.
Отговор в тема
Страница 1 от 2 12 ПоследнаПърви
Резултати от 1 до 25 от общо 28
  1. #1

    Бременна ли е?

    Студент съм в специалност, която изисква яко(ама много яко) четене. Също работя и се занимавам с различни начинания, които ми носят приходи( не че родителите ми са ме оставили без такива). Основно изкарвам пари от гейминг като това нещо ми доставя удоволствие. Секса не ме интересува от близо две години. Смисъл бих го направил, но критериите са ми вече супер високи. Не става въпрос за генетични характеристика(а за стил, поддържана физика, да не е куха и да се развива в някаква насока). Бил съм с момиче(даже две)- по добре да си бях останал девствен. Почти не излизам, а когато го правя е някъде сред природата(с приятел два), където няма мн от същия вид. Не харесвам кафенета, дискотеки. Ако си намеря момиче пък ще трябва да и отделям време, а за момента го нямам това време- трябва да се развивам. Някой може ли да ми каже защо ми е секса на този етап? Сгреших ли като не избрах пътя на студентите, които се събират, напиват и ебът кифлаците дето миришат на риба? Някой може ли да ми каже защо секса сам по себе си е важен(заради чуството?- дай заради специфично приятно усещане и да станем наркомани. заради различните сили на триене на лигавицата на вагината от това на ръката?) Секса е свързан с любовта поне за мен(вероятно същото казват и момчетата/момичетата, които всеки месец са с различна/различен тъй като са заедно само заради това забавление и след като им омръзне с този партнер предават инфекцията натам).

  2. #2
    Повече от фен
    Регистриран на
    Feb 2014
    Мнения
    317
    Цитирай Първоначално написано от Скорпион Виж мнението
    Студент съм в специалност, която изисква яко(ама много яко) четене. Също работя и се занимавам с различни начинания, които ми носят приходи( не че родителите ми са ме оставили без такива). Основно изкарвам пари от гейминг като това нещо ми доставя удоволствие. Секса не ме интересува от близо две години. Смисъл бих го направил, но критериите са ми вече супер високи. Не става въпрос за генетични характеристика(а за стил, поддържана физика, да не е куха и да се развива в някаква насока). Бил съм с момиче(даже две)- по добре да си бях останал девствен. Почти не излизам, а когато го правя е някъде сред природата(с приятел два), където няма мн от същия вид. Не харесвам кафенета, дискотеки. Ако си намеря момиче пък ще трябва да и отделям време, а за момента го нямам това време- трябва да се развивам. Някой може ли да ми каже защо ми е секса на този етап? Сгреших ли като не избрах пътя на студентите, които се събират, напиват и ебът кифлаците дето миришат на риба? Някой може ли да ми каже защо секса сам по себе си е важен(заради чуството?- дай заради специфично приятно усещане и да станем наркомани. заради различните сили на триене на лигавицата на вагината от това на ръката?) Секса е свързан с любовта поне за мен(вероятно същото казват и момчетата/момичетата, които всеки месец са с различна/различен тъй като са заедно само заради това забавление и след като им омръзне с този партнер предават инфекцията натам).
    Няма логика да позволяваш на социалния натиск да ти диктува живота. Всеки си има собствен път и не бива да сравняваш своя с този на останалите. Правиш това, което смяташ за добре.
    Но при положение, че правиш тази тема, значи има нещо, в което не си напълно сигурен. Мислиш си, че изпускаш нещо, че не си изживяваш младостта пълноценно може би. Хубаво е, че работиш и учиш, но трябва да си оставяш време и за разпускане, а това как разпускаш си е твой личен избор. Не всичко е черно-бяло и не всички, които се събират, са наркомани и се "напиват и ебът кифлаците дето миришат на риба". Останах с впечатлението, че за теб има само 2 полюса - хората, които учат, бачкат и търсят развитие и пиещите наркомани, които си предават болести. Надявам се, че това не е нагласата ти към повечето хора.

    click bait заглавието беше добро, бях се настроил за поредната (за)бавна тема в този раздел

  3. #3
    Аз съм самата младост. На 20тина съм и изглеждам още като тийн. Мн хора си мислят, че съм наркоман заради стила ми. Нямам нищо против хората, които са зависими към нещо. Разделям хората защото те самите го правят(различни субкултури- чалгар, пънкар, металист, хипстер, swag), но в случая нямах това предвид. Просто попитах защо да правим секс ако това не е с идеята да предадем гените си. Доставя удоволствие ок, но и др неща доставят удоволствие в живота. Жизнено необходим ли е? Трябва ли да се влиза във връзка заради него?
    Просто исках да видя гледната точка на повече хора(като съм и анонимен) ама като гледам форумите от подобен тип отдавна са замрели.

    btw падах си по едно момиче в училище и не ме възбуждаше сексуално за разлика от другите коври. Нещата толко ли са свързани любов-секс?(вс е индивидуално това ясно)

  4. #4
    Мега фен
    Регистриран на
    Aug 2010
    Мнения
    6 259
    Или успяваш да се въздържиш, или не - това е!
    Последно редактирано от npp : 08-04-2018 на 13:04

  5. #5
    Цитирай Първоначално написано от npp Виж мнението
    Или успяваш да се въздържиш, или не - това е!
    wow

  6. #6
    Мега фен Аватара на Грозния
    Регистриран на
    May 2015
    Град
    София
    Мнения
    7 849
    Темата е с грешно заглавие!
    Цитирай Първоначално написано от Скорпион Виж мнението
    Някой може ли да ми каже защо секса сам по себе си е важен(заради чуството?- дай заради специфично приятно усещане и да станем наркомани. заради различните сили на триене на лигавицата на вагината от това на ръката?)
    Защо задаваш подобни въпроси?
    След като от вътре не ти се иска да правиш секс - няма смисъл да обясняваме. То е физиологична нужда и инстинкт най-малкото - след като при теб явно го няма, и да ти го обясним по-подробно, това няма да промени нищо в теб!
    Цитирай Първоначално написано от Скорпион Виж мнението
    ...попитах защо да правим секс ако това не е с идеята да предадем гените си. Доставя удоволствие ок, но и др неща доставят удоволствие в живота. Жизнено необходим ли е?
    И на това ти казвам същото !
    Цитирай Първоначално написано от Rengur Виж мнението
    всички тук знаем, че сте инфлуенсър във форума

  7. #7
    Помня постовете ти от 2015. Не мисля, че все още мозъка ти е развит до такова ниво, че да осмисли това, което съм написал.
    Последно редактирано от Скорпион : 08-04-2018 на 18:49

  8. #8
    Мега фен Аватара на Ivaaaaa
    Регистриран на
    May 2012
    Мнения
    13 929
    Ок, ти си асексуален. Какво друго очакваш да ти кажем?
    За кого се сещаш, когато се сещаш за някого?

  9. #9
    Супер фен Аватара на dexofen
    Регистриран на
    Jan 2010
    Мнения
    1 016
    Ох нещо се обърках аз. Темата има заглавие бременна ли е? Ама за коя става дума дали е бременна?
    Няма нищо лошо в това, което правиш, в смисъл не се притеснявай, не си избрал по-лош път. Лошото и доброто са субективни категории и като цяло няма лошо и добро в случая, има това, което ти харесва. Твоето нещо

  10. #10
    Цитирай Първоначално написано от Ivaaaaa Виж мнението
    Ок, ти си асексуален. Какво друго очакваш да ти кажем?
    Мисловен процес очаквах и оборване на казаното от мен. Не го видях. Секса с предпазни мерки е само за удоволствие. Необходимо ли е да си във връзка само заради това удоволствие? Или да търсиш случайната/случайния за малко кеф.(а тва е мн мизерно особено ако си момиче- аз не бих бил във връзка с няква дето е обикаляла налево надесно "да си живее живота").Времето е пари. Защо едно удоволствие пред другото? Защо кифлок пред ръката? Или всеки тук си е падал точно по едно момиче/момче и то също си е падало по него?(или е направен компромис за да не си самотен, да имаш какво да ебеш)
    Никой не каза- аз харесвам секса защото така и така..хахах
    Коментатори с регистрация от преди да се рода. Не получих това, което исках- скучно стана врат.

  11. #11
    Мега фен Аватара на NomNomNom
    Регистриран на
    Sep 2010
    Мнения
    8 372
    Ако не живееш живота за удоволствието си, значи живееш чужд живот
    Девет кули дзидини,
    девет враке железни.
    Никой немой да отоври
    да прерила, ей ей...

    Зад високи дзидини
    девет темни одаи
    едно сърце те люби
    заплетено, ей, ей...



  12. #12
    Супер фен Аватара на dexofen
    Регистриран на
    Jan 2010
    Мнения
    1 016
    Цитирай Първоначално написано от NomNomNom Виж мнението
    Ако не живееш живота за удоволствието си, значи живееш чужд живот
    +1 :P

  13. #13
    Мега фен
    Регистриран на
    Jan 2012
    Мнения
    13 019
    Колко често изпитвате удоволствие? А през останалото време, какво правите?

  14. #14
    Цитирай Първоначално написано от NomNomNom Виж мнението
    Ако не живееш живота за удоволствието си, значи живееш чужд живот
    Изрази от типа небето е синьо ама във вид на дълбока мисъл.
    Тва ясно. Ама тря ли се превръщаш в курва заради удоволствието от секса? И ако намирате удоволствие само от секса тогава какъв живот живеете? А ако прекарвате времето си в опити да стигнете до това с някой рандъм, който ви възбужда няма да остава време за други удоволствия и за развитие(води до кинти, с което си позволяваш повече удоволствия от живота). Не трябва ли да се чака голямата любов, с която и без предпазни мерки да го правите защото можеш да си позволиш да имаш мн деца D
    Последно редактирано от Скорпион : 08-05-2018 на 04:19

  15. #15
    Тази тема въобще за какво си я пуснал? За да спориш излишно с хората ли?
    Ако нямаш нужда от секс- не правиш.
    Ако искаш секс ама само във връзка- чакаш докато срещнеш подходящата и тогава правиш.
    То голяма дилема, че и очакава някой да го оборва за собствените му предпочитания.
    People do fall in love. People do belong to each other, because that's the only chance anybody's got for real happiness

    ענא הגנה לישראל
    ישראל אנחנו העם
    הנבחר אף אחד לא עוצר בעדנו
    !עזה מוות



  16. #16
    Да, спореше ми се. Тук го има разделението на споделящи и хора, които те съдят(ще ги познаеш по това че са с 20к мнения- това значи, че разбират повече и от бакшишите дето карат такси). Абсолютно безполезен форум(един коментар ставаше за нещо). Не случайно такъв тип форуми отдавна са загинали. Даже не мога да си закрия темата. Пълен траш.

  17. #17
    Голям фен
    Регистриран на
    Apr 2015
    Мнения
    603
    дгд

  18. #18
    ur mommy do that stuff

  19. #19
    Мега фен Аватара на NomNomNom
    Регистриран на
    Sep 2010
    Мнения
    8 372
    Цитирай Първоначално написано от Скорпион Виж мнението
    Изрази от типа небето е синьо ама във вид на дълбока мисъл.
    Тва ясно. Ама тря ли се превръщаш в курва заради удоволствието от секса? И ако намирате удоволствие само от секса тогава какъв живот живеете? А ако прекарвате времето си в опити да стигнете до това с някой рандъм, който ви възбужда няма да остава време за други удоволствия и за развитие(води до кинти, с което си позволяваш повече удоволствия от живота). Не трябва ли да се чака голямата любов, с която и без предпазни мерки да го правите защото можеш да си позволиш да имаш мн деца D
    не с рандъм, а с човек който те привлича и изградите партньорство, според мен който това не е изживял, не знае какво е удоволствие;
    и не можеш да се развиваш, без да си даваш удоволствия;
    можеш, но е бомба със закъснител, защото най-важното е да ти е вкусна храната, да се събуждаш без аларма и да се смееш искрено с близките си, и да правиш любов с жена ти

    предпочитам да имах по-малко развитие, и повече смях и любов, не ми се води изкуствен живот, дето на пръв поглед е много духовно извисен, но реално е празен

    предпочитам да съм щастлива, от колкото да съм права
    живеейки на тази планета, ще се възползвам от това свое изконно право, който иска да се мъчи с други неща, да се мъчи
    Последно редактирано от NomNomNom : 08-05-2018 на 13:02
    Девет кули дзидини,
    девет враке железни.
    Никой немой да отоври
    да прерила, ей ей...

    Зад високи дзидини
    девет темни одаи
    едно сърце те люби
    заплетено, ей, ей...



  20. #20
    Мега фен Аватара на Грозния
    Регистриран на
    May 2015
    Град
    София
    Мнения
    7 849
    Цитирай Първоначално написано от Скорпион Виж мнението
    Секса с предпазни мерки е само за удоволствие. Необходимо ли е да си във връзка само заради това удоволствие?
    Да!
    Сексът е основата на всяка интимна връзка!
    Цитирай Първоначално написано от Скорпион Виж мнението
    Защо кифлок пред ръката?
    Защото с ръката е еднообразно, тъпо и омръзва може би?!?
    Цитирай Първоначално написано от Скорпион Виж мнението
    (или е направен компромис за да не си самотен, да имаш какво да ебеш)
    Връзка без взаимни компромиси не същуествува дълго!
    Цитирай Първоначално написано от Rengur Виж мнението
    всички тук знаем, че сте инфлуенсър във форума

  21. #21
    Цитирай Първоначално написано от NomNomNom Виж мнението
    не с рандъм, а с човек който те привлича и изградите партньорство, според мен който това не е изживял, не знае какво е удоволствие;
    и не можеш да се развиваш, без да си даваш удоволствия;
    можеш, но е бомба със закъснител, защото най-важното е да ти е вкусна храната, да се събуждаш без аларма и да се смееш искрено с близките си, и да правиш любов с жена ти

    предпочитам да имах по-малко развитие, и повече смях и любов, не ми се води изкуствен живот, дето на пръв поглед е много духовно извисен, но реално е празен

    предпочитам да съм щастлива, от колкото да съм права
    живеейки на тази планета, ще се възползвам от това свое изконно право, който иска да се мъчи с други неща, да се мъчи
    Такива отговори очаквах, когато пуснах темата. Не съм съгласен с нещата, които си написала ама самия отговор е супер хахах. Бил съм в такова партньорство и съм нямал никакви чувства- само сексуално привличане. Секса е супер като изживяване ама не ми липсва това нещо. Удоволствието от успеха е мн по запомнящо се от свършването върху момиче) партньор за малко). Просто едното е по лесно и не изисква особени усилия(особено при момичетата-даже грозните и дебелите са желани). Има мн удоволствия в този свят просото трябва да имаш средствата да си ги позволяваш. Храната е вкусна и без да си ебал някой преди това btw(както и с др неща, които каза). За жената- тя според мен трябва да е е една единствена, а не да стават ротации между Гошо Пешо и Иван с течение на времето. Да всеки е с различен светоглед това е ясно. Просто за мен е по чисто и морално да не си завирам оная работа в пичета щот само ме възбуждат. В студентски град съм вс се ебе и са влиза в едни връзки, любов голема и щуротии. Това е а си роб на едното си желание, или да се повлияваш от кухите ти приятели.

  22. #22
    Удоволствието има много измерения и е грешно, според мен, да го свеждаме просто до самата дума - да, удоволствие, но от какво?
    Как се различава удоволствието от връзката с това от аферата за една нощ?
    Именно там, струва ми се, се крие нещо подобно на отговор, който ако не е способен да придаде целия смисъл, поне може да действа като ключ за други, по-спотаени истини.

    Аз мисля, и отново подчертавам аз, че бракът, обвързването, не носи същото удоволствие като секса, дори мисля, че на него изобщо му избягва смисълът да се съдържа в сферата на забавленията и удоволствията, но обвързва две души с една по-висша цел, която надхвърля единичното удоволствие на единия и го заменя с дълг към другия - а това също е вид удоволствие, но не такова, което да се усеща от сетивата, то е, наистина, едно топло чувство, което е по-чисто от другите удоволствия.
    Не е рядко и в една връзка сексуалните взаимоотношения да отслабнат след време, но пък времето действа по забавен начин, така, че ако ти си останал с човека, за да му се насладиш във времето и си повярвал, че ще го обичаш завинаги, то ти действително правиш крачка напред, която не би направил, ако обсесираше около физическото в другия.
    Мъжете, също мисля, сме изправени и пред една дилема, защото от нас се очаква и да бъдем любовници, но не само, очаква се и да бъдем задоволителни, не само в сексуален смисъл, което е трудно, когато често се намираме в ситуация, в която обектът на желанията ни е поставен над нас самите, сиреч историята за рицаря и девойката, първият е преклонен пред последната, и колкото и да е добър като воин, от него се очаква да има и нежния досег, с който да откъсне това цвете, без да го погуби, а ужасът от това да бъдеш немарлив, недостатъчен, е ужасен и алиениращ за много мъже.
    Поради горното смятам, че и любовта, обвързването, също се раздробява на безброй много инстанции, и, в цялата си откровеност, смятам, че на човека му убягва да обича като цяло, защото сам по себе си, той може да навигира гондолата по канала дотогава, когато от него се изиска, неминуемо наистина, да реши накъде да продължи, и неговата любов бива един низ от решения, тя бива в един смисъл свобода, прочее и да обичаш не е лесно, не бива да е лесно.
    Иначе какво щеше да разграничи влюбените от тези, които сами се хвърлят в оковите на плътта си, разложителната сила на плътта, ако не бе за тяхната свобода да бъдат повече, да бъдат повече от един-самия във връзката със себе си и вечното самозадоволяване?

    Свободата, сиреч свободата в брака, романтичната връзка, е по-висша от единичното удоволствие защото прескача повторението, но тя има друг порок, ако сексът омръзва, сиреч лабилен е от повторението, както всяко удоволствие за един-самия, то връзката е ужасяваща в това, че от нея се изисква да решава, сиреч да се хвърля в непонятното, да навигира именно, без да вижда напред.
    Последно редактирано от Юнгинген : 08-06-2018 на 12:14

  23. #23
    Примери за сложни изречения. Всяко нещо с времето омръзва са казали хората. Именно поради този факт се сменят периодично партньори, а понякога не се сменя- просто се изневерява. В крайна сметка всеки сам си решава какво е важно за него в този живот.

  24. #24
    И това не е сбърканата любов, която се бърка откакто я има тая вълшебница, любовта?
    Омръзва кое, точно това казах, че сексът е нормално да залинее в една връзка, но именно справянето с този проблем е доказателство, че любовта е устояла пред това да бъде сбъркана.
    Защо се изневерява? Защото се търси нещо, което вече не можеш да намериш у другия, а ти именно търсиш нещо у него, а не него самия, любовта е когато желаеш него, не нещото от него, тая мисъл може да ти се струва немислима, когато идеята, предполагам и твоята, за една връзка е сведена до няколко прости нещица;
    Сватба, деца и жилище.
    И в следващия момент сексът, еротичното, е възможно с една изневяра да порути всичко това, да се постави над него, но това би било дело само на една много изгнила душа, която не се е обвързала изобщо за другия.
    Любовта вечно се притеснява от своето потвърждение, затова се потвърждава с всеки избор, всяка трудност преодоляна, а от това, поне така смятам, произтича и удоволствието от връзката, не от нуждите ви, прочее, как може да се говори за отегчение?

  25. #25
    Точно казано.
    До удоволствието лесно се достига, но има неща, които се градят с времето.
    Последно редактирано от Скорпион : 08-06-2018 на 12:22

Етикети за тази тема

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си