.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 7 от общо 7
  1. #1

    Възможно ли е да съм забременяла?

    Здравейте! Имам проблем и много ще съм благодарна, ако ми помогнете. С приятеля ми правихме любов..но презервативът се скъса и той свърши в мен. Това се случи три дни преди да ми дойде (МЦ ми е горе долу редовен) , затова не мисля че съм била в овулация. Въпреки това решихме да вземем Escapelle изпих го на 8-мия час. Минаха 2 дни от приема му нямам никакви симптоми. Каква е вероятността да съм бременна? Благодаря предварително!

  2. #2
    Супер фен Аватара на dexofen
    Регистриран на
    Jan 2010
    Мнения
    1 016
    Е с ескапел на 8ми час би трябвало всичко да е окей.

  3. #3
    Прочети листовката, консултирай се с гинеколог. Мисля, че трябва да прокървиш след приема, но не съм сигурна.

  4. #4
    Цитирай Първоначално написано от Vanya13 Виж мнението
    Здравейте! Имам проблем и много ще съм благодарна, ако ми помогнете. С приятеля ми правихме любов..но презервативът се скъса и той свърши в мен. Това се случи три дни преди да ми дойде (МЦ ми е горе долу редовен) , затова не мисля че съм била в овулация. Въпреки това решихме да вземем Escapelle изпих го на 8-мия час. Минаха 2 дни от приема му нямам никакви симптоми. Каква е вероятността да съм бременна? Благодаря предварително!
    Почти никаква!

  5. #5
    Супер фен Аватара на dexofen
    Регистриран на
    Jan 2010
    Мнения
    1 016
    Цитирай Първоначално написано от Marinela_D Виж мнението
    Прочети листовката, консултирай се с гинеколог. Мисля, че трябва да прокървиш след приема, но не съм сигурна.
    Защо да трябва да кърви? Въобще в листовката не виждам за никакво кървене. Има посочена такава нежелана лекарствена реакция.

  6. #6
    Цитирай Първоначално написано от dexofen Виж мнението
    Защо да трябва да кърви? Въобще в листовката не виждам за никакво кървене. Има посочена такава нежелана лекарствена реакция.
    Не е нежелана, а точно така трябва да стане до 5 дни след приема!

  7. #7
    Супер фен Аватара на dexofen
    Регистриран на
    Jan 2010
    Мнения
    1 016
    Цитирай Първоначално написано от Marinela_D Виж мнението
    Не е нежелана, а точно така трябва да стане до 5 дни след приема!
    Ми може, не знам тбх. Някой по-запознат да каже, в листовката не пишее за такоз нещо.

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си