой съм ем живи и здрави..

  17. #17
    Супер фен Аватара на dexofen
    Регистриран на
    Jan 2010
    Мнения
    1 016
    Цитирай Първоначално написано от nillkin1 Виж мнението
    Ами сега като сетя назад какво ми е говорила, ми спомена,че обича да се запознава с нови хора, разговорчива била... не се притеснявала да говори, изнасяла някакви речи или нз какво пред доста хора, ходила на конкурски..

    това за играенето на приятели от твоя гледна точка може и да е така, но от нейна знам ли, ако имаше поне мъничко интерес щеше поне да отговаря "нормално като човек" в тея социални мрежи.. Въпреки,че на лайф беше съвсем различно, но явно в нета някой се правят на виж ме кой съм ем живи и здрави..
    Нем, ппц в социалните мрежи има хора, дето не обичат мн мн да чатят и пишат. Познавам такива, но са предимно момчета.
    Както съм писал и в др теми подобни, трябва да и привлечеш вниманието по някакъв начин. Нищо няма да ти навреди да опиташ. Обикновена психология е. Трябва да я накараш да сметне, че има някаква полза от теб грубо казано.

  18. #18
    За внимание може би съм и привлякъл първо защото имам добре развито фитнес тяло, давал съм и съвети, какво как да прави, всъщност тя сама ме е питала и се е съветвала, След първи втори разговор с мен не веднъж са ми го казвали,че просто не съм част от талпата .. отличавам се..
    имаше някакво отношение към мен, но както и да е, не искам да хвърлям напразни надежди повече.

  19. #19
    Защо не и каза директно че я харесваш? предполагам няма да те изяде пък каквото стане,ако лине ще чакаш следващия влак

  20. #20
    Здравейте, отново

    Засякох я за последната седмица веднъж и я питах.. охо още ли ходиш на към хижата..
    Ами да.
    -кога ще ме закараш с теб.
    Хаха ами хайде следващия път
    -окей..

    Лафчета и глупости.

    Вчера влизам в инстаграм гледам публикувала от тея " задай ми въпрос"
    И гледам са и писали доста.. а за мнение а комплименти..

    Викам дай и аз да и драсна така или иначе няма смисъл.
    Пиша и: мнение за мен ......
    Отговор.. хубав, умен, забавен, приятелче

    След като е допълнила и "приятели".. или е намек да спра да я занимавам или просто нз..

    Явно просто няма какво повече да очаквам и да и се натискам или да и предлагам да излезем или да и казвам че я харесвам..

  21. #21
    Супер фен Аватара на TrollFactory
    Регистриран на
    Jun 2018
    Мнения
    1 155
    Цитирай Първоначално написано от nillkin1 Виж мнението
    Викам дай и аз да и драсна така или иначе няма смисъл.
    Пиша и: мнение за мен ......
    Отговор.. хубав, умен, забавен, приятелче

    След като е допълнила и "приятели".. или е намек да спра да я занимавам или просто нз..

    Явно просто няма какво повече да очаквам и да и се натискам или да и предлагам да излезем или да и казвам че я харесвам..
    Ама ти що не ни послуша? Сам го виждаш в думите й. Да не говорим за това, че те смалила дори на приятелче, а не на приятел (или човек, който тя възприема насериозно в живота си):

    Цитирай Първоначално написано от nillkin1 Виж мнението
    Отговор.. хубав, умен, забавен, приятелче
    Недей да ставаш нейното кученце в чантичка.

  22. #22
    Мега фен Аватара на Niakoitam
    Регистриран на
    Sep 2007
    Мнения
    4 380
    От друга пък страна какво се очаква да му напише като знае,че ще го види,а и четат още един тон хора,а са в неизяснени отношения? Кефиш ме ша ти звъннна пич,ли?
    Поинтересувай се като цяло какво и е мнението за приятелството между мъж и жена и ако не те е страх да не я загубиш като приятел я попитай директно дали те харесва като нещо повече.
    Страхът да не останеш сам те кара да правиш всичко, за да задържиш някой, който всъщност не ти трябва!

  23. #23
    Мега фен
    Регистриран на
    Aug 2011
    Град
    beyond The Wall
    Мнения
    23 760
    Цитирай Първоначално написано от Niakoitam Виж мнението
    От друга пък страна какво се очаква да му напише като знае,че ще го види,а и четат още един тон хора,а са в неизяснени отношения? Кефиш ме ша ти звъннна пич,ли?
    Поинтересувай се като цяло какво и е мнението за приятелството между мъж и жена и ако не те е страх да не я загубиш като приятел я попитай директно дали те харесва като нещо повече.
    Стига си му давал празни надежди. Ако има нещо към него, няма да има нещо към друг и няма да я е страх да напише истината. Или пък ще му пише какво мисли на ЛС... Щом е написала това, нещата са повече от ясни, TrollFactory е прав.

  24. #24
    Мега фен Аватара на Niakoitam
    Регистриран на
    Sep 2007
    Мнения
    4 380
    Цитирай Първоначално написано от YoungBloodZ Виж мнението
    Стига си му давал празни надежди. Ако има нещо към него, няма да има нещо към друг и няма да я е страх да напише истината. Или пък ще му пише какво мисли на ЛС... Щом е написала това, нещата са повече от ясни, TrollFactory е прав.
    Ти къде прочете,че има нещо към друг? Прочетох отново всички мнения на автора за да не съм пропуснал нещо,но явно на теб ти се е привидяло. Дали евентуално не е изпуснал момента не знам,но...да видим.

    Представи си някои хора им е доста трудно да говорят за чувства особено в началото,когато може да ги е страх от отхвърляне или отсрещния човек да не се им се присмее и да ги гаври (особено пък при 17 годишните,което си е 11ти клас) или възползва от това си знание.

    Първа го заговаря,интересува се за неща свързани с него,подхвърля му постоянно как щяла да ходи на хижата си натъртвайки едвали не как само на него го била споделила и,ако нещо станело той трябвало да я спасява. Сийнва му чата като не знае какво да пише повече,но пък като се сети нещо пак му пише и му пише по сто пъти на ден,веднага след като я попита е навита да я кара някога си на вилата и накрая бил ХУБАВ, умен,забавен приятелЧЕ. Забележи,дори не приятел,а приятелЧЕ. То точно между приятелЧЕТА какви хубави работи стават.
    Последно редактирано от Niakoitam : 08-14-2018 на 13:49
    Страхът да не останеш сам те кара да правиш всичко, за да задържиш някой, който всъщност не ти трябва!

  25. #25
    Мега фен
    Регистриран на
    Aug 2011
    Град
    beyond The Wall
    Мнения
    23 760
    Цитирай Първоначално написано от Niakoitam Виж мнението
    Ти къде прочете,че има нещо към друг? Прочетох отново всички мнения на автора за да не съм пропуснал нещо,но явно на теб ти се е привидяло. Дали евентуално не е изпуснал момента не знам,но...да видим.

    Представи си някои хора им е доста трудно да говорят за чувства особено в началото,когато може да ги е страх от отхвърляне или отсрещния човек да не се им се присмееи ги гаври (особено пък при 17 годишните,което си е 11ти клас) или възползва от това си знание.

    Първа го заговаря,интересува се за неща свързани с него,подхвърля му постоянно как щяла да ходи на хижата си натъртвайки едвали не как само на него го била споделила и,ако нещо станело той трябвало да я спасява. Сийнва му чата като не знае какво да пише повече,но пък като се сети нещо пак му пише и му пише по сто пъти на ден,веднага след като я попита е навита да я кара някога си на вилата и накрая бил ХУБАВ, умен,забавен приятелЧЕ. Забележи,дори не приятел,а приятелЧЕ. То точно между приятелЧЕТА какви хубави работи стават.
    С това, че може да има друг имах предвид тази част от твоето мнение:
    Цитирай Първоначално написано от Niakoitam Виж мнението
    От друга пък страна какво се очаква да му напише като знае,че ще го види,а и четат още един тон хора,
    В смисъл, ако не харесва друг, какво значение има, че ще каже нещо повече за него пред някакви хора?

    Това, че първа го заговаря далеч не значи нищо! Може да ѝ е било скучно, може да иска да го държи за резерва, възможностите са много, за да ги изброявам всичките.

    Колкото до приятелЧЕ-то... Аз досега не съм виждал жена, която да иска нещо общо с мъж и да го нарича приятелЧЕ. Е, аз не съм безгрешен, ама де да знам.

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си