.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 12 от общо 12
  1. #1

    Question Една неловка вечер.

    Значи една неловка вечер си бих много мазната чекия и тъкмо да свърша и майка ми дойде с прането и аз се стреснах казах и да не включва лампата но тя ме попита защо и ме пита дали съм гол и аз и казах да обаче тя от любопитство светна лампата а аз тъкмо си триех спермата в слиповете. Минаха няколко дни от тогава но майка ми ме гледа с други очи вече... Какво да направя за да предодвратя такива случай или да се оправя с майка си?




    Кузман Чобанов, 17, Първомай.

  2. #2
    Супер фен Аватара на dexofen
    Регистриран на
    Jan 2010
    Мнения
    1 016
    Амии, случва се, ще и мине. Едва ли си мисли че 17-годишния й син не лъска. Ти сигурен ли си, че те видя съвсем точно какво правиш А и ппц може да ползваш салфетки, вместо слиповете, нали по-хигиенично е. Ако искаш може да и потвърдиш съмненията като оставиш там дето си оставяш мръсниге дрехи едни слипове, по-тъмни на цвят, с останала избърсана сперма по тях, за да не се чуди поне какво правиш.
    Малко ще е странно, ама ще й мине. Те жените ги знаеш, че са по-особени, особено като поостареят малко. И мен са ме хващали да лъскам ама обикновено казвам, че отивам да се къпя и затова съм гол

  3. #3
    Много интересни схеми измисли брато! Благодаря ти много за съвета!

  4. #4
    Супер фен Аватара на dexofen
    Регистриран на
    Jan 2010
    Мнения
    1 016
    Цитирай Първоначално написано от kuzito_chobanov Виж мнението
    Много интересни схеми измисли брато! Благодаря ти много за съвета!
    np

  5. #5
    Мега фен
    Регистриран на
    Aug 2010
    Мнения
    6 259
    По-добре не и казвай, иначе отношението и към теб може да се влоши - може и да има жени, които биха го приели по-леко, но, като се има предвид в какъв свят живеем, някои може да охладнеят.

    пп. не му се сърди на фр. в червено, неговото положение е по-тежко от твоето (което се вижда и от извратеното съдържание на неговите постове).
    Последно редактирано от npp : 08-05-2018 на 21:44

  6. #6
    Супер фен Аватара на dexofen
    Регистриран на
    Jan 2010
    Мнения
    1 016
    Цитирай Първоначално написано от npp Виж мнението
    По-добре не и казвай, иначе отношението и към теб може да се влоши - може и да има жени, които биха го приели по-леко, но, като се има предвид в какъв свят живеем, някои може да охладнеят.

    пп. не му се сърди на фр. в червено, неговото положение е по-тежко от твоето (което се вижда и от извратеното съдържание на неговите постове).
    Аз никъде не съм написал да й казва.
    Първо, не се знае, какво всъщност тя знае. Може само да подозира. Ама каквото и да прави, подозира, дори да се сърди и т.н. не може да промени факта, че синът й на 17 си бие чекии. Нормално е, нищо лошо няма в това. Неловкостта идва от това, че го е видяла гол, което е наистина неловко за 17 годишно момче и майка му, ама ще й мине.

  7. #7
    Цитирай Първоначално написано от dexofen Виж мнението
    Нормално е, нищо лошо няма в това.
    Само дето затъпяваш от такава безмислена дейност, но това са подробности.
    “Животът е за всеки, но не е еднакъв за всеки.” - И. Трайков

  8. #8
    Супер фен Аватара на dexofen
    Регистриран на
    Jan 2010
    Мнения
    1 016
    Цитирай Първоначално написано от Шок Виж мнението
    Само дето затъпяваш от такава безмислена дейност, но това са подробности.
    Тези неща със затъпяването, ослепяването и подобни в следствие на мастурбация отдавна бяха отхвърлени като невалидни.

  9. #9
    Можеш да си хванеш някоя и с нея да правиш някои работи, а не с ръката. За ослепяване не знам, но за затъпяването е точно така.
    “Животът е за всеки, но не е еднакъв за всеки.” - И. Трайков

  10. #10
    Супер фен Аватара на dexofen
    Регистриран на
    Jan 2010
    Мнения
    1 016
    Е от има няма 10 години го правя изключително редовно (няма да казвам колко пътИ на ден ) и не съм затъпял

  11. #11
    Цитирай Първоначално написано от dexofen Виж мнението
    Е от има няма 10 години го правя изключително редовно (няма да казвам колко пътИ на ден ) и не съм затъпял
    Из дневника на един онанист:
    Ден 1: Днес опитах с лявата ръка - беше супер.
    Ден 2: Днес опитах с дясната - беше превъзходно.Такива чувства никога не съм изпитвал.
    Ден 3: Днес го направих с жена - бледо подобие на лявата ръка...
    “Животът е за всеки, но не е еднакъв за всеки.” - И. Трайков

  12. #12
    Супер фен Аватара на dexofen
    Регистриран на
    Jan 2010
    Мнения
    1 016
    Цитирай Първоначално написано от Шок Виж мнението
    Из дневника на един онанист:
    Ден 1: Днес опитах с лявата ръка - беше супер.
    Ден 2: Днес опитах с дясната - беше превъзходно.Такива чувства никога не съм изпитвал.
    Ден 3: Днес го направих с жена - бледо подобие на лявата ръка...
    Ден 4: Днес го направих с 2 жени - нищо общо няма с това с една жена

Етикети за тази тема

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си