.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 5 от общо 5
  1. #1

    Lightbulb Гей ли е приятелият ми??

    Здравейте! Като цяло с приятеля сме заедно от почти година и нямахме никакви проблеми до скоро време... Примерно най-скорошният беше преди няколко дена, когато бяхме на море и той взе да прави огромни проблеми от едното нищо(това взе да става последните два дена, а предните 5 беше супер).След като се върнахме вчера той ме остави пред тях (което е на другия край на града тоест 8 км от нас) и бях със сумати багаж... След 5 минути вървене го видях как излиза с колелото му и просто си караше без дори и да ме погледне... Не ми пише и тн., защото е с неговия приятел по цял ден и нощ ( видях снимка във фб как са си снимали тъпите бмхове в къщата на приятеля ми).. Преди време отидох при него и приятеля му и моето гадже взе да ме псува и удря пред абсолютно всички и то забележете защо, защото съм му пречила на личното пространство... Когато не е с тъпия му приятел се държи супер мило и то само, докато не почне да му липсва.. И сега като помислих стигнах до извода, че е гей, защото първо се познават от месец и второ пред него се държи супер гадно с мен и ако му се обади да се видят веднага ме зарязва дори и с 10 кг багаж , тоест не му пука за мен, когато стане дума за приятеля му.. Искам вашите мнение за това, защото аз вече не съм сигурна кое от двете е- дали просто е психясал или е гей.. А между другото пропуснах да кажа, че не иска да правим дори и секс, което допълнително ме плаши. Хах ще съм доволна ако видя вашите мнения по въпроса!

  2. #2
    Супер фен Аватара на TrollFactory
    Регистриран на
    Jun 2018
    Мнения
    1 155
    Определено се усеща нещо гнило и май наистина има някакво увлечение по приятеля си. И щом не иска да правите секс... Нещо не е наред и май трябва да теглиш чертата. Явно те ползва за прикритие.

  3. #3
    Супер фен Аватара на paradosou
    Регистриран на
    Jan 2012
    Мнения
    2 413
    В случай че темата не е трол - не те интересува дали е гей. Достатъчно е, че те удря и псува?!?!, на всичко отгоре пред други хора... Не че като сте сами е позволено...
    Напиши му sms, че е жалък в опитите си да се покаже оборотен пред другото момче {и да не те търси никога повече}! По принцип е много крайна мярка и не знам какво трябва да е станало, за да предложа такъв тип действие, ама при тази ситуация не заслужава "здрасти" на улицата, камоли виждане очи в очи, за да го скъсаш.
    Последно редактирано от paradosou : 07-13-2018 на 16:14

  4. #4
    Супер фен Аватара на dexofen
    Регистриран на
    Jan 2010
    Мнения
    1 016
    Едва ли е гей, честно казано, поне по данните, които си дала. Друг е обаче проблемът... ти защо поне не го попиташ защо се държи така с теб, стига да не е много избухлив де... Ама като цяло се държи грубо с тебе, което не е хубаво. Ако не е много агресивен, просто го попитай, конфронтирай го, извади проблемът пред него, да види, че нещо те притеснява. Това доста помага ппц, стига приятелят ти е да е разбран човек...

  5. #5
    Мега фен Аватара на NomNomNom
    Регистриран на
    Sep 2010
    Мнения
    8 372
    не е гей, педерас е ако те бие
    кажи на инстинските ти хетеро и гей приятели да му оправят фасона, защото със сигурност нито една от двете групи ще пожелае да се асоциира с него
    Девет кули дзидини,
    девет враке железни.
    Никой немой да отоври
    да прерила, ей ей...

    Зад високи дзидини
    девет темни одаи
    едно сърце те люби
    заплетено, ей, ей...



Етикети за тази тема

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си