.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 7 от общо 7
  1. #1

    Exclamation Какво да правя?

    Здравейте, не намерих подобна тема затова пускам нова.. Преди няколко дни излязох с един мъж, но мисля, че прекалих със споделянето за това и в момента всички на работното ми място знаят,че се занимаваме. Макар, че казах само на две колежки за което прецених самата аз, понеже дума не им излиза от устата. Единият колега ме видя със него и ме пита оттам и други чуха, някои също да са чули като говоря за това..Той също май е казал на техните, щом приятелите им си говорят за нас и даже шефа ми знае. Вече няма да казвам нищо на никой, човек се учи от грешките си, ще преценявам какво на кого. Не знам какво да правя, искам да му кажа, но не знам как ще реагира, не искам да го изгубя с лошите си постъпки?! Ако е възможно да не ме упреквате, искам съвети.

  2. #2
    Мега фен Аватара на NomNomNom
    Регистриран на
    Sep 2010
    Мнения
    8 372
    абе игнор на другите
    ппц сигурно ти е хубаво, че другите знаят, същевременнъ виновно (иначе нямаше да кажеш на никого)

    аз се чудя какви са тези хора, няма ли за ко да си говорят освен кой с кой ходи

    всяко чудо за 3 дни, но е малко детинско да се казва на всички след 2 месеца или няколко дни
    след 1г по-може
    Девет кули дзидини,
    девет враке железни.
    Никой немой да отоври
    да прерила, ей ей...

    Зад високи дзидини
    девет темни одаи
    едно сърце те люби
    заплетено, ей, ей...



  3. #3
    Мега фен
    Регистриран на
    Aug 2010
    Мнения
    6 259
    Цитирай Първоначално написано от xxbieberbitchxx Виж мнението
    Здравейте, не намерих подобна тема затова пускам нова.. Преди няколко дни излязох с един мъж, но мисля, че прекалих със споделянето за това и в момента всички на работното ми място знаят,че се занимаваме. Макар, че казах само на две колежки за което прецених самата аз, понеже дума не им излиза от устата. Единият колега ме видя със него и ме пита оттам и други чуха, някои също да са чули като говоря за това..Той също май е казал на техните, щом приятелите им си говорят за нас и даже шефа ми знае. Вече няма да казвам нищо на никой, човек се учи от грешките си, ще преценявам какво на кого. Не знам какво да правя, искам да му кажа, но не знам как ще реагира, не искам да го изгубя с лошите си постъпки?! Ако е възможно да не ме упреквате, искам съвети.
    Какво като са разбрали, нaли не сте ограбили банка като бони и клайд?!
    Последно редактирано от npp : 08-04-2018 на 12:03

  4. #4
    Супер фен Аватара на dexofen
    Регистриран на
    Jan 2010
    Мнения
    1 016
    Е какво толкова, че знаят. Все пак не работите заедно, че да има конфликт на интереси с този мъж. Даже може да говориш с тях за него, ако имаш по-близки колежки нещо на работа

  5. #5
    Фен Аватара на saskou
    Регистриран на
    Apr 2007
    Град
    Bourgas
    Мнения
    291
    С един мъж е ОК. Важното е да не е с много мъже, че тогава ще има проблем. Иначе нека си говорят, това са реални неща от живота
    да слуша

  6. #6
    А ти очакваш, връзката ви да остане в тайна ли? Не правите нищо грешно, предполагам и двамата сте пълнолетни, харесали се се - излизате. Голяма работа, че колегите щели да знаят.
    People do fall in love. People do belong to each other, because that's the only chance anybody's got for real happiness

    ענא הגנה לישראל
    ישראל אנחנו העם
    הנבחר אף אחד לא עוצר בעדנו
    !עזה מוות



  7. #7
    Мега фен Аватара на Ivaaaaa
    Регистриран на
    May 2012
    Мнения
    13 929
    Не разбирам къде е въпросът.
    За кого се сещаш, когато се сещаш за някого?

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си