.
Отговор в тема
Страница 3 от 4 ПървиПърви 1234 ПоследнаПърви
Резултати от 51 до 75 от общо 98
  1. #51
    Супер фен Аватара на dexofen
    Регистриран на
    Jan 2010
    Мнения
    1 016
    Цитирай Първоначално написано от npp Виж мнението
    Вярвам, че Бог е дал на нерелигиозните човеци да имат наука, с която да подобряват качеството си на живот (поне откъм предотвратяване и лечение на нарушения на здравословното състояние, което включва умора и стрес). Вярвам също, че науката досега е изпълнявала своето предназначение, но и бях свидетел на това как сатанинското царство се възползваше от нейното съществуване за да вреди/наврежда на човеците чрез нея, което и е основната причина, поради която нямам пълно доверие на/в науката.

    Не осъждам хората с обратно-сексуални прояви, които се явяват жертви на гнилата система, и не мисля, че бих победил злото ако причинявам зло на моя ближен(съгражданин/съжител) (но ако му причинявам зло, по-скоро бих бил победен от злото) - разбира се, също и не бих могъл да обещая, че никога няма да причиня зло на никого. Обаче една от лошите страни на науката беше да класифицира разни състояния на хора като съвсем нормални/естествени, и дори да натиква хора в крайностите на тези състояния, но без да предлага изход от тях. Така беше и с обратната сексуалност - науката посочваше гей- и транс-сексуализма като естествени/нормални, и се стигна дори до узаконяване на обратно-сексуалните прояви и връзки, но без да се предложи достатъчно евтин, достъпен и немъчителен начин на хора с обратна сексуалност да станат хетеросексуални (за което все пак не казвам, че науката има основна роля). Така веднъж станали обратно-сексуални, сякаш беше невъзможно за една по-голяма част от тях да станат хетеросексуални - дори си личеше, че обратната сексуалност беше нещо като капан за такива хора. А ти изглежда говориш като човек, който дори не си е дал сметка за това какво голямо противоречие са преживявали обратно-сексуални хора, как са се мъчели, и дори колко много на брой са били - колко от тях са се самонаранявали и самоубивали, колко от тях са били жертви на гонения срещу обратно-сексуални индивиди (включително убивани, изгаряни, изнасилвани, пребивани), и т.н.

    Казваш "би-сексуалността" не е съвсем обратна, но истината е, че не е и съвсем хетеро - но и не говорех за би-сексуализъм, а за обратната сексуалност като цяло, включително и като проявяваща се в такива явления като т.нар. би-сексуалност. И истината е, че ако обратната сексуалност беше съвсем добра за хората, тогава едва ли някой някога щеше да я посочва за неправилна, нередна, гадна, нелепа, гнусна или абсурдна.

    Не знам дали си наясно, но досега една голяма част от гейовете и транссексуалистите дори не искаха да мислят за това да отглеждат деца, при все че и не можеха да зачеват и раждат (особено гейове и транссексуални мъже), и тяхната обратна сексуалност се проявяваше най-вече под формата на сексуална активност (или, казано с други думи, те предимно правеха секс и живееха за секса в качеството си на обратно-сексуални). А да кажем, че при хетеросексуалните хора сексът е някак с половите органи, докато обратно-сексуални мъже са правили т.нар. анален секс с други мъже, обаче анусът не е полов орган, а орган откъдето се отделя фекалиите, и така някак сексът на обратно-сексуалните им беше по-л@йн&н - то дори е все едно като да се гмурнеш и да плуваш в отходна яма вместо в басейн с чиста вода.

    Поради едни такива причини обикновено изпитвам съжаление към тези хора, защото мнозина от тях са били жертви на гнилата система дори без да разберат откъде им е дошло, защото съм наясно, че има система на духовно беззаконие, която докарваше осквернения на света най-вече по духовен път.

    Според мен подходът на науката е някак сляп, защото чрез "око да види" и "ръка да пипне" учените не можеха да видят и докажат какво има в основата, а по-скоро изследваха предимно периферията на нещо, което те и досега не могат да докажат какво точно то всъщност е. Да речем, че има системи и механизми (които поне фиктивно можем да наречем "духовни"), които движат всички единици и части на света (включително елементарни частици) - не само онези, които досега бяха познати на науката, но също и разни, които не са били познати на науката досега. Обаче учените можеха само да хипотезират и дори спекулират за наличието на неща (като например информационно поле в основите на космоса, възникване на космическите структури вследствие на голям взрив, възникване на живота вследствие от един вид случайни химико-физични процеси, наличието на биологична еволюция, и т.н.), и не можеха да докажат напълно тези свои теории, защото нямаше как да видят, разгледат и изследват достатъчно обстойно всичко онова, за което те правеха предположения, нито можеха да представят пълни доказателствени материали на хората - и така пак оставаше най-малкото една недоказаност/несигурност за онова, което те представяха като възможно.

    И ако науката все още не може да ти предложи достатъчно достъпен и немъчителен за теб метод да станеш хетеросексуален, в случай че вече си се оказал обратно-сексуален, тогава просто не си заслужава да и се доверяваш напълно като се оставиш на съмнителното течение да те носи.

    пп. "копрофаци" е множественото число на жаргонната дума за копрофаг.
    Копрофаци не е правилното множествено число.
    Ако смяташ, че религиозните ще се справите без наука, хвърляй всичко технологично, защото е част от науката и не ходи на лекар, а на църква. Там ще те излекуват перфектно.
    След като има "системи" непознати на науката, откъде са познати на теб?
    Елементарните частици са обект на науката и се изследват изключително активно от теоретичната физика, ядрената физика и физиката на елементарните частици.
    Прав си, че за някои научни хипотези остава недоказаност. Но те постоянно се дискутират и изследват. Да не би в религията ти да има някаква доказаност?
    Науката не може да предостави и достатъчно достъпен и немъчителен начин за теб да се образоваш и ограмотиш. Даже в твоя случай, мисля че и с мъчение няма да стане.
    Ти казваш, че ако различната сексуалност е добра, то хората няма да я определят като неправилна, гадна и т.н. нали така?
    Същите тези хора, които я определят така, преди определяха по същия начин и религиите и расите и етносите и половете. Масата хора винаги е проста и необразована с примитивно интелектуално развитие. Няма как да се очаква от тях акуратна оценка и мнение за каквото и да е в повечето случаи. Особено по научни тематики. Ако ги следваме, ще стигнем до епидемия от морбили, щото видите ли във ваксината имало алуминий на трета степен (тежка неграмотност и липса на основно образование)!

    Сексът при хората с различна сексуална ориентация не винаги е анален. Лезбийките няма логика да правят анален секс помежду си, освен ако не използват допълнителни аксесоари. Освен това забравяш, че има и орален секс, и други начини за сексуална стимулация при гейовете например фрот, анилингус, при лезбийките кунилингус, както и отново анилингус. Списъкът е дълъг, продължава с фистинг, трибадизъм, фингъринг и т.н.
    В интерес на истината, анусът не е полов орган, ама и устата не е. По ануса и по лигавицата на ректума има разположени много нервни окончания, освен това ректумът граничи сравнително пряко (като изключим едни пространства, които е мн сложно да обяснявам в момента) с простатата, неслучайно прегледите за морфология на простатата често се извършват с ректално туширане. Простатата също е чувствителна и напрактика ректумът при мъжете е изключително мощна ерогенна зона. Трудно ще ти е да обориш идеята, че в секса не участват само полови органи.

  2. #52
    Цитирай Първоначално написано от Scouser Виж мнението
    Започнах да си чатя с мъже, не ги харесвах, но исках к*р!
    Това е достатъчно, за да заключа, че си си чист пе*ераст. Няма какво да го мислиш, хетеросексуалните мъже се отвращават от половите органи на други мъже, а щом при теб не е така, нещата са ясни.

  3. #53
    Мега фен
    Регистриран на
    Aug 2010
    Мнения
    6 259
    Цитирай Първоначално написано от dexofen Виж мнението
    Копрофаци не е правилното множествено число.
    Ако смяташ, че религиозните ще се справите без наука, хвърляй всичко технологично, защото е част от науката и не ходи на лекар, а на църква. Там ще те излекуват перфектно.
    След като има "системи" непознати на науката, откъде са познати на теб?
    Елементарните частици са обект на науката и се изследват изключително активно от теоретичната физика, ядрената физика и физиката на елементарните частици.
    Прав си, че за някои научни хипотези остава недоказаност. Но те постоянно се дискутират и изследват. Да не би в религията ти да има някаква доказаност?
    Науката не може да предостави и достатъчно достъпен и немъчителен начин за теб да се образоваш и ограмотиш. Даже в твоя случай, мисля че и с мъчение няма да стане.
    Ти казваш, че ако различната сексуалност е добра, то хората няма да я определят като неправилна, гадна и т.н. нали така?
    Същите тези хора, които я определят така, преди определяха по същия начин и религиите и расите и етносите и половете. Масата хора винаги е проста и необразована с примитивно интелектуално развитие. Няма как да се очаква от тях акуратна оценка и мнение за каквото и да е в повечето случаи. Особено по научни тематики. Ако ги следваме, ще стигнем до епидемия от морбили, щото видите ли във ваксината имало алуминий на трета степен (тежка неграмотност и липса на основно образование)!
    ед.ч. копрофак - мн.ч. копрофаци - някои хора използват тази дума, а не копрофаг и копрофаги (предполагам си чувал нещо за жаргон)

    Не посочваш ли и ти мнозина други за заблудени и невежи? За мен е най-малкото съмнително, когато мнозина казват за други мнозина, че са заблудени и невежи, когато и онези другите казват същото за тях. Преди немалко години се случи така, че се оказах гост в различни секти - във всяка от тях (в това число християни, индуси, йогисти и сикхи) ми казваха едно и също: "истината е само при нас, всички други вероизповедания са от дявола". След това излезе, че нито една от тях не е с Онзи, Който наистина е истинският Бог, защото дори и самият аз намерих доста противоречия(ереси) в техните вероучения (например, в Св. Писание е написано "Бог е любов(т.е. добри намерения към човеците/душите)" и самата истина/правда също сочи към това, но те изповядваха някакъв шантав бог, който е лош както и когато му скимне/за щяло и нещяло - някак нямаха разумна обосновка и дори си личеше, че се водеха по човешки ум подбуден от нечисти страсти) - не ги осъждам, но и не мога да се съглася с каквато и да е неправда (точно както мнозина не биха се съгласили с твърдението, че законът на математиката допуска сборът от числата 2 и 2 да е равен на число различно от 4). С други думи не вярвам нито на "гога", нито на "магога" (пояснение, на езика на древната мъдрост, "гога" са онези неправедни, които твърдят, че други неправедни("магога") са неправедните, а не те, макар и другите неправедни също да считат себе си за праведни("гога"), а тях за неправедни("магога")), не че ги осъждам.

    Цитирай Първоначално написано от dexofen Виж мнението
    Сексът при хората с различна сексуална ориентация не винаги е анален. Лезбийките няма логика да правят анален секс помежду си, освен ако не използват допълнителни аксесоари. Освен това забравяш, че има и орален секс, и други начини за сексуална стимулация при гейовете например фрот, анилингус, при лезбийките кунилингус, както и отново анилингус. Списъкът е дълъг, продължава с фистинг, трибадизъм, фингъринг и т.н.
    В интерес на истината, анусът не е полов орган, ама и устата не е. По ануса и по лигавицата на ректума има разположени много нервни окончания, освен това ректумът граничи сравнително пряко (като изключим едни пространства, които е мн сложно да обяснявам в момента) с простатата, неслучайно прегледите за морфология на простатата често се извършват с ректално туширане. Простатата също е чувствителна и напрактика ректумът при мъжете е изключително мощна ерогенна зона. Трудно ще ти е да обориш идеята, че в секса не участват само полови органи.
    Звучиш като човек, който е доста запознат с обратно-сексуалните пози (сякаш си се подготвил да ги правиш). Не че те съдя/осъждам, даже го разбирам това, защото знам, че там има нещо, което придава смисъл на живота ти (не казвам точно какво), но и не мога да кажа това е съвсем нормално, защото дори и мъже да са се обличали в женски дрехи пред огледало насаме, някак няма да е съвсем нормално да се проявяват така навсякъде и винаги, защото това най-малкото би погазило тяхното естество, а именно връзката между истинската вътрешна природа и техните физически тела, които са мъжки, и в един момент в тях може да остане едно съзнание, което се пита "аз какво съм, мъж, жена?!, или изрод, боклук?".

    Жена (може да) прави вагинален секс с мъж, а ако мъж тръгне да прави анален секс с друг мъж, може да н@с#ре половия орган на другия докато му е вкаран в аналното отвърстие и да се омаже (всъщност и двамата могат доста да се омажат с фекалии) - ето това е, което сякаш ти убегна да вземеш предвид.

    Като цяло не осъждам човеци, включително и хора с обратна сексуалност, но и някак си не мога да им кажа, че обратната сексуалност е съвсем нормална/естествена (даже се сещам за думите на едни религиозни поклонници, които казваха "Първо идва любовта между мъжа и жената, а после — детенце!"), иначе им желая само добро да им се случва (дано и те да не причиняват зло на своя съгражданин/съжител) - лошо е когато се знае за наличието на болест, но не се намира лечение за нея, при все че чрез вяра в истинския Господ Бог има решение, макар и предшествано от страдания.

  4. #54
    Мисля че правиш тогава две мъже гей Това Митко
    http://www.teenproblem.net/vivianmum18

  5. #55
    Мисля че правиш тогава две мъже гей Това Митко момчетата двама приличат кого на лицето много ама хубави
    Ех това чудесни интересни братя дали сте Митко Стефанов яко е супер! Благодарение ви мерси!
    http://www.teenproblem.net/vivianmum18

  6. #56
    Супер фен Аватара на dexofen
    Регистриран на
    Jan 2010
    Мнения
    1 016
    Цитирай Първоначално написано от npp Виж мнението
    ед.ч. копрофак - мн.ч. копрофаци - някои хора използват тази дума, а не копрофаг и копрофаги (предполагам си чувал нещо за жаргон)

    Не посочваш ли и ти мнозина други за заблудени и невежи? За мен е най-малкото съмнително, когато мнозина казват за други мнозина, че са заблудени и невежи, когато и онези другите казват същото за тях. Преди немалко години се случи така, че се оказах гост в различни секти - във всяка от тях (в това число християни, индуси, йогисти и сикхи) ми казваха едно и също: "истината е само при нас, всички други вероизповедания са от дявола". След това излезе, че нито една от тях не е с Онзи, Който наистина е истинският Бог, защото дори и самият аз намерих доста противоречия(ереси) в техните вероучения (например, в Св. Писание е написано "Бог е любов(т.е. добри намерения към човеците/душите)" и самата истина/правда също сочи към това, но те изповядваха някакъв шантав бог, който е лош както и когато му скимне/за щяло и нещяло - някак нямаха разумна обосновка и дори си личеше, че се водеха по човешки ум подбуден от нечисти страсти) - не ги осъждам, но и не мога да се съглася с каквато и да е неправда (точно както мнозина не биха се съгласили с твърдението, че законът на математиката допуска сборът от числата 2 и 2 да е равен на число различно от 4). С други думи не вярвам нито на "гога", нито на "магога" (пояснение, на езика на древната мъдрост, "гога" са онези неправедни, които твърдят, че други неправедни("магога") са неправедните, а не те, макар и другите неправедни също да считат себе си за праведни("гога"), а тях за неправедни("магога")), не че ги осъждам.



    Звучиш като човек, който е доста запознат с обратно-сексуалните пози (сякаш си се подготвил да ги правиш). Не че те съдя/осъждам, даже го разбирам това, защото знам, че там има нещо, което придава смисъл на живота ти (не казвам точно какво), но и не мога да кажа това е съвсем нормално, защото дори и мъже да са се обличали в женски дрехи пред огледало насаме, някак няма да е съвсем нормално да се проявяват така навсякъде и винаги, защото това най-малкото би погазило тяхното естество, а именно връзката между истинската вътрешна природа и техните физически тела, които са мъжки, и в един момент в тях може да остане едно съзнание, което се пита "аз какво съм, мъж, жена?!, или изрод, боклук?".

    Жена (може да) прави вагинален секс с мъж, а ако мъж тръгне да прави анален секс с друг мъж, може да н@с#ре половия орган на другия докато му е вкаран в аналното отвърстие и да се омаже (всъщност и двамата могат доста да се омажат с фекалии) - ето това е, което сякаш ти убегна да вземеш предвид.

    Като цяло не осъждам човеци, включително и хора с обратна сексуалност, но и някак си не мога да им кажа, че обратната сексуалност е съвсем нормална/естествена (даже се сещам за думите на едни религиозни поклонници, които казваха "Първо идва любовта между мъжа и жената, а после — детенце!"), иначе им желая само добро да им се случва (дано и те да не причиняват зло на своя съгражданин/съжител) - лошо е когато се знае за наличието на болест, но не се намира лечение за нея, при все че чрез вяра в истинския Господ Бог има решение, макар и предшествано от страдания.
    Цитирай Първоначално написано от vivianmum18 Виж мнението
    Мисля че правиш тогава две мъже гей Това Митко
    Цитирай Първоначално написано от vivianmum18 Виж мнението
    Мисля че правиш тогава две мъже гей Това Митко момчетата двама приличат кого на лицето много ама хубави
    Ех това чудесни интересни братя дали сте Митко Стефанов яко е супер! Благодарение ви мерси!
    Оф тука се препълни вече с хора с интелектуален дефицит.
    Множествено число на копрофаг е копрофаги. Копрофак не е вярно. Думата е с гръцки корени. Копрос- изпражнения, фагос (не е с това окончание, но на бг е по-лесно така да го напишем)- ям. κόπρος +φαγεῖν Съответо е копрофаГ.
    Абзацът за сектите, Господ, магоги и т.н. го скипвам, щото са глупости.

    Запознат съм с много неща. Мога половин ден да говоря за финанси и банки, но не съм финансист.
    Убегна ти да имаш предвид на теб, че при аналния секс, омазването с лайна (не мога да повярвам, че обсъждам елементарни простотии като това) не зависи от пола. Ако мъж прави анален с жена, същото може да се получи, жената би се изходила със същия успех.
    Може и да се избегне чрез промивка на ректума. Може би ти обаче не си правил какъвто и да е секс и следователно нямаш идея.
    НИЩО, абсолютно НИЩО няма решение чрез вяра в "Господ Бог". Развитието обикновено протича под формата на депресия и после, разочаровани от "Господ Бог" идвате при нас, за сметка на бюджета да ви лекуваме от депресивни разстройства щото до тогаз сте били прости и сами сте си навредели с "Господ Бог". Ето ей това е резултата.
    Една жена, която не можела да има деца ходела редовно на манастир.
    И накрая забременяла. Хората питали, бреей, господ нещо, непорочно зачатие а?
    И им отговорили, нее, имаше един полк войници в съседните поля.
    Та и тука така, отишъл, наплискал си очите и прогледнал. Трънки. Абсолютно невъзможно е да се случи. Нито има доказателства, че е ставало.

  7. #57
    Мега фен
    Регистриран на
    Aug 2010
    Мнения
    6 259
    Цитирай Първоначално написано от dexofen Виж мнението
    Оф тука се препълни вече с хора с интелектуален дефицит.
    Множествено число на копрофаг е копрофаги. Копрофак не е вярно. Думата е с гръцки корени. Копрос- изпражнения, фагос (не е с това окончание, но на бг е по-лесно така да го напишем)- ям. κόπρος +φαγεῖν Съответо е копрофаГ.
    Абзацът за сектите, Господ, магоги и т.н. го скипвам, щото са глупости.

    Запознат съм с много неща. Мога половин ден да говоря за финанси и банки, но не съм финансист.
    Убегна ти да имаш предвид на теб, че при аналния секс, омазването с лайна (не мога да повярвам, че обсъждам елементарни простотии като това) не зависи от пола. Ако мъж прави анален с жена, същото може да се получи, жената би се изходила със същия успех.
    Може и да се избегне чрез промивка на ректума. Може би ти обаче не си правил какъвто и да е секс и следователно нямаш идея.
    НИЩО, абсолютно НИЩО няма решение чрез вяра в "Господ Бог". Развитието обикновено протича под формата на депресия и после, разочаровани от "Господ Бог" идвате при нас, за сметка на бюджета да ви лекуваме от депресивни разстройства щото до тогаз сте били прости и сами сте си навредели с "Господ Бог". Ето ей това е резултата.
    Една жена, която не можела да има деца ходела редовно на манастир.
    И накрая забременяла. Хората питали, бреей, господ нещо, непорочно зачатие а?
    И им отговорили, нее, имаше един полк войници в съседните поля.
    Та и тука така, отишъл, наплискал си очите и прогледнал. Трънки. Абсолютно невъзможно е да се случи. Нито има доказателства, че е ставало.
    Говориш така сякаш не би имал нищо против да го направиш с когото и да е от обратно-сексуалните във всеки един момент, сякаш просто е въпрос на това някой от тях да ти намигне.

    Знаеш ли какво може да стане ако гейовете и траверсите те знаят кой си и че одобряваш обратната сексуалност (и особено ако знаят къде да те намерят и си им достатъчно близо)? - могат да ти се изсипят един куп от тях за да ти се натискат - "коте", "айде бе мъж", "никога не е късно да опиташ", "ти сам каза, че хомосексуализмът е нещо съвсем естествено/нормално", произнесени с едни такива, като пресипнали, гласчета (а физиономиите им едни такива опулени, маймунски), дето са нито мъжки, нито женски, ще бъдат само част от думите (и позите), с които ще се опитат да те склонят да правиш секс с тях - немалко от тях могат да ти досаждат и да ти се натрапват, като някои дори могат направо да те награбят (т.е. да те хванат я за рамото, я за ръката или чатала, прегърнат, пуснат език, и т.н.) - току виж докато си се усетил и направо са те н@е$али. Е за тва ти казвам, че това тяхното е противоречие и болестно състояние. Честно казано, предпочитам да не влизам в бар "синята стрида".

    пп. след като разбра значението на думата копрофаци (ако и да не е изписана точно според официалния речник), едва ли това ти е проблем (но ти нали всичко го търсиш от гугъл, и трябва задължително да отговаря на всяка буква оттам).
    Последно редактирано от npp : 08-08-2018 на 18:25

  8. #58
    Супер фен Аватара на dexofen
    Регистриран на
    Jan 2010
    Мнения
    1 016
    Цитирай Първоначално написано от npp Виж мнението
    Говориш така сякаш не би имал нищо против да го направиш с когото и да е от обратно-сексуалните във всеки един момент, сякаш просто е въпрос на това някой от тях да ти намигне.

    Знаеш ли какво може да стане ако гейовете и траверсите те знаят кой си и че одобряваш обратната сексуалност (и особено ако знаят къде да те намерят и си им достатъчно близо)? - могат да ти се изсипят един куп от тях за да ти се натискат - "коте", "айде бе мъж", "никога не е късно да опиташ", "ти сам каза, че хомосексуализмът е нещо съвсем естествено/нормално", произнесени с едни такива, като пресипнали, гласчета (а физиономиите им едни такива опулени, маймунски), дето са нито мъжки, нито женски, ще бъдат само част от думите, с които ще се опитат да те склонят да правиш секс с тях - немалко от тях могат да ти досаждат и да ти се натрапват, като някои дори могат направо да те награбят (т.е. да те хванат я за рамото, я за ръката или чатала, прегърнат, пуснат език, и т.н.) - току виж докато си се усетил и направо са те н@е$али. Е за тва ти казвам, че това тяхното е противоречие и болестно състояние. Честно казано, предпочитам да не влизам в бар "синята стрида".

    пп. след като разбра значението на думата копрофаци (ако и да не е изписана точно според официалния речник), едва ли това ти е проблем (но ти нали всичко го търсиш от гугъл, и трябва задължително да отговаря на всяка буква оттам).
    Това как говоря и как на теб ти се струва, че говоря са две съвсем различни неща. Интересно е защо така ти се струва на теб...
    Защо физиономиите им да са опулени и маймунски? Дай да видим твоята колко е хубава, преди да коментираш. Смятам, че генерализираш. Но щом ти можеш да си позволиш да генерализираш, то мога и аз. Вие, религиозните, радикално набожни християни, в повечето случаи сте изключително неинтелигентни, необразовани и неграмотни (щом ти си такъв сигурно и другите са такива, поне ти така мислиш и твоята логика работи така, може би така по-лесно ще ме разбереш). Повечето християни сте прости хора, неучени, неразсъдливи, немислещи и изключително нетолерантни. Още повече, повечето сте склонни към насилие и склоняване към насилие, както и към подбуждане на омраза.
    Интересно, откъде имаш толкова подробна идея какво би се случило и защо толкова те е грижа какво би ми се случило? Дали не е подходящият момент да сметна горенаписаното като заплаха от твоя страна?
    P.S. Поне търся и чета нещо за разлика от теб.
    P.P.S. Интересно откъде ли си чувал за този бар? Да не би да си ходил там?
    Имаш специфичен стил на писане, напомнящ ми на кръстоска между професор Вучков, Албена Вулева и един монах от пловдивско, дето щеше да ходи да хвърля камъни.

  9. #59
    Толкоз драсканици и нищо смислено. Мерите ли си ги?

  10. #60
    Супер фен Аватара на dexofen
    Регистриран на
    Jan 2010
    Мнения
    1 016
    Цитирай Първоначално написано от Marinela_D Виж мнението
    Толкоз драсканици и нищо смислено. Мерите ли си ги?
    Смислено в npp няма как да откриеш. То не, че в твоите коментари има де. По-интересното е откъде тръгна темата и докъде стигна. Авторът ако чете, вероятно се е хванал за главата вече.

  11. #61
    Ясно! Типично за момчетата! Твоя е по-голям!

  12. #62
    Супер фен Аватара на dexofen
    Регистриран на
    Jan 2010
    Мнения
    1 016
    Цитирай Първоначално написано от Marinela_D Виж мнението
    Ясно! Типично за момчетата! Твоя е по-голям!
    Типично за момичета, все затова говорите

  13. #63
    Мега фен
    Регистриран на
    Aug 2010
    Мнения
    6 259
    Цитирай Първоначално написано от dexofen Виж мнението
    Това как говоря и как на теб ти се струва, че говоря са две съвсем различни неща. Интересно е защо така ти се струва на теб...
    Защо физиономиите им да са опулени и маймунски? Дай да видим твоята колко е хубава, преди да коментираш. Смятам, че генерализираш. Но щом ти можеш да си позволиш да генерализираш, то мога и аз. Вие, религиозните, радикално набожни християни, в повечето случаи сте изключително неинтелигентни, необразовани и неграмотни (щом ти си такъв сигурно и другите са такива, поне ти така мислиш и твоята логика работи така, може би така по-лесно ще ме разбереш). Повечето християни сте прости хора, неучени, неразсъдливи, немислещи и изключително нетолерантни. Още повече, повечето сте склонни към насилие и склоняване към насилие, както и към подбуждане на омраза.
    Интересно, откъде имаш толкова подробна идея какво би се случило и защо толкова те е грижа какво би ми се случило? Дали не е подходящият момент да сметна горенаписаното като заплаха от твоя страна?
    P.S. Поне търся и чета нещо за разлика от теб.
    P.P.S. Интересно откъде ли си чувал за този бар? Да не би да си ходил там?
    Имаш специфичен стил на писане, напомнящ ми на кръстоска между професор Вучков, Албена Вулева и един монах от пловдивско, дето щеше да ходи да хвърля камъни.
    И защо (да) трябва да си натрапвам физиономията пред всички (особено ако съм грозен)?! - поне ще трябва да съм много забавен, а ако съм много хубав, тогава пък може да ми се наложи да ходя с блиндирани гащи и скафандър с заключващо устройство (понеже мнозина могат да искат да ме так*ват, особено ако са научени на сексуална култура и сексуалност като онази, дето я представяше досега в тази тема).

    Виждал ли си т.нар. "богиня" кали или друго подобно "божество"? - това са едни (включително изпедерастяващи, видиотяващи и подлудяващи) демони, които досега се явяваха елементарната причина за по-голямата част от обратната сексуалност на този свят - немалко хора обладани от тях изглеждаха едни такива опулени и въобще с физиономии като маймуни, освен че и доста неспособни да мислят адекватно, задълбочено и с размах, а също и гласовете им обикновено бяха едни такива пресипнали, затормозени, натоварени, за което не се радвам, нито ликувам, нито одобрявам цялата онази система на духовно беззаконие, но се опитвам да допринасям за победа в борбата против нея (включително за очистване на хората от цялата онази мръсотия).

    В случай, че искаш да видиш нагледен пример за такъв случай, виж това видео (от 28-мата секунда нататък - позиционирано е в линка), просто разгледай добре как физиономията на този транссексуален мъж е една такава опулена, все е склонен да прави муцки и лицето му е някак лишено от естествени мимики (някак като изтръпнало/парализирано), също и виж как очите му са някак тъмни и мътни (макар и в неговия случай това да е по-слабо изразено) - вижда се и цялостна скованост:
    https://youtu.be/kpp9_YmLlck?t=28s
    - тези симптоми са много типични сред обратно-сексуалните мъже, макар и при отделни индивиди от тях тези симптоми да са изразени в различна степен - при кои повече, при кои по-малко - това е само една малка част от вредата, която демоничните системи нанасят (понеже тук (в този пост) изложихме по-външната(козметичната) страна на едно такова явление). (Ако видите, срещате, знаете или се сещате за обратно-сексуални хора, не ги мразете (не мразете самите одушевени човешки същества), но мразете злото, което им вреди!)

    Обикновено над 80% от световната информация не насочваше към съвършената истина за нещата, но по-скоро водеше към отклонение от нея (особено когато се поставяше на светото място т.е. във религиозната вяра/дейност), така щото четенето беше най-заблуждаващо (не че и слушането не беше такова), но най-добрият начин за осведомяване винаги е бил чрез праведно упражняване на вяра в Онзи, Който наистина е истинският Бог (и то най-вече чрез "слушане" (не разбирай непременно слушане в съвсем буквалния смисъл на думата), не толкова чрез четене). Това е и което е написано в Св. Писание:

    "Пак ли започваме да се препоръчваме? Или имаме нужда, както някои, от препоръчителни писма (или книги) до вас или от вас? Вие сте нашето писмо, написано в сърцата ни, узнавано и прочитано от всичките човеци; и явявате се, че сте Христово писмо, произлязло чрез нашето служение, написано, не с мастило, но с Духа на живия Бог, не на плочи от камък, но на плочи от плът - на сърцето. Такава увереност имаме спрямо Бога чрез Христа. Не че сме способни от само себе си да съдим за нещо като от нас си; но нашата способност е от Бога, Който ни и направи способни като служители на един нов завет, - не на буквата, но на духа; защото буквата убива, а духът оживотворява."(2 Коритяни 3:1-6),

    "вярването е от слушане, а слушането - от Христовото слово."(Римляни 10:17),

    "правене много книги няма край, И много четене е труд на плътта."(Еклесиаст 12:12)

    Не че сега ще започна да се хваля със себе си, но мога да кажа, благодарение на истинския Бог, не мразя и не сея омраза, нито насилвам, нито подтиквам към насилие - камо ли да тръгна да заплашвам.

    Какво значи да сме толерантни?! Ако съм толерантен към онова, което съсипва хората, това няма да е толерантност, а по-скоро би било съучастничество и участие в престъпление.

    Ако можехте да видите в какво са потопени човеците в тези усилни времена, щяхте да видите нещо като давене на милиони хора в едно огромно блато пълно с всякаква мръсотия, която идва от сатанинското царство.

  14. #64
    Супер фен Аватара на dexofen
    Регистриран на
    Jan 2010
    Мнения
    1 016
    Цитирай Първоначално написано от npp Виж мнението
    И защо (да) трябва да си натрапвам физиономията пред всички (особено ако съм грозен)?! - поне ще трябва да съм много забавен, а ако съм много хубав, тогава пък може да ми се наложи да ходя с блиндирани гащи и скафандър с заключващо устройство (понеже мнозина могат да искат да ме так*ват, особено ако са научени на сексуална култура и сексуалност като онази, дето я представяше досега в тази тема).

    Виждал ли си т.нар. "богиня" кали или друго подобно "божество"? - това са едни (включително изпедерастяващи, видиотяващи и подлудяващи) демони, които досега се явяваха елементарната причина за по-голямата част от обратната сексуалност на този свят - немалко хора обладани от тях изглеждаха едни такива опулени и въобще с физиономии като маймуни, освен че и доста неспособни да мислят адекватно, задълбочено и с размах, а също и гласовете им обикновено бяха едни такива пресипнали, затормозени, натоварени, за което не се радвам, нито ликувам, нито одобрявам цялата онази система на духовно беззаконие, но се опитвам да допринасям за победа в борбата против нея (включително за очистване на хората от цялата онази мръсотия).

    В случай, че искаш да видиш нагледен пример за такъв случай, виж това видео (от 28-мата секунда нататък - позиционирано е в линка), просто разгледай добре как физиономията на този транссексуален мъж е една такава опулена, все е склонен да прави муцки и лицето му е някак лишено от естествени мимики (някак като изтръпнало/парализирано), също и виж как очите му са някак тъмни и мътни (макар и в неговия случай това да е по-слабо изразено) - вижда се и цялостна скованост:
    https://youtu.be/kpp9_YmLlck?t=28s
    - тези симптоми са много типични сред обратно-сексуалните мъже, макар и при отделни индивиди от тях тези симптоми да са изразени в различна степен - при кои повече, при кои по-малко - това е само една малка част от вредата, която демоничните системи нанасят (понеже тук (в този пост) изложихме по-външната(козметичната) страна на едно такова явление). (Ако видите, срещате, знаете или се сещате за обратно-сексуални хора, не ги мразете (не мразете самите одушевени човешки същества), но мразете злото, което им вреди!)

    Обикновено над 80% от световната информация не насочваше към съвършената истина за нещата, но по-скоро водеше към отклонение от нея (особено когато се поставяше на светото място т.е. във религиозната вяра/дейност), така щото четенето беше най-заблуждаващо (не че и слушането не беше такова), но най-добрият начин за осведомяване винаги е бил чрез праведно упражняване на вяра в Онзи, Който наистина е истинският Бог (и то най-вече чрез "слушане" (не разбирай непременно слушане в съвсем буквалния смисъл на думата), не толкова чрез четене). Това е и което е написано в Св. Писание:

    "Пак ли започваме да се препоръчваме? Или имаме нужда, както някои, от препоръчителни писма (или книги) до вас или от вас? Вие сте нашето писмо, написано в сърцата ни, узнавано и прочитано от всичките човеци; и явявате се, че сте Христово писмо, произлязло чрез нашето служение, написано, не с мастило, но с Духа на живия Бог, не на плочи от камък, но на плочи от плът - на сърцето. Такава увереност имаме спрямо Бога чрез Христа. Не че сме способни от само себе си да съдим за нещо като от нас си; но нашата способност е от Бога, Който ни и направи способни като служители на един нов завет, - не на буквата, но на духа; защото буквата убива, а духът оживотворява."(2 Коритяни 3:1-6),

    "вярването е от слушане, а слушането - от Христовото слово."(Римляни 10:17),

    "правене много книги няма край, И много четене е труд на плътта."(Еклесиаст 12:12)

    Не че сега ще започна да се хваля със себе си, но мога да кажа, благодарение на истинския Бог, не мразя и не сея омраза, нито насилвам, нито подтиквам към насилие - камо ли да тръгна да заплашвам.

    Какво значи да сме толерантни?! Ако съм толерантен към онова, което съсипва хората, това няма да е толерантност, а по-скоро би било съучастничество и участие в престъпление.

    Ако можехте да видите в какво са потопени човеците в тези усилни времена, щяхте да видите нещо като давене на милиони хора в едно огромно блато пълно с всякаква мръсотия, която идва от сатанинското царство.
    Линка от ютюб е за хиджра субкултурата, много стара трансджендър общност. Очите му са тъмни, щото се е намазал мноооого обилно с грим и сенки. Доколкото разбирам се е облякъл да изглежда като Лакшми. И в интерес на истината, дава добри съвети, гледам там говори за някаква помощ, дава съвети при насилие какво да правят. Скованост не забелязвам никаква, честно казано. Гей-мъжете нямат нищо общо на външен вид с транссексуалните, освен разбира се, ако не са такива. По тази логика лезбийките също трябва да имат много специфичен външен вид. Ще ни обясниш ли те как изглеждат?
    Демонични системи? Какви са тези глупости? А, забравих, за себе си говориш, сорка.
    Кое е това всемогъщо същество, дето насочва и цензурира 80% от "световната" информация??? Информация от коя сфера?
    Светото Писание е митологичен сборник с по-ниска морална стойност от Старогръцки легенди и митове.
    Имаш доста погрешна представа за себе си, което потвърждава теориите ми за психични отклонения в теб. Много често срещан признак при психопатите е несъзнаването на действията.

    Как правиш паралел между тези "усилни времена" и друго време? Да не си на 750 години?
    Виждаш неща, като давещи се милиони хора в огромни блата... Дилърът ли смени или не си си пил лекарствата?

    Описанието ти на клипа, който си цитирал, просто е уникално. у-н-и-к-а-л-н-о...

  15. #65
    Супер фен Аватара на dexofen
    Регистриран на
    Jan 2010
    Мнения
    1 016
    Сетих се нещо за npp, чуй тва някой път
    https://www.youtube.com/watch?v=hlVBg7_08n0

  16. #66
    Мега фен
    Регистриран на
    Aug 2010
    Мнения
    6 259
    Защо изтрихте последния ми пост в темата (дето беше с цитати на и отговор към #66 и #67)?!

    След като постъпвате нечестно и аз няма да пиша повече тук.

  17. #67
    Супер фен Аватара на dexofen
    Регистриран на
    Jan 2010
    Мнения
    1 016
    Цитирай Първоначално написано от npp Виж мнението
    Защо изтрихте последния ми пост в темата (дето беше с цитати на и отговор към #66 и #67)?!

    След като постъпвате нечестно и аз няма да пиша повече тук.
    Хм, сам се сети защо...

  18. #68
    Мега фен
    Регистриран на
    Jan 2012
    Мнения
    13 019
    dexofenе, да не си станал модератор?

  19. #69
    Супер фен Аватара на dexofen
    Регистриран на
    Jan 2010
    Мнения
    1 016
    Цитирай Първоначално написано от defender Виж мнението
    dexofenе, да не си станал модератор?
    Не съм. (и не лъжа, както някои вече бивши такива ) Наистина не съм. Ама няма нужда да съм, за да изискам да бъдат приложени правилата.

  20. #70
    Цитирай Първоначално написано от dexofen Виж мнението
    Типично за момичета, все затова говорите
    Усещам завист в теб!

  21. #71
    Мега фен Аватара на Ivaaaaa
    Регистриран на
    May 2012
    Мнения
    13 929
    Цитирай Първоначално написано от npp Виж мнението
    Защо изтрихте последния ми пост в темата (дето беше с цитати на и отговор към #66 и #67)?!

    След като постъпвате нечестно и аз няма да пиша повече тук.
    Hell yes!
    За кого се сещаш, когато се сещаш за някого?

  22. #72
    Супер фен Аватара на dexofen
    Регистриран на
    Jan 2010
    Мнения
    1 016
    Цитирай Първоначално написано от Marinela_D Виж мнението
    Усещам завист в теб!
    Кат ти прочета ника се сещам за хотел Маринела в Сф и изпитвам един неприятен рефлекс. нищо лично.

  23. #73
    Цитирай Първоначално написано от dexofen Виж мнението
    Кат ти прочета ника се сещам за хотел Маринела в Сф и изпитвам един неприятен рефлекс. нищо лично.
    А аз за СПИН като прочета твоя

  24. #74
    Мега фен Аватара на Ivaaaaa
    Регистриран на
    May 2012
    Мнения
    13 929
    Well, дексофена като лекарствено средство няма общо със спина. Грешна ти е асоциацията.
    За кого се сещаш, когато се сещаш за някого?

  25. #75
    Цитирай Първоначално написано от Ivaaaaa Виж мнението
    Well, дексофена като лекарствено средство няма общо със спина. Грешна ти е асоциацията.
    Някъде да прочете, че правя асоциация с лекарството? Ако ти е малък диоптъра, проблема не е мой!

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си