.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 25 от общо 25
  1. #1

    Защо все повече момчета започват да си бръснат краката и ръцете?

    Здравейте правя тая тема защото забелязвам че все повече от приятелите ми, а и много други момчета започва да си бръснат краката и ръцете даже повече от половината момчета от моя клас (всички сме на по 16-17 години ако от тва има значение) си бръснат краката и ръцете и се е случвало да ме питат даже защо аз не си ги бръсна и им викам че тва за мен е педалско.Заради момичета ли се бръснат, уж повече да ги харесат нямам си и идея.Съгласенсъм да си бръснеш подмишниците и около х*я ама за всичко останало не.

  2. #2
    Супер фен Аватара на dexofen
    Регистриран на
    Jan 2010
    Мнения
    1 016
    Мии от естетични причини, щото някой са мн космати, ама мега много и затова. Някои жени по-харесват по-гладкотоо. Аз лично не се бръсна, но дори и да бях мн космат пак нямаше, защото е ужасно досадна и бавна история (бръснах си един път краката с машинка и беше невероятна досада). За тен също се бръснат, да седи по-красиво и такива неща като цяло. Някои ходят и на кола маска, но това го смятам за вид китайско мъчение.

  3. #3
    Мега фен Аватара на Ivaaaaa
    Регистриран на
    May 2012
    Мнения
    13 929
    Старомодна съм. Аз съм жена и предпочитам да съм женствената. Не би ми харесвало, ако приятелят ми беше гладък като мен. Как да се почувствам женствена при това положение?!
    За кого се сещаш, когато се сещаш за някого?

  4. #4
    Супер фен Аватара на dexofen
    Регистриран на
    Jan 2010
    Мнения
    1 016
    Цитирай Първоначално написано от Ivaaaaa Виж мнението
    Старомодна съм. Аз съм жена и предпочитам да съм женствената. Не би ми харесвало, ако приятелят ми беше гладък като мен. Как да се почувствам женствена при това положение?!
    Така е ппц. Освен това става още по-зле ако тръгне да ти краде ножчетата за бръснене Или лентите.

  5. #5
    Мега фен Аватара на NomNomNom
    Регистриран на
    Sep 2010
    Мнения
    8 372
    според мен мъж да си чисти нормалните кости е тъпотия
    може да си махаш например космите по корема и да оставиш на гърдите, ако те дразнят, или например ако на гърба те дразнят, сиг с машинка може понякога да ги махаш

    ама да си като гол охлюв нз, не го разбирам
    Девет кули дзидини,
    девет враке железни.
    Никой немой да отоври
    да прерила, ей ей...

    Зад високи дзидини
    девет темни одаи
    едно сърце те люби
    заплетено, ей, ей...



  6. #6
    Цитирай Първоначално написано от tafko2001 Виж мнението
    Здравейте правя тая тема защото забелязвам че все повече от приятелите ми, а и много други момчета започва да си бръснат краката и ръцете даже повече от половината момчета от моя клас (всички сме на по 16-17 години ако от тва има значение) си бръснат краката и ръцете и се е случвало да ме питат даже защо аз не си ги бръсна и им викам че тва за мен е педалско.
    И при мен е същото. Аз като питам мой познат защо си бръсне ръцете и краката, следва отговора, че на мадамите им по-харесвало, или защото ''така било модерно днес''. Нямам нищо против, всеки си има свободата да прави каквото поиска, но това за мен е пълната простотия.
    Последно редактирано от nvidiati : 07-21-2018 на 15:28

  7. #7
    Вас това к'во ви бърка бе, смешници?
    На който както си му харесва.
    Къде сте тръгнали да гледате космите на другите, мама ви дееба? Погледнете си жалките животи, че чак след това гледайте космите на другите, ви еба и тъпунгерите..

  8. #8
    Едни, защото имат нужда. Други го правят заради спорта. Трети, за спорта. Четвърти, защото така е модерно. Пети, щото така ги кара "отвътре". Шести, щот' решили да пробват за сефте....

  9. #9
    Цитирай Първоначално написано от impuls3 Виж мнението
    Вас това к'во ви бърка бе, смешници?
    На който както си му харесва.
    Къде сте тръгнали да гледате космите на другите, мама ви дееба? Погледнете си жалките животи, че чак след това гледайте космите на другите, ви еба и тъпунгерите..
    засегна ли се, педалче

  10. #10
    Цитирай Първоначално написано от Dkeyz Виж мнението
    засегна ли се, педалче
    и аз това си помислих

  11. #11
    Заради одумките на разни кифли, няма смисъл да се правиш на това, което не си. Яд ги е, че модата (производителите на епилатори) ги накара да се бръснат и те, та сега се чудят какъв кусур да намерят. Ако се бръснеш южно от шията, ще те изкарат обратен. Няма угодия, гледайте си живота и не го усложнявайте с глупости. А това да не се харесваш, е нещо обикновено за жените и често ги води до крайности.

  12. #12
    Цитирай Първоначално написано от Dkeyz Виж мнението
    засегна ли се, педалче
    Умри в изпражнения, кощрамбо.
    Само веднъж съм си бръснал ръцете, деградирало псе

  13. #13
    Това е "сегашната мода" наистина и аз като вас съм на мнение, че мъжете не трябва да се бръснат по краката и ръцете, a за корема и гърдите не знам там вече каквото приятелката предпочита .... иначе малкото пъти когато съм бръснал корема и гърдите става много странно понеже съм свикнал да имам косми на ръцете, краката, гърдите и корема и изведнъж махам тез по корема и гърдите и се чувствам някак не семетричен . Иначе ако жените не харесваха гладки мъже, ние нямаше да се бръснем, такива сме си... Не трябва да си гений, за да знаеш, че мъжете са космати жените не... Някой казват, че е заради хигиената, само че космите предпазват от замърсяването на кожата така че...

  14. #14
    Тук проблемът не е какво трябва, а какво ви подсказва, че не трябва и защо някой би бил на мнение, че нещо като бръсненето трябва да се ограничи по ваша преценка. Всяко развитие на тая мисъл би било комично, всеки довод смехотворен, всяко заключение абсурдно. А поуката е, че човек би се задоволил да поспори върху нещо, което е смешно, отколкото да положи мисълта си в сериозното, откъдето да цъфне нещо по-важно и по-голямо от тая беседа върху окосмяването.

  15. #15
    Цитирай Първоначално написано от Юнгинген Виж мнението
    Всяко развитие на тая мисъл би било комично, всеки довод смехотворен, всяко заключение абсурдно. А поуката е, че човек би се задоволил да поспори върху нещо, което е смешно, отколкото да положи мисълта си в сериозното, откъдето да цъфне нещо по-важно и по-голямо от тая беседа върху окосмяването.
    И аз това казвам на моите хора, някои чуват, други не. И точно тези другите ме доведоха до мисълта, че устните остават затворени, когато ушите не са готови да чуят. Ако хората мислеха в тази посока като цяло, света, в които се родих, щеше да бъде друг. Но дори дискусията, относно "ако" или " какви са хората" е част от онези дискусии, които се водят за спорта, давайки никакъв особен плод след себе си.


    Хубав ден, Юнгинген. И до ново виждане в една тема.

  16. #16
    Бръснати крайници, опъната ризка по бирения корем, “мъжка” чантичка и злобен поглед…прелест. С такъв бих отишла да си оправим веждите и маникюра, но нищо повече
    People do fall in love. People do belong to each other, because that's the only chance anybody's got for real happiness

    ענא הגנה לישראל
    ישראל אנחנו העם
    הנבחר אף אחד לא עוצר בעדנו
    !עזה מוות



  17. #17
    Цитирай Първоначално написано от impuls3 Виж мнението
    Умри в изпражнения, кощрамбо.
    Само веднъж съм си бръснал ръцете, деградирало псе
    blow me dry, bitch

  18. #18
    Мега фен Аватара на Грозния
    Регистриран на
    May 2015
    Град
    София
    Мнения
    7 849
    Въпрос на личен комфорт и хигиена е.
    Цитирай Първоначално написано от Rengur Виж мнението
    всички тук знаем, че сте инфлуенсър във форума

  19. #19
    Аз не съм особено окосмен, по ръцете корема и гърба нямам и един косъм само по краката ми никнат ама много малки и незабележими и си ги махам.
    Честно казано за мен е малко безмислено обезкосмяването на ръцете, въпреки че аз по ръцете нямам и 1 косъм
    Но и да ми бяха космати ръцете пак нямаше да ги бръсна.
    Поне такова е моето мнение

  20. #20
    Това в 21 век си е напълно нормално. Просто до поддържане. Дългите косми, дали по ръцете, или краката, са доста неприятни. Аз също си бръсна краката най-вече, по-рядко като цяло, а ръцете от време на време, просто защото не понасям толкова големи косми, понякога ги минавам и с машинка за бръснене, зависи. Също така можем да сложим и веждите в това число. Тях също могат да се поддържат за по-свеж и приятен вид. Защо изобщо трябва да е педалско нещо, което някои мъже не го правят само и само, за да се изтъкват като големи "мачовци"... "Ние сме космати, ние сме по-големи мъже"... Мъжеството не се измерва и класифицира в това колко дълги или къси косми ще имаш по тялото, така че не си внушавайте глупости и не се самозаблуждавайте излишно.
    Последно редактирано от Simpatik0 : 07-30-2018 на 19:31
    Каквото повикало, такова се обадило.

  21. #21
    Мега фен Аватара на Грозния
    Регистриран на
    May 2015
    Град
    София
    Мнения
    7 849
    Цитирай Първоначално написано от ةتشضل انزفث Виж мнението
    Аз не съм особено окосмен, по ръцете корема и гърба нямам и един косъм само по краката ми никнат ама много малки и незабележими и си ги махам.
    Аз съм по същия начин, само че не си обезкосмявам краката, защото не мисля че имам нужда.
    Цитирай Първоначално написано от Rengur Виж мнението
    всички тук знаем, че сте инфлуенсър във форума

  22. #22
    Повече от фен
    Регистриран на
    Jun 2016
    Мнения
    379
    На мен моите приятели ми казват, че трябвало да си обръсна и топките, защото било много неприятно. И аз не доумявам как един мъж ще бръсне най-мъжествените части от тялото си. Разбирам да си обръснеш брадата, но бръсненето на косми на краката е вече доста женско нещо.

  23. #23
    Голям фен Аватара на LoveSofia
    Регистриран на
    Aug 2018
    Мнения
    523
    Кое му е женското бе, бахти и мъжете излезнахте.
    Ами за тези с татуси? Или те вече си имат основателна причина да се бръснат?
    Ами за тези с големите мускули? Примерно не си отива да имаш мускулести крака и по-точно прасец, но да си супер косматия там, нали?
    Или пък да имаш големи и красиви бицепс, трицепс и рамо, е, там ще си оставяш ли космите? Или само при предмишницата ще ги оставиш?
    Много умни главички имате, сигурно непрекъснато ги пипате..

  24. #24
    Такива с татуировки, които си имат бицепсите за красиви, трябва да ги обръснем от света.

  25. #25
    Супер фен Аватара на dexofen
    Регистриран на
    Jan 2010
    Мнения
    1 016
    Цитирай Първоначално написано от LoveSofia Виж мнението
    Кое му е женското бе, бахти и мъжете излезнахте.
    Ами за тези с татуси? Или те вече си имат основателна причина да се бръснат?
    Ами за тези с големите мускули? Примерно не си отива да имаш мускулести крака и по-точно прасец, но да си супер косматия там, нали?
    Или пък да имаш големи и красиви бицепс, трицепс и рамо, е, там ще си оставяш ли космите? Или само при предмишницата ще ги оставиш?
    Много умни главички имате, сигурно непрекъснато ги пипате..
    Съгласен съм, понякога избръснатите крайници изглеждат по-добре. Аз също бих се бръснал за плаж и т.н. (ужасно е да се мажиш със слънцезащитен крем и той да се оплита в космите ти и после да полепне и пясък и просто.....) обаче е мн бавно и досадно, а в банята ми е към 35 градуса атм и само остава да седна половин час да се бръсна

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си