.
Отговор в тема
Страница 2 от 2 ПървиПърви 12
Резултати от 26 до 28 от общо 28
  1. #26
    Супер фен Аватара на TrollFactory
    Регистриран на
    Jun 2018
    Мнения
    1 155
    Цитирай Първоначално написано от Скорпион Виж мнението
    Студент съм в специалност, която изисква яко(ама много яко) четене.
    Браво на теб!

    Цитирай Първоначално написано от Скорпион Виж мнението
    Също работя и се занимавам с различни начинания, които ми носят приходи( не че родителите ми са ме оставили без такива). Основно изкарвам пари от гейминг като това нещо ми доставя удоволствие.
    Пак браво за теб!

    Цитирай Първоначално написано от Скорпион Виж мнението
    Секса не ме интересува от близо две години.
    Брееей! Поздравления! Малко хора успяват да го постигнат без да са скопени!

    Цитирай Първоначално написано от Скорпион Виж мнението
    Смисъл бих го направил, но критериите са ми вече супер високи.
    Аха, значи си връщам думите назад за предните поздравления! Не си в крайна сметка с толкова устойчив характер.

    Цитирай Първоначално написано от Скорпион Виж мнението
    Не става въпрос за генетични характеристика(а за стил, поддържана физика, да не е куха и да се развива в някаква насока). Бил съм с момиче(даже две)- по добре да си бях останал девствен.
    Не мисля, че е хубаво за когото и да било да стои девствен вечно. Хубаво е, че си ебал. А това, че си имаш и критерии носи бонус точки.


    Цитирай Първоначално написано от Скорпион Виж мнението
    Почти не излизам, а когато го правя е някъде сред природата(с приятел два), където няма мн от същия вид. Не харесвам кафенета, дискотеки.
    Последните две (кафенета и дискотеки) са средства (а и места за доста хора) освен за социализация и за секс. Но това, че не ги харесваш не е обезателно свързано с това, че не си поставяш секса като първа цел. Но и в гората също може да се прави секс. Има и момичета, които харесват природа. Защо ходиш само с тия твои мъжки приятели? Какво правите там?

    Цитирай Първоначално написано от Скорпион Виж мнението
    Ако си намеря момиче пък ще трябва да и отделям време, а за момента го нямам това време- трябва да се развивам. Някой може ли да ми каже защо ми е секса на този етап?
    Как за ония двамата ти приятели, с които по-горе ходите в гората имаш време, а пък за жена не? А колкото до секса, той е за удоволствие и ти дава и бонус точки под формата на престиж.


    Цитирай Първоначално написано от Скорпион Виж мнението
    Сгреших ли като не избрах пътя на студентите, които се събират, напиват и ебът кифлаците дето миришат на риба?
    Като цяло кифлите се поддържат и не миришат на риба. Изобщо миризмата на риба е свойство на рибите, на тези, които транжират риба и на мъжете, които нямат хигиенни навици и ходят с неумити пишки. Малко странно ми е как твърдиш по-горе, че си бил с момиче, та даже и две и хвръляш такова твърдение. А и не всички в университета имат възможност да купонястват и ебат на поразия за разлика от тъпите американски филми, където се представя, че колежът обезателно включва този експириънс за всеки, дори и за смотаняците.

    Цитирай Първоначално написано от Скорпион Виж мнението
    Някой може ли да ми каже защо секса сам по себе си е важен(заради чуството?- дай заради специфично приятно усещане и да станем наркомани. заради различните сили на триене на лигавицата на вагината от това на ръката?)
    Важен е за самочувствието на човек. Според теб защо оникновено първото предположение за някой/я, който/ято е изнервен/а е, че той/тя е "недоебан/а"?

    Цитирай Първоначално написано от Скорпион Виж мнението
    Секса е свързан с любовта поне за мен(вероятно същото казват и момчетата/момичетата, които всеки месец са с различна/различен тъй като са заедно само заради това забавление и след като им омръзне с този партнер предават инфекцията натам).
    Има хора, за които сексът е просто свършването. За други пък това е моментът на пълна консумация на любовта. Но и в двата от случаите той е удоволствие. Има ли проблем според теб, ако е постингат по първия начин?

  2. #27
    Да уж си много морален, а правиш предложения на лични съобщения - "АРЕ ДА ТЕ ЗАБРЕМЕНЯ" познато ли ти е? Защо само се хабите да драскате щуротии - ако страдате от липса на внимание -намерете си подходящо занимание!

  3. #28
    Ахахах..АРЕ!

Етикети за тази тема

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си