.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 6 от общо 6
  1. #1

    Нудизма в училище

    Здравейте,аз съм момиче на 16 и завърших 9 клас.От скоро преминах в гимназия и всичко е супер,уча добре и всичко.Проблема е че съм отгледана в семейство на нудисти и за мен голотата не е проблем.В края ня годината когато беше адски топло и да,аз започнах последните дни да си разкопчавам ризката на униформата изцяло а никога не нося сутиен.Цицките ми са големички но са и стегнати и кръгли като гръдната ми обиколка е 105 см.Само зърната ми са доста изпъкнали но като цяло изглеждам добре.в мига в който си разкопчея ризката и всички ме зяпват.Не спират постоянно да си говорят всякакви неща за мен за, циците ми ,дали пускам безплатно,девствена ли съм (съм),колко съм дълбока и др.Пипат ме и по дупето защото и то е големичко.
    Наричат ме курва и ако остана с разкопчана ризка и през някой час започват да ми стискат гърдите а понякога пускат и кърма(от което малко ми е неудобно).Въпроса ми е вие бихте ли приели това в вашия клас и струва ли ви се странно.Въпроса ми е към момчетата на моя възраст но всички можете да дадете и пълно мнение за мен!!проблема ми не е подигравка, аз имам истински проблем.Благодаря предварително.
    Последно редактирано от Babyto dol : 07-16-2018 на 15:16

  2. #2
    Мега фен Аватара на NomNomNom
    Регистриран на
    Sep 2010
    Мнения
    8 372
    бате, голям мъж си, още за майка си мечтаеш
    Девет кули дзидини,
    девет враке железни.
    Никой немой да отоври
    да прерила, ей ей...

    Зад високи дзидини
    девет темни одаи
    едно сърце те люби
    заплетено, ей, ей...



  3. #3
    Супер фен Аватара на dexofen
    Регистриран на
    Jan 2010
    Мнения
    1 016
    баси трола.... то само ника...
    Тва е по-скоро за сподели.нет и други подобни. btw редно беше да има и доказателствен материал, как да разберем сега дали не ни лъжеш за тези пищни размери.... И кърма пускат гърдите ти казваш... интересно..., като ги стиснат и те пускат ей така от нищото?

  4. #4
    Ей, комедиант Отдавна не се бях смял така, баце Къв тряа да си, че да я съчиниш тая простотия... Ей, кви хора има, де*ба.

  5. #5
    ходи на психиатър.

  6. #6
    Искашли да ти помогна на лично съобщение

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си