.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 8 от общо 8
  1. #1

    Цветна бременност при нормален цикъл? ВЪЗМОЖНО ЛИ Е?

    Здравейте. Цикъла на приятелката ми не е буквално един и същ всеки месец като дата и попринцип и идва или на 25,26,27 най-късно 28 (тоест края на месеца), но и дойде на 27-ми а дни преди това гърдите и бяха много чувствителни и и се гадеше и я болеше главата постоянно почти и като и дойде се успокоихме до някъде, но си мислим, че може да е цветна бременност. Цикъла и беше 7 дни. Първия ден имаше няколко капки. На следващите дни се увеличаваше и последните два-три дни някъде постепенно намаляваше и и спря като започна нов ден (осмия ден). В момента няма симптоми на бременност, освен че и се случи след като и свърши цикъла да я боли главата и да и е лошо но за кратко време и от тогава до днес е нямала никакви симптоми за бременност нито и се гади, нито я боли главата, нито пишка по-често нищо.. ТА ВЪПРОСА МИ НАКРАТКО КЪМ ВАС Е ВЪЗМОЖНО ЛИ Е ДА Е БРЕМЕННА ПРИ ЦИКЪЛ ОТ 7 ДНИ С ОБИКНОВЕННО ТЕЧЕНИЕ ПОСТЕПЕННО СЕ УСИЛВАШЕ ПЪРВИТЕ ДНИ И ПОСЛЕДНИТЕ ДНИ НАМАЛЯШЕ И ЦВЕТА И БЕШЕ КАТО ПРЕДИ ЗАЕДНО С БОЛКИТЕ В КОРЕМЧЕТО И ВИНАГИ Е ТАКА КАТО Е В ЦИКЪЛ И ПРЕДИ ЦИКЪЛ. Има ли нужда от тест.. много ме е страх да го направи ами ако е.. А и не споделих.. правихме го през целия месец през 2-3 дена тоест поне 10 пъти и в овулация е била като сме го правили и беше тъмно и не видях как да сложа презерватива и обърках и после нали го оправих и го сложих както трябва, но е възможно да е имало сперматозоиди от предеякуационна течност, които да са попаднали във влагалището, защото сложих кондома наобратно (тази страна която ще влиза във глагалището я допрях на члена ми за секунда и го оправих) ...
    Последно редактирано от Емо Й. : 08-05-2018 на 19:50

  2. #2
    Мега фен Аватара на Ivaaaaa
    Регистриран на
    May 2012
    Мнения
    13 929
    Тея сперматозоиди в предеякулата не са чак толкова много. Дошъл си й е цикъл, всичко изглежда нормално, защо изобщо питате? Не виждам признаци за тревога.
    За кого се сещаш, когато се сещаш за някого?

  3. #3
    Не са чак толкова много но могат да направят 10 милиона жени бременни.. А и.. да дойде и цикъла, но може да е цветна бременност, въпреки че имаше цикъл 7 дни и и беше нормален не знам.. други мнения искам и по-запознати със ситуацията

  4. #4
    Мега фен Аватара на Ivaaaaa
    Регистриран на
    May 2012
    Мнения
    13 929
    По-запознати ли, бе? Някой ви е светил ли? По-запознати ще са в лабораторията след един чхг. Тва да правиш секс с протекция, цикъла да й идва и пак да мислиш за глупости, сякаш цветната бременност е най-обикновеното нещо е малоумно. В някои случаи няма дори един сперматозоид в тази течност.
    Все едно на мен в момента ми се пие вода, знам, че е нармално заради жегите, понеже настъпва по-бързо дехидтратация, ама все пак е възможно да имам и диабет заради полидипсията. Нищо, че от друга страна глюкозата ми е добре, но пък тая полидипсия...
    Последно редактирано от Ivaaaaa : 08-06-2018 на 06:46
    За кого се сещаш, когато се сещаш за някого?

  5. #5
    Мега фен Аватара на NomNomNom
    Регистриран на
    Sep 2010
    Мнения
    8 372
    не е бременна бате
    не се забременява толкова лесно
    Девет кули дзидини,
    девет враке железни.
    Никой немой да отоври
    да прерила, ей ей...

    Зад високи дзидини
    девет темни одаи
    едно сърце те люби
    заплетено, ей, ей...



  6. #6
    И все пак да попитам какъв е шанса да забременее ако съм си пипнал члена и после кондома докато го слагам? И примерно да са се пренесли сперматозоиди от ръката ми на презерватива и така? .. има ли някакъв шанс и честа ли е цвената бременност и в нашия случай дали има такава при цикъл от 7 дни? БЛАГОДАРЯ!
    Последно редактирано от Емо Й. : 08-06-2018 на 20:26

  7. #7
    Супер фен Аватара на Wednesday666
    Регистриран на
    Jul 2010
    Мнения
    2 063
    Всичко ти е в главата.
    Шанса да е бременна е близо до нула.
    Цветната бременност не е нещо, което се случва през 1 час и то на всеки.
    Дишай и спри с филма.

  8. #8
    Мега фен Аватара на Ivaaaaa
    Регистриран на
    May 2012
    Мнения
    13 929
    Цитирай Първоначално написано от Емо Й. Виж мнението
    И все пак да попитам какъв е шанса да забременее ако съм си пипнал члена и после кондома докато го слагам? И примерно да са се пренесли сперматозоиди от ръката ми на презерватива и така? .. има ли някакъв шанс и честа ли е цвената бременност и в нашия случай дали има такава при цикъл от 7 дни? БЛАГОДАРЯ!
    о_о
    човек, при цветната бременност, ако не се лъжа (малко вероятно) кървенето е много по-слабо от обикновено, даже като зацапване само може да е и дните са по-малко. Нормално кървене, което е седем дни не мисля, че е цветна бременност. А и сещам се, че не трябва са боли толкова като при менструация.
    За кого се сещаш, когато се сещаш за някого?

Етикети за тази тема

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си