.
Отговор в тема
Страница 2 от 2 ПървиПърви 12
Резултати от 26 до 38 от общо 38

Тема: Без гадже

  1. #26

    Post Аз съм без гадже

    Нямам си гадже но момичетата се едно ме харесват и само ме гледат като съм на вън не знам какво искат но можете да кажете и съм '' голям-ГЕЙМЪР'' по цял ден съм на компа и със някой приятели играем на някакви игри аз не ходия на дискотеки нито на тем подобни но искам да знам защо понякога като съм навън със приятели и момичетата ме гледат само мен а моите приятели не ги гледат интересно ми е какво искат от мен тия момичета но още си нямам гадже и съм на 20г.
    Последно редактирано от teenproblem : 08-05-2018 на 19:01
    БЛАГОДАРЯ ЗА ВНИМАНИЕТО И ОТГОВОРА...

  2. #27
    Мега фен Аватара на Грозния
    Регистриран на
    May 2015
    Град
    София
    Мнения
    7 849
    Цитирай Първоначално написано от NomNomNom Виж мнението
    по-добре да ходиш на чалготека от колкото да си геймър
    Номи е права, колкото и неприятно да ви звучи, но истината обикновено е неприятна!
    Цитирай Първоначално написано от dexofen Виж мнението
    ...При геймърите има доста интересни черти на характера, доста развито въображение, творческо и стратегическо мислене (рядка комбинация от две независими помежду си неща), по-комбинативни са. Това е моето мнение като цяло
    Тези неща и "черти на характера" са напълно безинтересни за жените !
    Цитирай Първоначално написано от Rengur Виж мнението
    всички тук знаем, че сте инфлуенсър във форума

  3. #28
    Супер фен Аватара на dexofen
    Регистриран на
    Jan 2010
    Мнения
    1 016
    Цитирай Първоначално написано от Грозния Виж мнението
    Номи е права, колкото и неприятно да ви звучи, но истината обикновено е неприятна!
    Тези неща и "черти на характера" са напълно безинтересни за жените !
    Сигурно са безинтересни за някои жени. За други са интересни. Вярно е ппц, че масовката отговарят на описанието "тъпи кифли, слушащи чалга и тръскащи гъза си в плаза", ама има и други, по-прилични жени. Ама като се замислите с всичко масово е така. Евтиното уиски не е хубаво.
    Дано авторът попадне на по-добро момиче.

  4. #29
    Не се отчайвай всяко нещо с времето си. Аз имах подобен на твоя проблем. И аз предпочитам да си седя вкъщи на спокойствие пред компютъра, отколкото да съм в някакъв бар или дискотеката и да тровя организма си. Никога не съм бил фен на шумните събирания (пускат гадна музика, пушат цигари/ трева, говорят се абсолютни простотии. Отвращавам се от такива събирания и мисля че и ти донякъде си така. Моят съвет е не бързай да търсиш човек на който да посветиш време и внимание, които няма да оцени. Вместо това се съсредоточи върху себе си. Запиши се на курс. Изтегли си нова игра. Помисли си с какво искаш да се занимаваш в бъдеще. Има много неща които би могъл да направиш за да се почувстваш по-добре. Научи се да бъдеш щастлив и сам.
    И това че момичетата не харесват геймъри не е вярно. Не всички са така предубедени. Вижда ми се малко прекалено да съдиш един човек за това как е решил да прекарва свободното си време. Като му е забавно нека игаре

  5. #30
    Супер фен
    Регистриран на
    Jul 2012
    Мнения
    1 299
    Цитирай Първоначално написано от nqkoisi123 Виж мнението
    Здравейте, не знам дали тази тема е за тук, но имам проблем с момичетата на 16 години съм и съм нямал до сега гадже може би се дължи на това, че съм ,,ГЕЙМЪР,, и не обичам да излизам по дискотеки, чалготеки, и подобни. Не пия нито пуша не знам срамежлив съм и ми е супер тъпо в момента.
    Играй си игри, но почни и да четеш книги, да говориш с повече хора, да заговаряш случайни хора и да намираш начини да развиваш приятелска връзка с тях по такъв начин, че на тях да им е готино. Докато ние мъжете обичаме да "правим" и да "действаме" вместо да говорим, ти трябва да се научиш да говориш за да привличаш повече жени до себе си и да знаеш как да се отнасяш така с тях, че да им е интересно и да искат да те видят пак.

  6. #31
    Който търси, намира

  7. #32
    Цяла тема изчетох пак и всяко мнение не ходи на дискотеки вредни са седи си пред компа и ше откриеш всичко там.. имаш ръце можеш ...() , не ти трябват дискотеки и тн да откриеш еди кой си ... щом си скромен търси скромна или е отпусни и тей.. Общо взето търси контакт с момичетата и това ти е играта ... не да си седиш пред компа и като излезнеш с някоя на среща да ти текът лигите и тя да се откаже от теб на 10 мин... комуникацията и опита с тренировки.. отиваш както едно приятелче преди време ми викаше.. отиваш в някое кафе или ау взимаш си напитка и тн.. и ше откриеш нещо което те привлича отиваш пробваш и т.н. И не съм съгласен особено с предишното мнение преди мен.. всеки казва който търси намира... точно когато спреш да търсиш намираш или не да търсиш просто да гледаш.. все на някоя ше си хванал интереса стига да ги гледаш в очите.. погледнеш ли я 1-2-3-4 пъти и тя след 1-2 път когато те погледне не търси вниманието и погледа ти това не е твоя човек погледнете ли се още няколко пъти и ви се пресекът погледите.. давай заговаряй и ...т.н. романтични неща

  8. #33
    Мега фен Аватара на Грозния
    Регистриран на
    May 2015
    Град
    София
    Мнения
    7 849
    Цитирай Първоначално написано от MAlkochoweche Виж мнението
    ...погледнете ли се още няколко пъти и ви се пресекът погледите.. давай заговаряй и ...т.н. романтични неща
    Пълни глупости ?!
    Цитирай Първоначално написано от Rengur Виж мнението
    всички тук знаем, че сте инфлуенсър във форума

  9. #34
    Цитирай Първоначално написано от Грозния Виж мнението
    Пълни глупости ?!
    Давай издай начина да видим какво ше измислиш... И мислиш ли че ако тя не може да те гледа ше желае да се занимава с теб и да те гледа всеки ден освен ако не си някакъв $$$$$ и тогава ше гледа $$$ не теб;
    Гледай ся като изключим типа момичета дето единствено в главата им са пари и тежките материални екскурзии дет ше ги нагъват и ше им станат .. огромни
    За останалите :
    Какво искат момичетата/жените
    1)Внимание - да й правиш комплименти , това че й обръщаш внимание на вида за който се е постарала някакво време (когато я гледаш и ти е привлякла вниманието) , оценяваш я сред хората.. щот като имаш избор между хора .. и я избираш нея.. това й дига самочувствието и я радва че някой оценява отделеното време сутрин
    2)Изслушване - какво искат... да ги изслушаш ...
    3)Защо мислиш че погледа не издава дали даден човек проявява интерес към теб? Какво искаш да дойде и кат 5-класници да ти даде бележка и да пише харесвам те? Вербалната комуникацията е огромна част от цялата свалка ..
    4)Интересно ми е как ше отидеш и ше заговориш някоя мацка еди къде си в дискотеката вероятно като повечето селски бекове и ще я почерпиш и ще имаш надежда към нея да преспиш с нея още след края на дискотеката освен ако не оценява повече себе си ? Или ?
    Последно редактирано от MAlkochoweche : 03-08-2019 на 00:07

  10. #35
    Супер фен Аватара на TrollFactory
    Регистриран на
    Jun 2018
    Мнения
    1 155

    Цитирай Първоначално написано от MAlkochoweche Виж мнението
    Давай издай начина да видим какво ше измислиш... И мислиш ли че ако тя не може да те гледа ше желае да се занимава с теб и да те гледа всеки ден освен ако не си някакъв $$$$$ и тогава ше гледа $$$ не теб;
    Гледай ся като изключим типа момичета дето единствено в главата им са пари и тежките материални екскурзии дет ше ги нагъват и ше им станат .. огромни
    С класическа красота може да ебеш, но не и да задържиш една жена до себе си.

    Цитирай Първоначално написано от MAlkochoweche Виж мнението
    За останалите :
    Няма "останалите". В дългосрочен план всички търсят сигурност в живота(пари)


    Цитирай Първоначално написано от MAlkochoweche Виж мнението
    Какво искат момичетата/жените
    Има голяма разлика между момичета и жени. Момичета са съществата от женски пол до горе-долу до 12 клас...

    Цитирай Първоначално написано от MAlkochoweche Виж мнението
    1)Внимание - да й правиш комплименти , това че й обръщаш внимание на вида за който се е постарала някакво време (когато я гледаш и ти е привлякла вниманието) , оценяваш я сред хората.. щот като имаш избор между хора .. и я избираш нея.. това й дига самочувствието и я радва че някой оценява отделеното време сутрин
    Ти, ако си мислиш, че вечно ще избиваш рибата с "Много си хубава! Имаш прекрасни очи!" и цветя... си много тъп или все още си в училище.

    Цитирай Първоначално написано от MAlkochoweche Виж мнението
    2)Изслушване - какво искат... да ги изслушаш ...
    Това изобщо не е условието да ебеш. Много мъже заложили на това да са отличните слушатели си остават в графата приятели.

    Цитирай Първоначално написано от MAlkochoweche Виж мнението
    3)Защо мислиш че погледа не издава дали даден човек проявява интерес към теб? Какво искаш да дойде и кат 5-класници да ти даде бележка и да пише харесвам те? Вербалната комуникацията е огромна част от цялата свалка ..
    Първо, погледът не е вербална комуникация и второ, от начина ти на мислене излиза, че всяка, която те погледне значи те харесва, което няма смисъл да коментирам що за глупост е.


    Цитирай Първоначално написано от MAlkochoweche Виж мнението
    4)Интересно ми е как ше отидеш и ше заговориш някоя мацка еди къде си в дискотеката вероятно като повечето селски бекове и ще я почерпиш и ще имаш надежда към нея да преспиш с нея още след края на дискотеката освен ако не оценява повече себе си ? Или ?
    След като една жена "оценява" себе си, значи си поставя цена. А щом го прави, значи предлага себе си като стока и ако ти не може да предоставиш необходимите средства за консумацията й, следователно нямаш шансове. Не вярвам в съществуването на жени, които остават с един мъж само заради красивите му очи.

  11. #36
    Мега фен Аватара на Грозния
    Регистриран на
    May 2015
    Град
    София
    Мнения
    7 849
    Цитирай Първоначално написано от TrollFactory Виж мнението
    ...
    Евалата !
    Цитирай Първоначално написано от Rengur Виж мнението
    всички тук знаем, че сте инфлуенсър във форума

  12. #37
    Ако си геймър,значи всичко ти е насочено в ума като енергия. Аз съшо играя на игри ,но рядко и само на 1-2 игри.
    Виртуалната реалност и алкохола опияняват.Губиш си енергията и истинското аз и се спира развитието.Сам избираш в кой свят да живееш.В реалния или виртуалния. За първи път влезнах в виртуална реалност като играх през 97 .Мислил съм и да се занимавам с програмиране . Но не ми хареса виртуалната реалност. Та имам голям опит
    Ако човек почне много да медитира пак може да се загуби. Тук също имам голям опит.
    Н в твоя случай от написаното от теб е ясно едно ,че искаш ПРОМЯНА и то цялостна.
    Това е.

  13. #38
    Голям фен Аватара на KaRiNa.Ni
    Регистриран на
    Jun 2016
    Мнения
    657
    Никой не е останал девствен,все някога живота те преебава.
    Не си на 26-36 или 46,та да се оплакваш ,живей си живота ,пък каквото дойде.

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си