.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 24 от общо 24
  1. #1

    Закъснява ми 6 ден

    Добро утро . 8 дена преди менструалният ми цикъл правихме секс с приятелят ми без презарватив(04.08 сексуален акт, дата на цикъл 12.08 ) .Цикълът ми е редовен 28 дни, но вече ми закъснява 6 ден . Притеснявам дали съм бременна , приятелят ми не е свършвал в мен . Вчера си направих тест за бременност оказа се отрицателен , но беше направен вечерно време,а този половин месец все ми се пишка.На 19 г. съм. Дали съм бременна?

  2. #2
    Супер фен Аватара на bijou
    Регистриран на
    Jul 2011
    Град
    UK
    Мнения
    1 044
    Бременна си.
    When other little girls wanted to be ballet dancers I kind of wanted to be a vampire.

    Time to die.

  3. #3
    Супер фен Аватара на dexofen
    Регистриран на
    Jan 2010
    Мнения
    1 016
    Цитирай Първоначално написано от Ivi99 Виж мнението
    Добро утро . 8 дена преди менструалният ми цикъл правихме секс с приятелят ми без презарватив(04.08 сексуален акт, дата на цикъл 12.08 ) .Цикълът ми е редовен 28 дни, но вече ми закъснява 6 ден . Притеснявам дали съм бременна , приятелят ми не е свършвал в мен . Вчера си направих тест за бременност оказа се отрицателен , но беше направен вечерно време,а този половин месец все ми се пишка.На 19 г. съм. Дали съм бременна?
    Иди за лабораторен тест и на преглед при гинеколог и може и да разебереш.
    Има ли значение, че теста е вечерно време? За пръв път чувам такоз нещо

  4. #4
    Мега фен Аватара на Ivaaaaa
    Регистриран на
    May 2012
    Мнения
    13 929
    И какво общо има това, че ти се уринира, за Бога? Измисленото ти бебе не е пораснало достатъчно, че да притиска пикочния ти мехур. По мои сметки не би трябвало да си бременна. Освен това и презерватив...
    За кого се сещаш, когато се сещаш за някого?

  5. #5
    Супер фен Аватара на dexofen
    Регистриран на
    Jan 2010
    Мнения
    1 016
    Цитирай Първоначално написано от Ivaaaaa Виж мнението
    И какво общо има това, че ти се уринира, за Бога? Измисленото ти бебе не е пораснало достатъчно, че да притиска пикочния ти мехур. По мои сметки не би трябвало да си бременна. Освен това и презерватив...
    Без презерватив са я....
    Ми има ли връзка, че теста е вечерно време? Каква е тя? Освен че по тъмно човек недовижда друга не виждам

  6. #6
    Мега фен Аватара на Ivaaaaa
    Регистриран на
    May 2012
    Мнения
    13 929
    Хаха, ами тогаз има някакъв шанс, въпреки, че е най-висок ден-два преди овулацията. Аз бих се притеснявала.
    За кого се сещаш, когато се сещаш за някого?

  7. #7
    Цитирай Първоначално написано от dexofen Виж мнението
    Без презерватив са я....
    Ми има ли връзка, че теста е вечерно време? Каква е тя? Освен че по тъмно човек недовижда друга не виждам
    Нивата на HCG са все още ниски толкова рано през бременноста, за това е добре да се прави сутрин като са се натрупали в системата и може да покаже по-точно. Няма нищо общо със слънцето а с факта че повечето хора не пикаят толкова често през нощта, колкото в течение на деня.

    Авторке, направи си още един тест след ден-два и следвай точно инструкциите от листовката. И все пак има много фактори, които могат да допринасят към това закъснение. Ако закъснее много, най-добре иди на лекар.
    И ползвайте презервативи, не са толкова скъпи, па и да са, определено гледането на бебе или лекуването на болест ще ви излезе много по-солено
    People do fall in love. People do belong to each other, because that's the only chance anybody's got for real happiness

    ענא הגנה לישראל
    ישראל אנחנו העם
    הנבחר אף אחד לא עוצר בעדנו
    !עזה מוות



  8. #8
    Супер фен Аватара на dexofen
    Регистриран на
    Jan 2010
    Мнения
    1 016
    Даже и безплатно можеш да си намериш кондоми ппц

  9. #9
    Цитирай Първоначално написано от dexofen Виж мнението
    Даже и безплатно можеш да си намериш кондоми ппц
    Е ся, може безплатните да са му малки нали това е редовното извинение.
    People do fall in love. People do belong to each other, because that's the only chance anybody's got for real happiness

    ענא הגנה לישראל
    ישראל אנחנו העם
    הנבחר אף אחד לא עוצר בעדנו
    !עזה מוות



  10. #10
    Мега фен Аватара на an7raks
    Регистриран на
    Aug 2013
    Мнения
    10 094
    Бе, всъщност, невинаги е извинение и изобщо не е забавно да оставяш по 15лв за 12бр.

  11. #11
    Цитирай Първоначално написано от an7raks Виж мнението
    Бе, всъщност, невинаги е извинение и изобщо не е забавно да оставяш по 15лв за 12бр.
    Предполагам е гадно и да оставяш по 15лв за няколко броя памперси
    People do fall in love. People do belong to each other, because that's the only chance anybody's got for real happiness

    ענא הגנה לישראל
    ישראל אנחנו העם
    הנבחר אף אחד לא עוצר בעדנו
    !עזה מוות



  12. #12
    Мега фен Аватара на an7raks
    Регистриран на
    Aug 2013
    Мнения
    10 094
    Със сигурност...

  13. #13
    Супер фен Аватара на dexofen
    Регистриран на
    Jan 2010
    Мнения
    1 016
    Цитирай Първоначално написано от an7raks Виж мнението
    Бе, всъщност, невинаги е извинение и изобщо не е забавно да оставяш по 15лв за 12бр.
    ем земай по-евтини. не е казано да са дюрекс. в лидл има мн евтинки. В лили гледам има промоция, 10 бр дюрекс за 12,59 и 4 броя спортекс за 2,39. в дм 10 бр дюрекс са за 11,99
    в о ел екса има и за по 20 стинки ама сиг са втора употреба

  14. #14
    anonymous1043668
    Guest
    Отиди на лекар.
    Може и просто да не ти е редовен цикъла на мен ми се е случвало да пропуска по месец и нямам проблеми.И защо не сте ползвали презерватив? Просто като си с гаджето си носи в задното джобче Много глупаво и безотговорно действие,защото ако този път е фалшива тревога,другия път кой знае...

  15. #15
    Цитирай Първоначално написано от dexofen Виж мнението
    ем земай по-евтини. не е казано да са дюрекс. в лидл има мн евтинки. В лили гледам има промоция, 10 бр дюрекс за 12,59 и 4 броя спортекс за 2,39. в дм 10 бр дюрекс са за 11,99
    в о ел екса има и за по 20 стинки ама сиг са втора употреба
    Ужас, какви са тези космически цени. Нищо чудно че децата гледат да пестят

    Фъзи, не носи в задния джоб, температурата може да навреди на латекса.
    People do fall in love. People do belong to each other, because that's the only chance anybody's got for real happiness

    ענא הגנה לישראל
    ישראל אנחנו העם
    הנבחר אף אחד לא עוצר בעדנו
    !עזה מוות



  16. #16
    Цистит , може би това е проблемът , антибиотика оказва влияние . чакам

  17. #17
    Супер фен Аватара на dexofen
    Регистриран на
    Jan 2010
    Мнения
    1 016
    Цитирай Първоначално написано от HollyGolightly Виж мнението
    Ужас, какви са тези космически цени. Нищо чудно че децата гледат да пестят

    Фъзи, не носи в задния джоб, температурата може да навреди на латекса.
    E не са чак толкоз космически, даже са на промоция. Дюрекса е винаги скъп. И Дюрасела и той

  18. #18
    Цитирай Първоначално написано от Ivi99 Виж мнението
    Добро утро . 8 дена преди менструалният ми цикъл правихме секс с приятелят ми без презарватив(04.08 сексуален акт, дата на цикъл 12.08 ) .Цикълът ми е редовен 28 дни, но вече ми закъснява 6 ден . Притеснявам дали съм бременна , приятелят ми не е свършвал в мен . Вчера си направих тест за бременност оказа се отрицателен , но беше направен вечерно време,а този половин месец все ми се пишка.На 19 г. съм. Дали съм бременна?
    И като не е свършвал в теб как да стане? То е все едно да си пиян, но да не си пил, а само да си помирисал алкохола.

  19. #19
    Супер фен Аватара на dexofen
    Регистриран на
    Jan 2010
    Мнения
    1 016
    Цитирай Първоначално написано от Marinela_D Виж мнението
    И като не е свършвал в теб как да стане? То е все едно да си пиян, но да не си пил, а само да си помирисал алкохола.
    Като са без презерватив може да стане, не е трудно. Прекъснатият полов акт не е надежден. Може да минат сперматозоиди без да ги усети, чрез секретите, които овлажняват пениса по време на секс или мастурбация.

  20. #20
    Мега фен Аватара на an7raks
    Регистриран на
    Aug 2013
    Мнения
    10 094
    Цитирай Първоначално написано от dexofen Виж мнението
    ем земай по-евтини. не е казано да са дюрекс. в лидл има мн евтинки. В лили гледам има промоция, 10 бр дюрекс за 12,59 и 4 броя спортекс за 2,39. в дм 10 бр дюрекс са за 11,99
    в о ел екса има и за по 20 стинки ама сиг са втора употреба
    Проблема с евтините е споменат по-горе... Поне аз не съм видял да има с ширина над 52-53мм. Само дюрекса съм видял да имат от разпространените. Да, разтегливи са, можеш да си ги нанижеш и на главата и бла-бла, ама кво като можеш да си ги сложиш, ако ти е гадно и даже те боли.

  21. #21
    Супер фен Аватара на dexofen
    Регистриран на
    Jan 2010
    Мнения
    1 016
    Цитирай Първоначално написано от an7raks Виж мнението
    Проблема с евтините е споменат по-горе... Поне аз не съм видял да има с ширина над 52-53мм. Само дюрекса съм видял да имат от разпространените. Да, разтегливи са, можеш да си ги нанижеш и на главата и бла-бла, ама кво като можеш да си ги сложиш, ако ти е гадно и даже те боли.
    В уни раздаваха едни на входа, безплатни.... сигурно са били за китайци правени... То ластикът му не се отваря, имам чувството, че ще ме пререже. Ся ги изрових да ги видя, Viva се казват. Иначе са удобни за балони и за замерване

  22. #22
    Мега фен Аватара на an7raks
    Регистриран на
    Aug 2013
    Мнения
    10 094
    Точно такива са били всички евтини, които съм пробвал...

  23. #23
    Дойде ми . Момичета за да нямате притеснения използвайте винаги предпазни мерки или не го правете. Стреса и напрежението просто е излишно натоварване. Темата е за заключване

  24. #24
    Супер фен Аватара на dexofen
    Регистриран на
    Jan 2010
    Мнения
    1 016
    Цитирай Първоначално написано от Ivi99 Виж мнението
    Дойде ми . Момичета за да нямате притеснения използвайте винаги предпазни мерки или не го правете. Стреса и напрежението просто е излишно натоварване. Темата е за заключване
    Честито. Ето виж, всичко се е наредило. Само дето много се притеснява напразно.

    P.S. наистина не е лошо да почнат да се заключват приключените теми, за да се ограничи малко постването на глупости

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си