.
Отговор в тема
Страница 2 от 2 ПървиПърви 12
Резултати от 26 до 28 от общо 28
  1. #26
    Мега фен Аватара на NomNomNom
    Регистриран на
    Sep 2010
    Мнения
    8 372
    и аз не разбирам защо човек би си хванал партньор, който не е почти идеален в очите му
    за какво ти е връзка, ако не се кефиш на човека и му намираш кусури
    Девет кули дзидини,
    девет враке железни.
    Никой немой да отоври
    да прерила, ей ей...

    Зад високи дзидини
    девет темни одаи
    едно сърце те люби
    заплетено, ей, ей...



  2. #27
    Мега фен Аватара на Niakoitam
    Регистриран на
    Sep 2007
    Мнения
    4 380
    Цитирай Първоначално написано от NomNomNom Виж мнението
    и аз не разбирам защо човек би си хванал партньор, който не е почти идеален в очите му
    за какво ти е връзка, ако не се кефиш на човека и му намираш кусури
    Виж ми подписа или най-малко първата му част.
    Страхът да не останеш сам те кара да правиш всичко, за да задържиш някой, който всъщност не ти трябва!

  3. #28
    Цитирай Първоначално написано от Wednesday666 Виж мнението
    Първо, "Модерна кифла" не е, просто защото лайковете, търсенето на внимание и висенето на телефона вече не е модерно, то е ежедневие, направо ежеминутие.

    След това - искаш сериозен човек, улегнала мацка, направо жена, а ти какво даваш в замяна?
    За няколкото ти поста тук аз не успях да видя мъжа в теб, ако изобщо съществува такъв.
    Съгласна съм с Холи, хванал си си момиче на нивото, поне за момента.
    Нито обиждам, нито нищо, казвам ти гадната истина.

    Не можеш да се изразяваш така за човека до теб, дори и във форум с някакви пълни непознати.
    Хубаво, не е Скарлет, не е Памела, кифла е, малка е, тогава ти защо си с нея?
    Тя те търси, тя пише, тя е почнала всичко, до тук добре, но във връзка са ДВАМА, така че не излизай с това оправдание, никой не ти е опрял дуло в слепоочието, за да си с нея, това е личен избор.

    И за да ти дам отговор на въпроса, който си "задал" - " по-мой" модел, такова животно не съществува, или за да бъда по - точна - "търкулнало се гърнето, намерило си похлупака". Не ти изнася - ставаш и се махаш, по живо, по здраво. Достатъчно хора има на тая планета, и двамата можете да намерите по-подходящи хора за вас си.

    Okey okey, Асимилирах грешката си, явно съм прекалено изискващ към хората.. наясно съм,че идеални хора няма и аз не съм такъв, но подсъзнателно понякога хората си вадим грешни изводи, ще оставя настрани тази тема и ще видя какво ще се получи за в бъдеще.

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си