.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 10 от общо 10
  1. #1

    Хранителен режим и тренировка.

    Здравейте, може темата да е подобна на някоя, ако е така се извинявам. Напълнях малко и искам да влезна във форма отново. Ще започна да тренирам като ходя на фитнес, но ми казаха че ефектът ще е по-голям ако към тренировките добавя и хранителен режим. Работата е, че не съм много наясно нито с тренировките какви трябва да са нито с режима. Та въпросът ми е ако някой може да ме ориентира към някакъв сайт за това или ми предостави информация какви храни да ям и какви не или нещо подобно. Каквото и да е ще ми е от полза, благодаря ви.

  2. #2
    Супер фен Аватара на dexofen
    Регистриран на
    Jan 2010
    Мнения
    1 016
    Ако искаш попитай в bb-team.org там имат опит хората, има и няколко специалисти, които дават сравнително добри съвети. Има и статии, ръководства за начинаещи и т.н. Но ще трябва да им споделиш повечко инфо, възраст, години, пол, ръст, тегло, цел, текущ хранителен режим и т.н.
    Успех!

  3. #3
    Мега фен Аватара на Ivaaaaa
    Регистриран на
    May 2012
    Мнения
    13 929
    Как напълнявате, бе хора? Аз откакто започнах да тренирам съм качила малко и то е мускулна маса и то единствено в краката и дупето (да, и аз като всяка женска предпочитам и са ми по-лесни упражнения за долната част на тялото). Предполагам, че в началото повечко кардио и постепенно увеличаване на тренировките с тежести и изместване на кардиото ще е окей. Бих дала и режим, но съм далеееееч от протата в ббтийм, така че слушай дексофенчо и бягай там.
    Последно редактирано от Ivaaaaa : 08-08-2018 на 17:38
    За кого се сещаш, когато се сещаш за някого?

  4. #4
    Супер фен Аватара на dexofen
    Регистриран на
    Jan 2010
    Мнения
    1 016
    Цитирай Първоначално написано от milena.georgieva Виж мнението
    Здравейте, може темата да е подобна на някоя, ако е така се извинявам. Напълнях малко и искам да влезна във форма отново. Ще започна да тренирам като ходя на фитнес, но ми казаха че ефектът ще е по-голям ако към тренировките добавя и хранителен режим. Работата е, че не съм много наясно нито с тренировките какви трябва да са нито с режима. Та въпросът ми е ако някой може да ме ориентира към някакъв сайт за това или ми предостави информация какви храни да ям и какви не или нещо подобно. Каквото и да е ще ми е от полза, благодаря ви.
    Е най-общо казано трябва да изразходваш повече енергия отколкото си приела. От гледна точка на добавки, няма данни за особено ефективни добавки за отслабване.

  5. #5
    Голям фен Аватара на LoveSofia
    Регистриран на
    Aug 2018
    Мнения
    523
    Цитирай Първоначално написано от dexofen Виж мнението
    Е най-общо казано трябва да изразходваш повече енергия отколкото си приела. От гледна точка на добавки, няма данни за особено ефективни добавки за отслабване.
    Най-общо казано - калориен дефицит.
    За отслабване няма, а за качване - гейнъри.

  6. #6
    Мега фен Аватара на Ivaaaaa
    Регистриран на
    May 2012
    Мнения
    13 929
    Да, трябва да ядеш по-малко отколкото си яла досега, да промениш качеството на храната и да започнеш с кардио тренировки, но там освен мазнини, ще губиш и мускулна маса. Но после ще изграждаш с други тренировки. Първо се поизчисти : )
    За кого се сещаш, когато се сещаш за някого?

  7. #7
    Има различни фитнес храни, ниско калорични, засищащи.
    Последно редактирано от aneliM : 11-05-2019 на 12:55

  8. #8
    Трябва да имате строга диета, basketball legends

  9. #9
    да промениш качеството на храната и да започнеш с кардио тренировки run 3

  10. #10

    lanaMia

    I have been looking for this information for a long time, I was very surprised when I found it here.New Pelle Pelle
    Последно редактирано от lanaMia : 05-31-2023 на 08:03 Причина: link

Етикети за тази тема

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си