.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 18 от общо 18
  1. #1

    Секс след след аборт, възможно забременяване?

    Здравейте. Първо искам да помоля да не ми се карате и ‘държите сметка’ за това, което съм направила. Сама осъзнавам колко глупаво и безотговорно постъпих. Преди буквално 3 дни направих аборт с вакуум. Всичко мина добре, кървях само в същия ден, нямах и болки. Днес, 3 дни след манипулацията, с приятелят ми се натискахме и от играчка стана по-голяма играчка. За около 5/6 минути правехме секс, но бавно и постоянно правехме паузи, за да не ме заболи или да не стане проблем. След което се стреснах и го оставих да си довърши работата с ръка. Отне му около 1 минута и малко, за да свърши. Въпроса е, че е сигурно че сперма не е попадала в мен, но все пак ме е страх дали има възможност да забременея, след като до първия ми цикъл след аборта има доста време ?

  2. #2
    Супер фен Аватара на dexofen
    Регистриран на
    Jan 2010
    Мнения
    1 016
    Цитирай Първоначално написано от katiii1999k Виж мнението
    Здравейте. Първо искам да помоля да не ми се карате и ‘държите сметка’ за това, което съм направила. Сама осъзнавам колко глупаво и безотговорно постъпих. Преди буквално 3 дни направих аборт с вакуум. Всичко мина добре, кървях само в същия ден, нямах и болки. Днес, 3 дни след манипулацията, с приятелят ми се натискахме и от играчка стана по-голяма играчка. За около 5/6 минути правехме секс, но бавно и постоянно правехме паузи, за да не ме заболи или да не стане проблем. След което се стреснах и го оставих да си довърши работата с ръка. Отне му около 1 минута и малко, за да свърши. Въпроса е, че е сигурно че сперма не е попадала в мен, но все пак ме е страх дали има възможност да забременея, след като до първия ми цикъл след аборта има доста време ?
    Що бре жена? Що бре? Един аборт не ти ли стигнА?

    Начи на път съм вече да взема един кашон евтини кондоми и да седна на центъра да раздавам....
    За около седмица си третата вече само в този форум

    По темата, едва ли има такава вероятност. Но е и велика глупост да правиш секс без презерватив след аборт...то като цяло е глупост да го правиш без кондом, а след аборт още по-малко.
    А от какво се стресна, че не става ясно? Ппц нямаме нужда да знаем за колко време е свършил приятеля ти чекията си

    Сперма не е попадала, но сперматозоиди могат да минат и с разни секрети. Въпреки това, едва ли си бременна. Ако искаш отиди на преглед, по възможност при същия гинеколог, че да го развеселиш малко

    P.S. Невероятно силно се надявам това число в ника ти да не е годината ти на раждане...

  3. #3
    Знам, знам. Исках да отбележа просто, че свършване в мен не се е осъществило. Иначе принципно от секрета се притеснявам, макар че ми се струва някак странно да забременея хем само от него, хем след като още не ми е дошъл първия цикъл след аборта.

  4. #4
    Супер фен Аватара на dexofen
    Регистриран на
    Jan 2010
    Мнения
    1 016
    Добре, не те ли е страх от полово предавани болести? С пресен аборт си...
    Веротно няма да забременееш, споко, ама внимавай малко. Да речеме, забременя, бебето с един аборт лесно ще го махнем. Ами ако хванещ нещо друго, какво правим тогаз? Хм?
    Родителите ти знаят ли за аборта? Да не е нелегален?

  5. #5
    Знаят, разбира се, иначе сама посмъртно нямаше да се оправя. За болести иначе не ме е страх, защото нито аз, нито партньорът ми имаме някакви болести, бактерии и тем подобни глупости. Знам колко малоумно звучи всичко и то в действителност си е малоумно, просто за забременяването повторно най ме е страх. Въпреки, че четох доста, че след аборт (не знам дали е важно, но бях в 7ма Г.с) и то толкова скоро всъщност няма какво да бъде оплодено, за да се получи бебе. Но не знам, ужасно ме е страх.

  6. #6
    Супер фен Аватара на dexofen
    Регистриран на
    Jan 2010
    Мнения
    1 016
    Цитирай Първоначално написано от katiii1999k Виж мнението
    Знаят, разбира се, иначе сама посмъртно нямаше да се оправя. За болести иначе не ме е страх, защото нито аз, нито партньорът ми имаме някакви болести, бактерии и тем подобни глупости. Знам колко малоумно звучи всичко и то в действителност си е малоумно, просто за забременяването повторно най ме е страх. Въпреки, че четох доста, че след аборт (не знам дали е важно, но бях в 7ма Г.с) и то толкова скоро всъщност няма какво да бъде оплодено, за да се получи бебе. Но не знам, ужасно ме е страх.
    Мн лесен сценарии. Партньорът ти си бие чекия с мръсни ръце, после те такова и воала.
    Недей чак толкова много да се страхуваш. Мисли рационално. Има две опции. Да си бременна е малко вероятно. Да не си бременна е по-вероятно. Няма от какво чак толкова да се страхуваш. В смисъл и да се страхуваш нищо няма да промениш, само ще се натоварваш в момента. Гушни си момчето и спете спокойно.

  7. #7
    Да де, ама и малко вероятното си е вероятно. Благодаря все пак, надявам се да няма неприятни изненади и пак да преминавам през същото. Живот и здраве на 24 август съм на преглед, тогава ще видим какво се случва.

  8. #8
    dexo, 2018 сме, кой прави секс с презерватив

  9. #9
    Супер фен Аватара на dexofen
    Регистриран на
    Jan 2010
    Мнения
    1 016
    Цитирай Първоначално написано от Dkeyz Виж мнението
    dexo, 2018 сме, кой прави секс с презерватив
    Аз например

    Ама не ползвайте бе, спокойно, после вие ще си плащате памперси, лекарства, аборти и тн

  10. #10
    Е ако го изкарваш навреме какъв ти е дерта?

  11. #11
    Супер фен Аватара на dexofen
    Регистриран на
    Jan 2010
    Мнения
    1 016
    Цитирай Първоначално написано от Dkeyz Виж мнението
    Е ако го изкарваш навреме какъв ти е дерта?
    Мии, ако ти е познат човека е окей, в смисъл по линия на полово предавани болести. Ако си сигурен, че и двамата сте окей, тогава добрем.
    Но винаги има малък риск, количество сперматозоиди да навлязат във влагалището със секретите, които овлажняват пениса по време на полов акт и мастурбация. И съответно да се извърши оплождане. Това е като цяло риска. В смисъл, няма да усетиш излизането на тези секрети като изтичане на нещо, а по скоро си усещал едно като влага такова. Е то е. Знам, че рискът е нисък, но все пак съществува

  12. #12
    Цитирай Първоначално написано от dexofen Виж мнението
    Мии, ако ти е познат човека е окей, в смисъл по линия на полово предавани болести. Ако си сигурен, че и двамата сте окей, тогава добрем.
    Но винаги има малък риск, количество сперматозоиди да навлязат във влагалището със секретите, които овлажняват пениса по време на полов акт и мастурбация. И съответно да се извърши оплождане. Това е като цяло риска. В смисъл, няма да усетиш излизането на тези секрети като изтичане на нещо, а по скоро си усещал едно като влага такова. Е то е. Знам, че рискът е нисък, но все пак съществува
    да бе, приятел прав си..
    аз в началото на връзката с настоящата ми приятелка го правихме с презерватив, но се напаснахме и от много време го правим без и го караме на pull out дори в най-високи дни на овулация и няма проблеми /да чукна на дърво/
    наистина има шанс, ама е минимален... то ако толкова лесно ставаха тея деца..

  13. #13
    Супер фен Аватара на dexofen
    Регистриран на
    Jan 2010
    Мнения
    1 016
    Цитирай Първоначално написано от Dkeyz Виж мнението
    да бе, приятел прав си..
    аз в началото на връзката с настоящата ми приятелка го правихме с презерватив, но се напаснахме и от много време го правим без и го караме на pull out дори в най-високи дни на овулация и няма проблеми /да чукна на дърво/
    наистина има шанс, ама е минимален... то ако толкова лесно ставаха тея деца..
    Иначе ппц, изследвахте ли се за полово-предавани болести и поне за ХИВ?
    Издебни на деня на ХИВ има безплатни изследвания, иначе не помня колко струваше в лаборатория (към15-20-25 лв), но в повечето лаборатории пакет за полово-трансмисивни - сифилис, хеп. Б, хеп. Ц, хив, хламидии е към 50-60 кинта.
    Иначе за ХИВ можеш да се изследваш безплатно и анонимно във всяка една РЗИ в КАБКИС.

  14. #14
    не сме, аз съм й втори и с бившия си го е правила малко пъти и то винаги с презерватив, а аз съм си 100% чист, понеже се изследвам веднъж или два пъти годишно.. а и то няма как да се заразим с каквото и да е.. винаги преди да правим нещо се къпем

  15. #15
    Супер фен Аватара на dexofen
    Регистриран на
    Jan 2010
    Мнения
    1 016
    Цитирай Първоначално написано от Dkeyz Виж мнението
    не сме, аз съм й втори и с бившия си го е правила малко пъти и то винаги с презерватив, а аз съм си 100% чист, понеже се изследвам веднъж или два пъти годишно.. а и то няма как да се заразим с каквото и да е.. винаги преди да правим нещо се къпем
    Ъъъъъъъм. Тва че се къпете е изключително похвално, щото както стана ясно в този форум къпането не е на почит, амааа няма да те спаси от полово предавани болести

  16. #16

  17. #17
    Супер фен Аватара на dexofen
    Регистриран на
    Jan 2010
    Мнения
    1 016
    Цитирай Първоначално написано от LoveSofia Виж мнението
    Абе кво обръщате внимание на автора, не е ли ясно, че е трол?
    Е на троловете също е позволено да абортират

  18. #18
    Цитирай Първоначално написано от dexofen Виж мнението
    Ъъъъъъъм. Тва че се къпете е изключително похвално, щото както стана ясно в този форум къпането не е на почит, амааа няма да те спаси от полово предавани болести
    е нито си кръшкаме, нито сме мърлячи, че да ни хване нещо

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си