.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 8 от общо 8
  1. #1

    Проблем с майка ми, заради жената до мен.

    Здравейте драги читатели, във една такава ситуация съм че няма на къде, буквално на дъното съм.

    Имам връзка с жена 16 години по голяма от мен, 4 години крих от семейството ми. Споделих на баща ми той каза, да правя каквото знам и че аз ще си блъскам главата, обаче майка ми хич не е съгласна с тая връзка. Аз се чувствам щастлив с нея, и не желая да я оставям въпреки че майка ми се опитва да ме убеди да я оставя. Приятелката ми иска да заминава за чужбина, а аз съм много объркан какво да правя и на 100 процента съм готов да тръгна да живеем заедно, обаче най големия проблем който ме спира е майка ми. Тя вече не ми говори, че като и споделя че заминавам за чужбина ще полудее, кажете ми какво да правя. Не искам да оставям приятелката си сама, не искам и да се разделям. Чувствам се прекрасно в тази връзка и всичко върви идеално.

    Спестете си негативните коментари към мен! Благодаря.

  2. #2
    Супер фен Аватара на TrollFactory
    Регистриран на
    Jun 2018
    Мнения
    1 155
    А ти на колко си? Готов ли си да остарее по-рано от теб? Ще бъдеш ли до нея?

  3. #3
    Забравих да напиша, на 22 съм.

  4. #4
    Супер фен Аватара на TrollFactory
    Регистриран на
    Jun 2018
    Мнения
    1 155
    Виж този епизод на Съдби на кръстопът https://www.youtube.com/watch?v=AgmHg1dG8SA
    1:1 с твоята ситуация. Става въпрос за момче на 22, което има връзка с 16 години по-голяма жена от него, а родителите му не го одобряват.
    Много чудно, съвпадение ли е това, което пишеш или опит за тролство след като си гледал точно този епизод?
    И все пак, изгледай го и сподели мнение. Мисля, че е много по-образователно от колкото какъвто и да било съвет тук. И има щастлив край все пак!

  5. #5
    Голям фен Аватара на LoveSofia
    Регистриран на
    Aug 2018
    Мнения
    523
    Цитирай Първоначално написано от TrollFactory Виж мнението
    Виж този епизод на Съдби на кръстопът https://www.youtube.com/watch?v=AgmHg1dG8SA
    1:1 с твоята ситуация. Става въпрос за момче на 22, което има връзка с 16 години по-голяма жена от него, а родителите му не го одобряват.
    Много чудно, съвпадение ли е това, което пишеш или опит за тролство след като си гледал точно този епизод?
    И все пак, изгледай го и сподели мнение. Мисля, че е много по-образователно от колкото какъвто и да било съвет тук. И има щастлив край все пак!

  6. #6
    Хич не ми е до тролване, ще го погледна на всяка цена!

  7. #7
    Супер фен Аватара на dexofen
    Регистриран на
    Jan 2010
    Мнения
    1 016
    Цитирай Първоначално написано от vesela_dusha Виж мнението
    Здравейте драги читатели, във една такава ситуация съм че няма на къде, буквално на дъното съм.

    Имам връзка с жена 16 години по голяма от мен, 4 години крих от семейството ми. Споделих на баща ми той каза, да правя каквото знам и че аз ще си блъскам главата, обаче майка ми хич не е съгласна с тая връзка. Аз се чувствам щастлив с нея, и не желая да я оставям въпреки че майка ми се опитва да ме убеди да я оставя. Приятелката ми иска да заминава за чужбина, а аз съм много объркан какво да правя и на 100 процента съм готов да тръгна да живеем заедно, обаче най големия проблем който ме спира е майка ми. Тя вече не ми говори, че като и споделя че заминавам за чужбина ще полудее, кажете ми какво да правя. Не искам да оставям приятелката си сама, не искам и да се разделям. Чувствам се прекрасно в тази връзка и всичко върви идеално.

    Спестете си негативните коментари към мен! Благодаря.
    Ппц, ако си над 18 е окей. Щом я обичаш и то от 4 години, давай, последвай я. Майка ти да си гледа работата чисто и просто, ако ще полудява, да иде в лудницата. Не може да ти пречи да обичаш който си искаш. Както ти не пречиш на нея, така и тя не трябва да ти пречи. Защо изобщо трябва да я слушаш... знам отговора споко. Родителите трябва да подкрепят децата си, дори начинанието да е глупаво (а в твоя случай то НЕ е).
    Според мен, последвай любовта си и не я изоставяй. Не обръщай внимание на майка си, особено ако е в средната възраст, това е много характерно за жените. Тя до известна степен се дразни не конкретно от приятелката ти, а изобщо че имаш приятелка, защото на подсъзнателно ниво това и се вижда на нея като конкуренция. Тя не може да приеме мисълта, че може да има друга жена в живота ти, освен нея. Тва е чистата математика в случая :P

  8. #8
    След като си на 22 и се мислиш за достатъчно мъж, да излизаш с жена, която е 16 години по-голяма от теб, не би трябвяло да те притеснява толкова мнението на майка ти...освен ако не си от онези мъже дето още молят майка си за стотинки за кафе
    People do fall in love. People do belong to each other, because that's the only chance anybody's got for real happiness

    ענא הגנה לישראל
    ישראל אנחנו העם
    הנבחר אף אחד לא עוצר בעדנו
    !עזה מוות



Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си