.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 14 от общо 14

Тема: Тъжен съм

  1. #1
    Повече от фен
    Регистриран на
    Jun 2016
    Мнения
    379

    Тъжен съм

    Преди около месец си пишех с едно момиче. Да кажем, че исках да се опознаем и нещата между нас да потръгнат. Бях със сериозни намерения спрямо нея, но нещата не станаха, както предполагах. Тя просто нямаше никакъв интерес и с каквото се опитвах да я заговоря, все удряше на камък. Накрая вече чашата преля, когато започна да ми върти някакви номера и тогава вече се отказах напълно. И в момента не мога да се оттърва от тъгата по нея. Опитвам се всячески да я забравя, но сърцето ми просто не ми позволява. Не знам дали някой може да ми помогне, но ако може, нека даде някакъв съвет. Исках просто да споделя с някого и да ми олекне на душата, защото няма с кого друг. Аз така или иначе съм с ниско самочувствие, та това допринесе още повече за него.

  2. #2
    Супер фен Аватара на dexofen
    Регистриран на
    Jan 2010
    Мнения
    1 016
    Нали не си бил с този аватар като си й писал?
    Ами, раздялите са така. Опитвай се да не мислиш за нея, на мен най-ми помага като гледам комедии, сериали или правя нещо. Не че е лесно де.

  3. #3
    Голям фен Аватара на LoveSofia
    Регистриран на
    Aug 2018
    Мнения
    523
    Надявам се да не се занимаваш още или както се вика "пишем си от време на време", всъщност ми е все тая.
    Стой мирен 1-2 месеца и до 3 няма да изпитваш нищо към нея

  4. #4
    Повече от фен
    Регистриран на
    Jun 2016
    Мнения
    379
    Цитирай Първоначално написано от dexofen Виж мнението
    Нали не си бил с този аватар като си й писал?
    Ами, раздялите са така. Опитвай се да не мислиш за нея, на мен най-ми помага като гледам комедии, сериали или правя нещо. Не че е лесно де.
    Със сигурност не съм й писал с тази снимка . На мен ми олеква като излизам с приятели, но след това отново се връщам към мрачни мисли и най-вече, че съм нищожество и се чувствам непълноценен.

  5. #5
    Повече от фен
    Регистриран на
    Jun 2016
    Мнения
    379
    Цитирай Първоначално написано от LoveSofia Виж мнението
    Надявам се да не се занимаваш още или както се вика "пишем си от време на време", всъщност ми е все тая.
    Стой мирен 1-2 месеца и до 3 няма да изпитваш нищо към нея
    Не си пишем, но имам профилите й в социалните мрежи и когато качва снимки, аз просто се сривам, когато я погледна.

  6. #6
    Супер фен Аватара на TrollFactory
    Регистриран на
    Jun 2018
    Мнения
    1 155
    Интернет е пълен с мастии за ръкоблудство, така че да ти се чуди човек на акъла, при положение, че даже не сте и ходили, какво толкова тъжиш по някаква си никаквица чекнеща се в социалните мрежи.

  7. #7
    Супер фен Аватара на dexofen
    Регистриран на
    Jan 2010
    Мнения
    1 016
    Цитирай Първоначално написано от Terminator009 Виж мнението
    Със сигурност не съм й писал с тази снимка . На мен ми олеква като излизам с приятели, но след това отново се връщам към мрачни мисли и най-вече, че съм нищожество и се чувствам непълноценен.
    Защо не си уредиш да заминеш някъде с приятели на екскурзия. Много често емоционалните спомени са свързани с обстановката. Т.е. като си в същата обстановка вероятността да мислиш за нея е по-голяма. Съберете се няколко души и заминете нанякъде, може в БГ, може наблизо около БГ, какво по-готино от това. Хев фън !

  8. #8
    Голям фен Аватара на LoveSofia
    Регистриран на
    Aug 2018
    Мнения
    523
    Цитирай Първоначално написано от Terminator009 Виж мнението
    Не си пишем, но имам профилите й в социалните мрежи и когато качва снимки, аз просто се сривам, когато я погледна.
    Спри да я следваш или махни-блокни.

  9. #9
    Супер фен Аватара на dexofen
    Регистриран на
    Jan 2010
    Мнения
    1 016
    Цитирай Първоначално написано от LoveSofia Виж мнението
    Спри да я следваш или махни-блокни.
    Във фб има и нова опция там, как се казваше точно не помня, ама е точно за такива късания - have a rest ли как се казваше. Не е блокиран потребителя, може да пише съобщения, ама няма да излиза в предложения, нотификации, фийд и т.н.

  10. #10
    Мега фен Аватара на RapExotic
    Регистриран на
    Nov 2013
    Мнения
    4 760
    До къде я докарахте - мъже да страдат за жени, които дори не са виждали на живо.. Осъзнайте се малко.

  11. #11
    Повече от фен
    Регистриран на
    Jun 2016
    Мнения
    379
    Цитирай Първоначално написано от RapExotic Виж мнението
    До къде я докарахте - мъже да страдат за жени, които дори не са виждали на живо.. Осъзнайте се малко.
    Ние бяхме в един випуск, брат.

  12. #12
    Повече от фен
    Регистриран на
    Jun 2016
    Мнения
    379
    Цитирай Първоначално написано от TrollFactory Виж мнението
    Интернет е пълен с мастии за ръкоблудство, така че да ти се чуди човек на акъла, при положение, че даже не сте и ходили, какво толкова тъжиш по някаква си никаквица чекнеща се в социалните мрежи.
    Прав си, но моите чувства са истински, не е само за секс. То да беше до сексът, щеше да е лесно, ама уви...

  13. #13
    Повече от фен
    Регистриран на
    Jun 2016
    Мнения
    379
    Цитирай Първоначално написано от dexofen Виж мнението
    Защо не си уредиш да заминеш някъде с приятели на екскурзия. Много често емоционалните спомени са свързани с обстановката. Т.е. като си в същата обстановка вероятността да мислиш за нея е по-голяма. Съберете се няколко души и заминете нанякъде, може в БГ, може наблизо около БГ, какво по-готино от това. Хев фън !
    Да, прав си. Това може и да ме разсее.

  14. #14
    Повече от фен
    Регистриран на
    Jun 2016
    Мнения
    379
    Цитирай Първоначално написано от LoveSofia Виж мнението
    Спри да я следваш или махни-блокни.
    Доста ще ми е трудно, но ако ги направя, може и да стане.

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си