.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 3 от общо 3
  1. #1

    Проблем с голям пенис

    Здравейте аз сам момце на 30 години , тренирам фитнес и когато сме в банята сас момцетата всичките ме отбягват заштото си мислят че мога да ги бодна... веджан обарах едно момче докато правише клек и от тогава ме мислят за геи. аз не сам геи имам си приателка просто ми е странно зашто така става... отивам да видя вечерята че приятеля ми си идва... щше се радвам да ми кажете какво мислите

  2. #2
    Супер фен Аватара на dexofen
    Регистриран на
    Jan 2010
    Мнения
    1 016
    Кичка? Баба Гуууууууууууси ти ли си?
    Ти приятелка или приятел имаш, че нещо не става ясно. И изключае чудната реклама на пениса ти, ние ко да напраиме?
    Просто дръж змията в панера и не пипай другите хора, без значение момчета, момичета или каквото и да са, не е прилично да опипваш непознати във фитнеса

    Пък, ако много ти пречи.... има едни големи ножици тип за рязане на велосипедни вериги за завързване, мисля че ще среже и др неща После може да си го изсушиш и закачиш на входната врата като талисман против уруки

  3. #3
    Цитирай Първоначално написано от kichkaaa Виж мнението
    Здравейте аз сам момце на 30 години , тренирам фитнес и когато сме в банята сас момцетата всичките ме отбягват заштото си мислят че мога да ги бодна... веджан обарах едно момче докато правише клек и от тогава ме мислят за геи. аз не сам геи имам си приателка просто ми е странно зашто така става... отивам да видя вечерята че приятеля ми си идва... щше се радвам да ми кажете какво мислите
    Гроздето е кисело а?

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си