.
Отговор в тема
Страница 1 от 2 12 ПоследнаПърви
Резултати от 1 до 25 от общо 38

Тема: Без гадже

  1. #1

    Регистриран на
    Nov 2016
    Мнения
    32

    Unhappy Без гадже

    Здравейте, не знам дали тази тема е за тук, но имам проблем с момичетата на 16 години съм и съм нямал до сега гадже може би се дължи на това, че съм ,,ГЕЙМЪР,, и не обичам да излизам по дискотеки, чалготеки, и подобни. Не пия нито пуша не знам срамежлив съм и ми е супер тъпо в момента.

  2. #2
    Голям фен Аватара на s0b1esk1
    Регистриран на
    Jun 2010
    Град
    Измерение София
    Мнения
    617
    ти пък да не мислиш че е много хубаво?
    WE ARE NOT ANGELS!

  3. #3
    Супер фен Аватара на dexofen
    Регистриран на
    Jan 2010
    Мнения
    1 016
    Цитирай Първоначално написано от nqkoisi123 Виж мнението
    Здравейте, не знам дали тази тема е за тук, но имам проблем с момичетата на 16 години съм и съм нямал до сега гадже може би се дължи на това, че съм ,,ГЕЙМЪР,, и не обичам да излизам по дискотеки, чалготеки, и подобни. Не пия нито пуша не знам срамежлив съм и ми е супер тъпо в момента.
    Е, нищо ненормално няма в това че нямаш гадже. Няма универсален срок за намиране на първо гадже, при всеки става по различно време, то е случайност. Хубаво е че си геймър и не излизаш мн по чалготеки ппц. Там материалът не е хубав. Браво, че не пиеш и не пушиш, също и недей да пропушваш, за да се харесаш на някоя. Срамежливостта ти също е окей, не е нещо лошо или страшно. Тъпо ти е отчасти щото си ваканция може би също. И аз на твоите години не съм излизал на дискотеки и чалготеки, нито съм пушил, само пиех от време на време, така че спокс нормално е. Ще си намериш гадже, просто вероятно малко по-бавно, тъй като не си част от масата.
    Какво играеш бтв?

  4. #4
    Голям фен
    Регистриран на
    Apr 2015
    Мнения
    603
    Не разбрах само искаш ли да ни питаш нещо конкретно или просто се самосъжаляваш?
    Ако е второто - честито.

  5. #5
    Мега фен Аватара на Грозния
    Регистриран на
    May 2015
    Град
    София
    Мнения
    7 849
    Цитирай Първоначално написано от nqkoisi123 Виж мнението
    Здравейте, не знам дали тази тема е за тук, но имам проблем с момичетата на 16 години съм и съм нямал до сега гадже може би се дължи на това, че съм ,,ГЕЙМЪР,, и не обичам да излизам по дискотеки, чалготеки, и подобни. Не пия нито пуша не знам срамежлив съм и ми е супер тъпо в момента.
    От това което си написал, излиза че си непривлекателен за жените. Дори да почнеш да излизаш по дискотеки, никоя няма да те погледне, нито ще знаеш как да я зарибяваш.
    Ако имаш пари и добър външен вид, имаш шанс да промениш живота си и жените да почнат да те харесват. Ако не - стой си на компютъра и няма да мислиш толкава за гаджета.
    Цитирай Първоначално написано от dexofen Виж мнението
    Е, нищо ненормално няма в това че нямаш гадже. Няма универсален срок за намиране на първо гадже, при всеки става по различно време,...
    Няма определен срок, но от един момент нататък, определено не е нормално и има някаква сериозна причина, да не намираш човек до себе си!
    Цитирай Първоначално написано от dexofen Виж мнението
    ...то е случайност.
    В тоя живот много малко неща са случайни!
    В човешките взаимоотношения няма нищо случайно!
    Да наричаш подобно нещо "случайност", доказва колко малко разбираш тези работи !
    Цитирай Първоначално написано от Rengur Виж мнението
    всички тук знаем, че сте инфлуенсър във форума

  6. #6
    Супер фен Аватара на dexofen
    Регистриран на
    Jan 2010
    Мнения
    1 016
    Цитирай Първоначално написано от Грозния Виж мнението
    От това което си написал, излиза че си непривлекателен за жените. Дори да почнеш да излизаш по дискотеки, никоя няма да те погледне, нито ще знаеш как да я зарибяваш.
    Ако имаш пари и добър външен вид, имаш шанс да промениш живота си и жените да почнат да те харесват. Ако не - стой си на компютъра и няма да мислиш толкава за гаджета.
    Няма определен срок, но от един момент нататък, определено не е нормално и има някаква сериозна причина, да не намираш човек до себе си!
    В тоя живот много малко неща са случайни!
    В човешките взаимоотношения няма нищо случайно!
    Да наричаш подобно нещо "случайност", доказва колко малко разбираш тези работи !
    Първата, непринудената любов, често е обект на случайност попадането и последващото съвпадане с човека.
    Пък за възрастта е ирационално да смятаме, че има конкретна възраст до когато трябва да станат нещата. Има ужасно голям брой фактори, които променят ситуацията.
    Авторе, по нищо от написаното не звучи, че си непривлекателен. Звучи по-скоро да не си правил много активни опити. Играенето на игрии и стоенето пред компа не е едно и също, игрите са полезни, има доказателства по този повод.

  7. #7
    anonymous1043668
    Guest
    Цитирай Първоначално написано от nqkoisi123 Виж мнението
    Здравейте, не знам дали тази тема е за тук, но имам проблем с момичетата на 16 години съм и съм нямал до сега гадже може би се дължи на това, че съм ,,ГЕЙМЪР,, и не обичам да излизам по дискотеки, чалготеки, и подобни. Не пия нито пуша не знам срамежлив съм и ми е супер тъпо в момента.

    Съжалявам ама като си ГЕЙМЪР и не правиш нищо да си намериш гадже, какво очакваш?

  8. #8
    Супер фен Аватара на dexofen
    Регистриран на
    Jan 2010
    Мнения
    1 016
    Що тъй имате нещо против геймърите бе хораа? Много са си готини повечето, имат въображение и т.н. Айде, момичета, нападайте момчето ви чака.
    Стигаа сте го таковали, само на 16 е все пак. Сто пъти по-добре е геймър, отколкото нещо друго, което можеше да е по тва време Споко пич, ще си намериш гадже, ама търси от време на време все пак.

  9. #9
    anonymous1043668
    Guest
    Цитирай Първоначално написано от dexofen Виж мнението
    Що тъй имате нещо против геймърите бе хораа? Много са си готини повечето, имат въображение и т.н. Айде, момичета, нападайте момчето ви чака.
    Стигаа сте го таковали, само на 16 е все пак. Сто пъти по-добре е геймър
    Ми той хубаво че е геймър ама не прави нищо по въпроса..

  10. #10
    Супер фен Аватара на dexofen
    Регистриран на
    Jan 2010
    Мнения
    1 016
    Цитирай Първоначално написано от FuzzyDesertPaw Виж мнението
    Ми той хубаво че е геймър ама не прави нищо по въпроса..
    Е, да. То ппц за всички се отнася. В смисъл ппц поне в нета може да се търси.

  11. #11
    Мега фен Аватара на Грозния
    Регистриран на
    May 2015
    Град
    София
    Мнения
    7 849
    Цитирай Първоначално написано от dexofen Виж мнението
    Първата, непринудената любов, често е обект на случайност попадането и последващото съвпадане с човека.
    "Първата любов"... ти сериозно ли вярваш на такива неща ?!
    Цитирай Първоначално написано от dexofen Виж мнението
    Пък за възрастта е ирационално да смятаме, че има конкретна възраст до когато трябва да станат нещата.
    Успех на 5 години - да се събудиш в сухо легло.
    Успех на 17 години - да можеш да спиш с жена.
    Успех на 25 години - да си намери добра жена.
    Успех на 35 години - кариера и семейство.
    Успех на 45 години - семейство и кариера.
    Успех на 55 години - да си намериш добра жена.
    Успех на 65 години - да можеш да спиш с жена.
    Успех на 85 години - да се събудиш в сухо легло.

    Цитирай Първоначално написано от dexofen Виж мнението
    Що тъй имате нещо против геймърите бе хораа? Много са си готини повечето, имат въображение и т.н. Айде, момичета, нападайте момчето ви чака.
    Не знам дали си наясно, но жените не харесват геймъри!
    Цитирай Първоначално написано от dexofen Виж мнението
    В смисъл ппц поне в нета може да се търси.
    Търсене на жени в нета?!
    Нова глупост !
    Цитирай Първоначално написано от Rengur Виж мнението
    всички тук знаем, че сте инфлуенсър във форума

  12. #12
    Супер фен Аватара на dexofen
    Регистриран на
    Jan 2010
    Мнения
    1 016
    Цитирай Първоначално написано от Грозния Виж мнението
    "Първата любов"... ти сериозно ли вярваш на такива неща ?!

    Успех на 5 години - да се събудиш в сухо легло.
    Успех на 17 години - да можеш да спиш с жена.
    Успех на 25 години - да си намери добра жена.
    Успех на 35 години - кариера и семейство.
    Успех на 45 години - семейство и кариера.
    Успех на 55 години - да си намериш добра жена.
    Успех на 65 години - да можеш да спиш с жена.
    Успех на 85 години - да се събудиш в сухо легло.

    Не знам дали си наясно, но жените не харесват геймъри!
    Търсене на жени в нета?!
    Нова глупост !
    Ти къде ги търсиш? Във фитнес залата ли?
    Харесват геймъри. По-приличните момичета, които са що годе нормални харесват нормални момчета и не се ориентират по това дали са геймъри, футболисти, историци или трактористи. А от тази скала само първото и последното са верни.
    Много по-добре е да са с геймър да речем, а не с някой мургав фитнесджия дето освен от фитнеса нищо друго не разбира.
    Но няма значение какъв е, какво работи, с какво се занимава, важното е да се харесат, дори да е сериен убиец.
    Е с последното мааааааалко ще е проблематично, но..

  13. #13
    Някой да ми дефинира “геймър” щото да играеш игри от скука е ок, ама да играеш игри и всичко извън игрите да ти е скучно- не е.
    People do fall in love. People do belong to each other, because that's the only chance anybody's got for real happiness

    ענא הגנה לישראל
    ישראל אנחנו העם
    הנבחר אף אחד לא עוצר בעדנו
    !עזה מוות



  14. #14
    Супер фен Аватара на dexofen
    Регистриран на
    Jan 2010
    Мнения
    1 016
    Цитирай Първоначално написано от HollyGolightly Виж мнението
    Някой да ми дефинира “геймър” щото да играеш игри от скука е ок, ама да играеш игри и всичко извън игрите да ти е скучно- не е.
    Ем то е цяла култура. Свят да го наречеме. В смисъл не е от скука, при истинските геймъри е от интерес, има съревнование, конкуренция, активност. Доста развива въображението, стратегическото мислене, дори рефлексите. Извън игрите ако ти е всичко скучно наистина не е особено окей, в смисъл еквивалент е на това извън сериалите всичко да ти е скучно и като цяло извън Х вс разл от Х да ти е скучно. (и да подчертая че под Х имам предвид хикс, не нещо друго).
    Иначе е готино ппц да си геймър, спорт интелектуален е, има турнири, дори моят университет на универсиадата си има 5-6 вида игри от по-актуалните ужким.
    Аз примерно не съм геймър, ама и не играя от скука, играя от интерес.

  15. #15
    ^ да де ама в случая говорим за 16 годишен, който сигурно цъка Дота Ей така, не като спорт или професия.
    Освен това не мисля че на 16 без приятелка е болка за умиране. Още си малък, общувай си с хора, не се вторачвай в това че си нямаш гадже.
    People do fall in love. People do belong to each other, because that's the only chance anybody's got for real happiness

    ענא הגנה לישראל
    ישראל אנחנו העם
    הנבחר אף אחד לא עוצר בעדנו
    !עזה מוות



  16. #16
    Супер фен Аватара на dexofen
    Регистриран на
    Jan 2010
    Мнения
    1 016
    Цитирай Първоначално написано от HollyGolightly Виж мнението
    ^ да де ама в случая говорим за 16 годишен, който сигурно цъка Дота Ей така, не като спорт или професия.
    Освен това не мисля че на 16 без приятелка е болка за умиране. Още си малък, общувай си с хора, не се вторачвай в това че си нямаш гадже.
    Да, то именно това е най-главното. Няма нужда на 16 вече всички да се вайкат въй нямам гадже. Споко де, ще си намериш.
    Пък и тбх за какво ти е това гадже на 16? Това е един целодневен, на моменти досаден, скъпоструващ ангажимент, който ще ти отнеме ппц време от гейминга, средства от гейминга и като цялоо време от всичко. А и нерви забраих. Освен това ваще примерно няма да я харесат, после ще се чудиш как да се отървеш или от тях или от нея или и от двете.
    Ама зависи за какво ти трябва де, ако дадеш повече детайли, ще дадем и повече предложения. Ако е само за секс е едно, ако е за показване за пред хора навън е друго, ако е за пред ваще е трето. :P

  17. #17
    Мега фен Аватара на Грозния
    Регистриран на
    May 2015
    Град
    София
    Мнения
    7 849
    Цитирай Първоначално написано от dexofen Виж мнението
    Пък и тбх за какво ти е това гадже на 16?
    Защото му се прави секс може би?
    На тия години това е съвсем нормално.
    Цитирай Първоначално написано от dexofen Виж мнението
    Ако е само за секс е едно, ако е за показване за пред хора навън е друго, ако е за пред ваще е трето. :P
    Три в едно!
    Цитирай Първоначално написано от Rengur Виж мнението
    всички тук знаем, че сте инфлуенсър във форума

  18. #18
    Браво, поне не пушиш
    https://zonatax.com/

  19. #19
    За игрите 50/50 .. , пробвай с приятелчета ау да излизаш и тн и ше се запознаваш с нови хора и ше откриеш някоя по-спец.. и да.. за срамежливостта .. не ти е плюс.. и колкото по-бързо се махнеш един вид от нея , ще ти е по-лесно дали за комуникация с хората дали за да не се пробват да те използват и т.н. за пушенето две мнения няма или пушиш или не почваш за твое си добро .. за алкохола по-малко за настроение на купончета и ау.. или иначе става.. без излизане не става да искаш нещо да ти падне от небето и да ти звънне на звънеца някаква яка мацка и ау.. може и пред компа да се намерите , ама пак ше се наложи да излезете тей че.. да ; –

  20. #20
    Мега фен Аватара на NomNomNom
    Регистриран на
    Sep 2010
    Мнения
    8 372
    по-добре да ходиш на чалготека от колкото да си геймър
    Девет кули дзидини,
    девет враке железни.
    Никой немой да отоври
    да прерила, ей ей...

    Зад високи дзидини
    девет темни одаи
    едно сърце те люби
    заплетено, ей, ей...



  21. #21
    Супер фен Аватара на dexofen
    Регистриран на
    Jan 2010
    Мнения
    1 016
    Цитирай Първоначално написано от NomNomNom Виж мнението
    по-добре да ходиш на чалготека от колкото да си геймър
    Е, не смятам така честно казано, особено като гледам какъв е материялът на чалготиките. Аз на такова място съм ходил един път, ей така за проба (иначе ходя по non-чалга клубове, колкото и да са редки). При геймърите има доста интересни черти на характера, доста развито въображение, творческо и стратегическо мислене (рядка комбинация от две независими помежду си неща), по-комбинативни са. Това е моето мнение като цяло

  22. #22
    Голям фен
    Регистриран на
    Apr 2015
    Мнения
    603
    Цитирай Първоначално написано от NomNomNom Виж мнението
    по-добре да ходиш на чалготека от колкото да си геймър
    Тва го думай на детето си.

  23. #23
    Мега фен Аватара на NomNomNom
    Регистриран на
    Sep 2010
    Мнения
    8 372
    Цитирай Първоначално написано от Necrologist Виж мнението
    Тва го думай на детето си.
    ще го думам
    Девет кули дзидини,
    девет враке железни.
    Никой немой да отоври
    да прерила, ей ей...

    Зад високи дзидини
    девет темни одаи
    едно сърце те люби
    заплетено, ей, ей...



  24. #24
    Ако ще те успокоя поне малко първото ми гадже беше на 20 години и аз бях много срамежлив,но с времето се оправиха нещата,но като съвет остави тези игри излизай повече сред хора създавай контакти и рано или късно ще намериш приятелка УСПЕХ

  25. #25
    Голям фен
    Регистриран на
    Apr 2015
    Мнения
    603
    Цитирай Първоначално написано от NomNomNom Виж мнението
    ще го думам
    добре

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си