.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 5 от общо 5
  1. #1

    Post Разширени пори

    Здравейте,бихте ли ми препоръчали нещо за разширени пори?

  2. #2
    Мега фен Аватара на Ivaaaaa
    Регистриран на
    May 2012
    Мнения
    13 929
    Киселинни пилинги.
    За кого се сещаш, когато се сещаш за някого?

  3. #3
    Супер фен Аватара на bijou
    Регистриран на
    Jul 2011
    Град
    UK
    Мнения
    1 044
    Ммм не знам това, което ще напиша дали е относно разширени пори или пъпки/черни точки, но съм чувала от много хора, че след взимане на душ си обмиваш лицето със студена вода. Свивало и стягало порите, но пак казвам - не съм сигурна дали се отнася точно за разширени пори или акнета. Все пак пробвай, нищо не губиш.
    When other little girls wanted to be ballet dancers I kind of wanted to be a vampire.

    Time to die.

  4. #4
    Супер фен Аватара на dexofen
    Регистриран на
    Jan 2010
    Мнения
    1 016
    Цитирай Първоначално написано от bijou Виж мнението
    Ммм не знам това, което ще напиша дали е относно разширени пори или пъпки/черни точки, но съм чувала от много хора, че след взимане на душ си обмиваш лицето със студена вода. Свивало и стягало порите, но пак казвам - не съм сигурна дали се отнася точно за разширени пори или акнета. Все пак пробвай, нищо не губиш.
    Хипотетично, от физиологична гледна точка, да, би трябвало наистина да ги свие. Въпросът обаче е за колко време ще останат свити.
    По същия начин, козметиците пускат пара върху лицето, топло, да ги отвори и разшири, за да може по-лесно да екстрактват черни точки и други съкровища от дебрите на наща кожа

  5. #5
    Мега фен Аватара на Ivaaaaa
    Регистриран на
    May 2012
    Мнения
    13 929
    Да, временно е.
    За кого се сещаш, когато се сещаш за някого?

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си