.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 14 от общо 14
  1. #1

    Завръщане на бившата/бившия.

    Здравейте, аз и приятелката ми(от няколко дни бивша вече) сме си първите гаджета, първите с които сме спали и общо взето първите във всичко. 3 години бяхме заедно, но тя вече изгуби чувствата си към мен( така твърди). Може понякога да съм се държал гадно и да сме се карали, но винаги съм държал на нея и съм я обичал. Един приятел премина през абсолютно същото, същите отношения, същите проблеми и по същия начин го напусна тя. Обаче след година осъзнала грешката си и била много разстроена и се върнала при него. Знам,че няма как да знаете дали и при мен ще е така, но на вас случвало ли ви се е гадже от сериозна връзка след време да иска да се връща при Вас? Благодаря за разбирането.

  2. #2
    Мега фен Аватара на tori
    Регистриран на
    Jun 2012
    Мнения
    16 955
    Случвало се е, но никога не е било правилното решение. Може би е имало раздяла по месец-два или нещо повече, не чак година, но винаги се е усещало като голяма дупка за наваксване помежду ни. Обикновено в тая дупка е имало други хора от едната или и от двете страни, та се зараждат наранено его, скандали от това, ревност, още скандали и други благини. Ако рискуваш да си замълчиш какво се е случвало, обикновено се намира поне по един "доброжелател" с голяма уста, за да размъти водата. Излекувай се от раздялата, прекъсвайки всички връзки с нея, не се надявай на нищо повече от "залипсва ми за момент и реших да те видя, за да си препикая територията" или някакъв навик (мое мнение е, че трябва да избягваш този вид контакти), стани си самодостатъчен, а после - следващата. И не повтаряй същите грешки като с тази. Не давай воля на беса си, не я намразвай и не плюй по нея - така плюеш по избора си от преди цифра години, а и винаги може да се наложи да разчиташ на нея или да зависиш по някакъв начин от нейното благоразположение. Все пак животът често бива несправедливо ироничен. Отделно е противно за останалите да я храниш, а ти - предположение - не искаш да си противен на никого? Успех и смело нагоре.
    квак

  3. #3
    Мега фен Аватара на NomNomNom
    Регистриран на
    Sep 2010
    Мнения
    8 372
    при мен никога не се е случвало, като оставиш нещо зад гърба си, не знам дали има начин да се върнеш.
    Девет кули дзидини,
    девет враке железни.
    Никой немой да отоври
    да прерила, ей ей...

    Зад високи дзидини
    девет темни одаи
    едно сърце те люби
    заплетено, ей, ей...



  4. #4
    Последното нещо, което ще направя е да я плюя и говоря нещо лошо за нея. Обичам я повече от себе си

  5. #5
    Не ми се е случвало, предполагам няма и да ми се случи.
    За да се разделиш с някого значи има причина. Дали в теб или в нея, няма голямо значение и много рядко се случва да се съберете отново за постоянно.
    Тия работи за старата любов дето не хващала ръжда са си просто приказки
    People do fall in love. People do belong to each other, because that's the only chance anybody's got for real happiness

    ענא הגנה לישראל
    ישראל אנחנו העם
    הנבחר אף אחד לא עוצר בעדנו
    !עזה מוות



  6. #6
    Не мисля,че е лесно да забравиш човек, с когото си бил 3 години и да захвърлиш всички чувства етака, но знам ли...

  7. #7
    Супер фен Аватара на TrollFactory
    Регистриран на
    Jun 2018
    Мнения
    1 155
    Ааа, пиши я отписана, пич! Няма как щом вече няма чувства. А и още повече, ако е отегчена от връзката ви (понеже не си споменал друга причина да те напусне), няма как да я съживиш, защото тя вече те изкоснумирала изцяло и каквото и да правиш няма да си й интересен. Вече няма любов и ти го усещаш.

  8. #8
    Цитирай Първоначално написано от vanko96 Виж мнението
    Не мисля,че е лесно да забравиш човек, с когото си бил 3 години и да захвърлиш всички чувства етака, но знам ли...
    Никой не говори да забрави или да захвърли чувствата си, това са излишни драматизми. Просто чувствата могат да изветреят. Не става изведнъж, а постепенно, просто ти си разбрал изведнъж. Доколкото разбирам малки сте били като сте тръгнали, точно в тази възраст хората се променят много и почват да търсят различни неща.
    Предишната ми връзка приключи след 5.5 години от раз.
    People do fall in love. People do belong to each other, because that's the only chance anybody's got for real happiness

    ענא הגנה לישראל
    ישראל אנחנו העם
    הנבחר אף אחד לא עוצר בעדנו
    !עזה מוות



  9. #9
    Като тръгвахме тя нямаше и 15 още аз бях на 18, сега тя е почти на 18, аз на 22...

  10. #10
    Именно, тя е била дете на 14 и нещо, от 14 до 18 човек се променя много. Малко са връзките дето почват на толкова ранна възраст и продължават дълго.
    People do fall in love. People do belong to each other, because that's the only chance anybody's got for real happiness

    ענא הגנה לישראל
    ישראל אנחנו העם
    הנבחר אף אחד לא עוצר בעדנו
    !עזה מוות



  11. #11
    Мега фен Аватара на NomNomNom
    Регистриран на
    Sep 2010
    Мнения
    8 372
    Цитирай Първоначално написано от vanko96 Виж мнението
    Не мисля,че е лесно да забравиш човек, с когото си бил 3 години и да захвърлиш всички чувства етака, но знам ли...
    божее
    особено като си малък, се забравя за има-няма месец

    ти знаеш ли за 3г колко неща се случват + че на 18 сега тепърва предстоят още такива
    Девет кули дзидини,
    девет враке железни.
    Никой немой да отоври
    да прерила, ей ей...

    Зад високи дзидини
    девет темни одаи
    едно сърце те люби
    заплетено, ей, ей...



  12. #12
    Мега фен Аватара на Грозния
    Регистриран на
    May 2015
    Град
    София
    Мнения
    7 849
    Цитирай Първоначално написано от vanko96 Виж мнението
    Като тръгвахме тя нямаше и 15 още аз бях на 18, сега тя е почти на 18, аз на 22...
    Намерила е някой с повече пари от теб и вече я ебат!
    Връзката ти с нея е минало!
    Цитирай Първоначално написано от Rengur Виж мнението
    всички тук знаем, че сте инфлуенсър във форума

  13. #13
    Повече от фен Аватара на nevermorevon
    Регистриран на
    Mar 2013
    Мнения
    396
    Сигурно е била с няколко различни момчета вече. Няма да си е същата, продължавай напред братко ..

  14. #14
    Фен Аватара на saskou
    Регистриран на
    Apr 2007
    Град
    Bourgas
    Мнения
    291
    Случвало се е на мноооого хора. След не много време един от вас ще е луднал по другия. Даже е много вероятно да се случи и на двамата.
    В днешно време е доста трудно да намериш вярна половинка.
    да слуша

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си