.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 10 от общо 10
  1. #1

    Чуства , които не отминават

    Здравейте , на 22 години съм познаваме се с едно момиче , (което е на 19 години) някъде околко 10 години .
    (Първо да кажа какво момиче е тя , тя обича да спи с много момчета не се задържа във връзки дори и да се задържи изневерява много , не е топ красавица (хубава е но не е някакъв топ модел и да кажете заради това си толкова влюбен).
    Детството ни мина заедно с нея и общите ни приятели . Всичко започна 2014 година , когато прекарахме една нощ заедно . Преди това не бих казал , че си я харесвах та камоли нещо друго , но от тази вечер всичко се промени (тази вечер не правихме секс а само се целувахме) . От тогава не си представям себе си с друга жена . През годините връзки аз с други тя с други опитвахме се да тръгваме на 3, 4 пъти с нея казва ми ,че има чуства към мене и на другия ден не вдига телефона , върне се след време и казва колко много съжелява и колко се е променила как не е мислила какво прави и същата песен на нов глас . След последния път , който ме прецака преди една година (в който тя беше инициаторката за нашата връзка пак прецака нещата обаче този път аз бях готов просто и да додох последен шанс ) си казах край това беше приключвам с нея .
    Обаче какво става напиеме се на някой купон спиме заедно и аз се озовавам на първоначална позиция същите силни чуства .
    Това всичко се повтаря отново и отново няма край . Пробвах какви ли не неща да не се виждам с нея с месеци ,други жени какво ли не , обаче когато я видя отново всичко се връща пак незнам как става . Само не ми казвайте бъдете заедно с такова момиче е невъзможно да сте заедно връзката ни би била трагедия просто нестава незнам какво да правя чуствата ми към нея няма да отминат знам го .

  2. #2
    Какви чувства, бе, мен, тя те върти на малкия си пръст. Използва те само за секс, когато няма към кой друг да се обърне. Сам каза, че дори и да е във връзка изневерява много. Помисли си - искаш ли такъв човек до себе си? Искаш ли ако след време имате деца същия този човек да ги възпитава? Какво бъдеще имаш с нея? Просто като си на един и същ купон с нея, не се напивай, за да не повтаряш една и съща грешка. Мислиш, че имаш чувства към нея, но реално не е така - причината за това е, че понякога спите заедно и ти си мислиш, че става не знам си какво и чувствата ти се пробуждат, а реално тя те използва за секс играчка.

  3. #3
    Супер фен Аватара на Wednesday666
    Регистриран на
    Jul 2010
    Мнения
    2 063
    Харесва ли ти да си като носна кърпичка - ползваш и хвърляш?
    Бъди малко мъж и й тегли една, намери си нормално момиче.

  4. #4
    Мега фен Аватара на AnarchyBoy
    Регистриран на
    May 2012
    Мнения
    11 825
    И аз си мисля, че ако й тегли едни майни... най-вероятно тя ще го потърси..
    "It's one of the great tragedies of life — something always changes."
    Dr. Gregory House


    Before sex, you help each other to get naked, after sex you only dress yourself.
    Moral of the story: "In life no one helps you, once you're fucked.

  5. #5
    Супер фен Аватара на Wednesday666
    Регистриран на
    Jul 2010
    Мнения
    2 063
    Цитирай Първоначално написано от AnarchyBoy Виж мнението
    И аз си мисля, че ако й тегли едни майни... най-вероятно тя ще го потърси..
    Сефте.
    Oldest trick in the book.

  6. #6
    Тегленето, универсалният български лек, теглим майни, теглим ярем, теглим и не спираме.
    Как не се е сетил нашият съфорумник да тегли, как изобщо е стигнал до двадесет и втората си годишнина теглен, а не обратното, теглейки?
    Ще теглиш, ама друг път, друг ще тегли и за тебе, ще каже "теглих преди тебе, а ти не тегли", а ти ще си викаш "ех, ако теглех, нямаше тя да ме тегли", а ако тя не те теглеше, ти как щеше да се предвижиш в живота? Навярно просто не ти се удава да теглиш.
    Теглил е много българският род, беше теглил и ще тегли, пък някой щял тебе да те тегли?! Ще е теглил тебе само един мекушав народ, а на теб сигурно ти е приятно да чуеш, че някой все пак щеше да те е теглил.
    Но дълбоко в себе си знаеш; "Кой пък теб би те теглил?"
    Тегли, тегли! Че ми свършиха наклоненията.

  7. #7
    Сам казваш че обича да се забавлява с много момчета ... и ти си бил от нейните бройки.. и след това като е нямало кой да я мандръса(дано не е мн грубо казано) те търси .. докато някой я мандръса.. не ти дига и тей кръговрата.. не ти трябва такова момиче.. търсенето му е майката ... кво се влюбваш в някоя дет бройките сиг повече от годините ти .. и очакваш утре ако отидеш някъде работа командировка или квото щеш да не се извъргаля с още няколко... търси някоя , която не е необходимо да я ограничаваш... за да не те заебе за първия.. или да се такова... остави я ако иска ще направи каквото иска .. ако държи на теб обаче ше е друго

  8. #8
    Не мисля, че такава връзка би прокопсала. Тя не е човек, който можеш да опитомиш, очевидно. Тя си играе с теб и чувствата ти, а през останалото време си прави кефа с други хора. Няма смисъл да се занимаваш с подобни хора. Потърси щастието другаде.

  9. #9
    Бате, мани я тая, плз...

  10. #10
    Мега фен Аватара на Niakoitam
    Регистриран на
    Sep 2007
    Мнения
    4 380
    Щом си забелязал,че е рапоретина,третирай я като разпоретина. Въобще не влагай чувства. Като те потърси,ако за момента нямаш с кого си направи кефа. Ако имаш друга изобщо не се занимавай с нея. И така.
    Страхът да не останеш сам те кара да правиш всичко, за да задържиш някой, който всъщност не ти трябва!

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си