.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 8 от общо 8
  1. #1

    Външен вид или харакер! А може би и двете...

    Здравейте, искам да видя мнения по темата, кое е по-важно - видът или характерът? И мислите ли, че нежния пол избира мъжа по характера, а мъжът избира жената по външния й вид? Макар че външния вид е променлив и доста относителен. Всеки като цяло е с вкуса си, според мен. Но при характерите и мисленето, там вече е друго нещо...
    Каквото повикало, такова се обадило.

  2. #2
    Мега фен Аватара на an7raks
    Регистриран на
    Aug 2013
    Мнения
    10 094
    Модераторите тук нямат ни едното, така че грешен раздел.

  3. #3
    Тук ли се пишат точно темите в сайта, че по принцип не съм наясно много...? Да не би да съм в някаква грешка?
    Каквото повикало, такова се обадило.

  4. #4
    Мега фен Аватара на Грозния
    Регистриран на
    May 2015
    Град
    София
    Мнения
    7 849
    Цитирай Първоначално написано от Simpatik0 Виж мнението
    Здравейте, искам да видя мнения по темата, кое е по-важно - видът или характерът?
    Сексуалните партньори се избират по между си най-вече по външния вид. След секса или дори брака, започват да имат звначение и чертите на характера. За това толкова много хора се женят и после се развеждат.
    Цитирай Първоначално написано от Rengur Виж мнението
    всички тук знаем, че сте инфлуенсър във форума

  5. #5
    Супер фен Аватара на dexofen
    Регистриран на
    Jan 2010
    Мнения
    1 016
    Цитирай Първоначално написано от Simpatik0 Виж мнението
    Тук ли се пишат точно темите в сайта, че по принцип не съм наясно много...? Да не би да съм в някаква грешка?
    Е новини и съобщения не е най-подходящият раздел, но някой модератор, ако има изобщо останали, ще ти я премести.
    Сега по темата,
    Аз лично смятам, че най-важен е характерът. Външният вид е на второ място. Няма никакво значение, колко е красив един човек, ако вътрешно е задник. Не мисля, че има полова разлика, а предимно зависи от човека и принципите му. Въпреки това, при недостатъчно добре развитите характери, понякога се наблюдава по-силен афинитет към външния вид. Външният вид привлича хората на по-примитивно ниво, отколкото харектера, съответно на външния вид реагират и по-примитивно мислещите хора, тъй като той създава естествено у тях еротични мисли, които са по-силни от разума им. С две думи накратко казано, простите гледат външния вид. Тва според мен.

  6. #6
    Цитирай Първоначално написано от dexofen Виж мнението
    Е новини и съобщения не е най-подходящият раздел, но някой модератор, ако има изобщо останали, ще ти я премести.
    Сега по темата,
    Аз лично смятам, че най-важен е характерът. Външният вид е на второ място. Няма никакво значение, колко е красив един човек, ако вътрешно е задник. Не мисля, че има полова разлика, а предимно зависи от човека и принципите му. Въпреки това, при недостатъчно добре развитите характери, понякога се наблюдава по-силен афинитет към външния вид. Външният вид привлича хората на по-примитивно ниво, отколкото харектера, съответно на външния вид реагират и по-примитивно мислещите хора, тъй като той създава естествено у тях еротични мисли, които са по-силни от разума им. С две думи накратко казано, простите гледат външния вид. Тва според мен.
    Доста добър и уточняващ отговор. Аз също мисля така, но с леки допълнения и различия.
    Каквото повикало, такова се обадило.

  7. #7
    ¿Porque no los dos?
    People do fall in love. People do belong to each other, because that's the only chance anybody's got for real happiness

    ענא הגנה לישראל
    ישראל אנחנו העם
    הנבחר אף אחד לא עוצר בעדנו
    !עזה מוות



  8. #8
    Супер фен Аватара на TrollFactory
    Регистриран на
    Jun 2018
    Мнения
    1 155
    Външността е на първо място. Характерът се разкрива постепенно.

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си