.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 2 от общо 2
  1. #1

    Unhappy ''Приятелите''

    Здравейте, аз съм момиче на 13 и до този момент в живота си съм имала доста приятели, но нито един от тях не ми е бил наистина най-добър приятел. Това е и причината да слагам думата ''приятел'' в кавички.
    Първата ми най-добра приятелка замина за чужбина с родителите си и това ни отчужни доста. После станах 5 клас и бях новата в класа, всички други се познаваха, а аз бях сама. Това не беше голям пробле, защото лесно се сприятелявам и допускам хората в живота си. Намерих няколко нови приятелки, с които бяхме много близки. После в 6 клас дойде ново момиче от друго училище. Когато рабрахме с моите приятелки си обещахме, че няма да позволим тя да съсипе приятелството ни, уви точно така стана. Сега аз съм изключена от групичката и мнението, което споделят за мен е, че съм интригантка. Честно казано държах се малко лошо с тях от гледна точка на това, че те се отчуждаваха постепенно от мен и аз казах нещо по въпроса, по точно подчертах, че се отдалечават и те започнаха да се държат гадно, казвайки, че искам да изключа въпросното ново момиче от групичката.
    Честно казано сега ще съм 7 клас и няма да ми е лесно да се сприятеля с други от класа, защото аз бях от ''готините'' и другите винаги не са ме харесвали. Определено не искам отново да съм в старата групичка, защото след като ме предадоха за мен беше голям удар.
    Може би имам нещо сбъркано като това, че се доверявам лесно и после ме нараняват ):
    Ако имате някакви идеи как годината да мине без да се карам с някой и да нямам проблеми с групичката им ще ви бъда благодарна да ги споделите(:
    Последно редактирано от otli4nika : 08-15-2018 на 14:42

  2. #2
    Супер фен Аватара на bijou
    Регистриран на
    Jul 2011
    Град
    UK
    Мнения
    1 044

    Бъди антисоциална и не си говори с никой, решен ти е проблема.
    When other little girls wanted to be ballet dancers I kind of wanted to be a vampire.

    Time to die.

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си