.
Отговор в тема
Страница 2 от 3 ПървиПърви 123 ПоследнаПърви
Резултати от 26 до 50 от общо 52
  1. #26
    Голям фен
    Регистриран на
    Apr 2015
    Мнения
    603
    Цитирай Първоначално написано от Dkeyz Виж мнението
    всичко й харесвам = не я познавам по характер, но искам да я еба
    Много ги разбираш.

  2. #27
    Цитирай Първоначално написано от Necrologist Виж мнението
    Много ги разбираш.
    мн ясно

  3. #28
    anonymous1043668
    Guest
    Дори и двамта да се харесвате, докато живее с родителите си нямате шанс. Продължи напред ще срещнеш момиче по-хубаво и с по малко претенции от страна на техните.

  4. #29
    Супер фен Аватара на tochko
    Регистриран на
    Aug 2013
    Мнения
    1 394
    Цитирай Първоначално написано от FuzzyDesertPaw Виж мнението
    Дори и двамта да се харесвате, докато живее с родителите си нямате шанс. Продължи напред ще срещнеш момиче по-хубаво и с по малко претенции от страна на техните.
    Точно така, и новата мадама ще те хареса по скоро такъв какъвто си, без на мама и тате мнението и без предрасъдъци.

  5. #30
    Супер фен Аватара на TrollFactory
    Регистриран на
    Jun 2018
    Мнения
    1 155
    Цитирай Първоначално написано от denislavpetrov Виж мнението
    Другото което е е че тя е от богато семейство а аз не. Нейните родители ме познават от 2 месеца и понеже тя е отличничка а аз не съм и казват да не се занимава с мен защото не съм отличник и нямам много пари. За мое съжаление тя ги слуша и не ме търси. Та въпроса ми е какво да направя след като родителите и не искат тя да се занимава с мен и не ми дава възможност да покажа чувствата си?
    Пич, нямаш никакъв шанс. На тая явно здраво й държат юздите, за да не попадне "в лоша среда". Ти си дефиницията за такава според родителите й, които за добро или за лошо ще й определят какво да прави в живота си още дълго време.
    А иначе и ти сигурен ли си, че тя не те търси само, защото ги слуша? Може горчивата истина да е, че с манталитета, който й е насаден от родителите просто да те смята за дрипльо и прошляк, а себе си за принцеса, която за нищо на света не би се изцапала с "такива като теб".
    Да знаеш, разликата богат-беден е голяма работа и все повече ще го разбираш с времето.
    Последно редактирано от TrollFactory : 08-22-2018 на 09:24

  6. #31
    Ами защо тогава не дойде да ми каже че не ме харесва ако е така. Нейната майка ми е казвала че тя не ме харесвала но аз съм сигурен че ме лъже защото често го прави понеже явно не иска да имам общо с дъщеря и
    Последно редактирано от denislavpetrov : 08-22-2018 на 16:47

  7. #32
    Мега фен Аватара на Грозния
    Регистриран на
    May 2015
    Град
    София
    Мнения
    7 849
    Цитирай Първоначално написано от dexofen Виж мнението
    Е тва не е проблем, че не си отличник. В смисъл тя не те взема за оценките... Момчетата в тва ни е чарът, че не сме отличници
    "Отличник" е синоним на "смотан".
    Жените не харесват такива.
    Цитирай Първоначално написано от HollyGolightly Виж мнението
    Въпрос на приоритети
    I <3 Smart Guys!
    Лъжеш за да изглеждаш по-интелигентна, отколкото си. Доста плоско и глупаво само по себе си !
    Цитирай Първоначално написано от Dkeyz Виж мнението
    По принцип жените се влияят от три основни фактора
    1. Как изглеждаш
    2. n/a
    3. Финансово състояние
    Не са три, а само два !
    Цитирай Първоначално написано от Dkeyz Виж мнението
    всичко й харесвам = не я познавам по характер, но искам да я еба
    Че това да не е малко ?!
    Цитирай Първоначално написано от TrollFactory Виж мнението
    ... да те смята за дрипльо и прошляк, а себе си за принцеса, която за нищо на света не би се изцапала с "такива като теб".
    Да знаеш, разликата богат-беден е голяма работа и все повече ще го разбираш с времето.
    Евалата !
    Много точно казано!
    Цитирай Първоначално написано от Rengur Виж мнението
    всички тук знаем, че сте инфлуенсър във форума

  8. #33
    Грозния, не смятам, че е малко. Просто казвам, че ако на момента не можеш да кажеш поне три неща, които ти харесват у някого, то най-вероятно просто е увлечение и искаш да му го сложиш (или да ти го сложат).

  9. #34
    Dkeyz ти какво искаш да ти кажа

  10. #35
    нищо човек, просто си личи, че искаш да топнеш чушката, в което няма лошо де
    пожелавам ти късмет

  11. #36
    Ем искам но не това е най важното

  12. #37
    Супер фен Аватара на TrollFactory
    Регистриран на
    Jun 2018
    Мнения
    1 155
    Цитирай Първоначално написано от denislavpetrov Виж мнението
    Ами защо тогава не дойде да ми каже че не ме харесва ако е така. Нейната майка ми е казвала че тя не ме харесвала но аз съм сигурен че ме лъже защото често го прави понеже явно не иска да имам общо с дъщеря и
    Абе ти много нагъл излзе! Кво значи да дойде специално при теб, за да ти се обяснява защо не те харесва? Действително ли се мислиш за толкова важен? Та тя може дори да не иска изобщо да контактува с теб, камо ли пък да се приближи до теб, за да ти обяснява от една ръка разстояние неща, които ако имаш малко повече акъл ще разбереш само от самото й отсъствие около теб в момента.

    И както Dkeyz каза, просто си личи, че искаш да топнеш чушката и ти:
    Цитирай Първоначално написано от denislavpetrov Виж мнението
    Ем искам но не това е най важното
    И кое е по-важното? А и ако ти си свестен родител с възможности и имаш хубава дъщеря, която искаш да се развива, ще я пуснеш ли изобщо на някой, независимо дали ще е на беден сополанко или на такъв, на когото родителите му са хотелиери? Ебането променя психически хората. Едва ли за нея на този етап най-добрият вариант е да започне сексуалния си живот изобщо в този момент, а и при това това точно пък с теб, който дори не изглеждаш умен с тия слаби оценки и споделяш по най-просташки начин как искаш да я задърпаш нанякъде и да й пръснеш малката слива от ебане. Не, сериозно брат, по-добре си остани на чикии за момента. Нито за нея е добре, нито за теб да имаш празни надежди. Най-малкото, щом има и родители в твоя разказ, значи така или иначе имате още имате жълто около устите.
    Последно редактирано от TrollFactory : 08-23-2018 на 07:11

  13. #38
    Мега фен Аватара на Niakoitam
    Регистриран на
    Sep 2007
    Мнения
    4 380
    Цитирай Първоначално написано от TrollFactory Виж мнението
    И кое е по-важното? А и ако ти си свестен родител с възможности и имаш хубава дъщеря, която искаш да се развива, ще я пуснеш ли изобщо на някой, независимо дали ще е на беден сополанко или на такъв, на когото родителите му са хотелиери?
    На по-тъпо изказване тип ала надутата селска кифла скоро не бях попадал...
    Страхът да не останеш сам те кара да правиш всичко, за да задържиш някой, който всъщност не ти трябва!

  14. #39
    Супер фен Аватара на dexofen
    Регистриран на
    Jan 2010
    Мнения
    1 016
    Цитирай Първоначално написано от TrollFactory Виж мнението
    Абе ти много нагъл излзе! Кво значи да дойде специално при теб, за да ти се обяснява защо не те харесва? Действително ли се мислиш за толкова важен? Та тя може дори да не иска изобщо да контактува с теб, камо ли пък да се приближи до теб, за да ти обяснява от една ръка разстояние неща, които ако имаш малко повече акъл ще разбереш само от самото й отсъствие около теб в момента.

    И както Dkeyz каза, просто си личи, че искаш да топнеш чушката и ти:

    И кое е по-важното? А и ако ти си свестен родител с възможности и имаш хубава дъщеря, която искаш да се развива, ще я пуснеш ли изобщо на някой, независимо дали ще е на беден сополанко или на такъв, на когото родителите му са хотелиери? Ебането променя психически хората. Едва ли за нея на този етап най-добрият вариант е да започне сексуалния си живот изобщо в този момент, а и при това това точно пък с теб, който дори не изглеждаш умен с тия слаби оценки и споделяш по най-просташки начин как искаш да я задърпаш нанякъде и да й пръснеш малката слива от ебане. Не, сериозно брат, по-добре си остани на чикии за момента. Нито за нея е добре, нито за теб да имаш празни надежди. Най-малкото, щом има и родители в твоя разказ, значи така или иначе имате още имате жълто около устите.
    Като съм родител и имам дете, не смятам да го "пускам" или "задържам". То не ми е роб. Ако обича някого, дори клошар да, дори сериен убиец да е, стига да не е в някаква много сериозна опасност ще бъде с него/нея.
    Хич няма да ми пука какви са родителите му, няма да се жени/омъжва за тях я...

  15. #40
    dexofen точно

  16. #41
    TrollFactory естествено че искам да разбера защо щото ако е само заради външния ми вид или възможностите ми просто няма смисъл да се занимавам с кифли

  17. #42
    Голям фен
    Регистриран на
    Apr 2015
    Мнения
    603
    Цитирай Първоначално написано от dexofen Виж мнението
    Като съм родител и имам дете, не смятам да го "пускам" или "задържам". То не ми е роб. Ако обича някого, дори клошар да, дори сериен убиец да е, стига да не е в някаква много сериозна опасност ще бъде с него/нея.
    Хич няма да ми пука какви са родителите му, няма да се жени/омъжва за тях я...
    Като станеш родител и имаш дете целият ти мироглед ще се промени. Такива клиширани изказвания изобщо няма да ти минават през ума.
    А до автора - времето, което отдели и продължаваш да отделяш за "обича ме, не ме обича" можеше да го инвестираш в нещо по-полезно.

  18. #43
    Абе и аз за моите хипотетични, перфектни, послушни деца мога да кажа че ще съм им най-добрата приятелка и ще ги оставям да си правят каквото искат и сами да си взимат всички решения, и ще си споделяме… но децата като станат реалност определено няма да мисля по същия начин
    People do fall in love. People do belong to each other, because that's the only chance anybody's got for real happiness

    ענא הגנה לישראל
    ישראל אנחנו העם
    הנבחר אף אחד לא עוצר בעדנו
    !עזה מוות



  19. #44
    Necrologist не съм в града в който живея в момента няма за какво чак толкова полезно да го отделя

  20. #45
    Голям фен
    Регистриран на
    Apr 2015
    Мнения
    603
    Цитирай Първоначално написано от denislavpetrov Виж мнението
    Necrologist не съм в града в който живея в момента няма за какво чак толкова полезно да го отделя
    Добре, позволявам ти да мечтаеш тогава.

  21. #46
    За какво да мечтая бе

  22. #47
    Мега фен Аватара на Грозния
    Регистриран на
    May 2015
    Град
    София
    Мнения
    7 849
    Цитирай Първоначално написано от Dkeyz Виж мнението
    ...най-вероятно просто е увлечение и искаш да му го сложиш (или да ти го сложат).
    И кво от тва ?!
    Това да не е малка и недостатъчна причина сама по себе си?!
    Цитирай Първоначално написано от dexofen Виж мнението
    Като съм родител и имам дете...
    В България все още не ви е позволено да осиновявате деца, така че...
    Цитирай Първоначално написано от Rengur Виж мнението
    всички тук знаем, че сте инфлуенсър във форума

  23. #48
    Супер фен Аватара на dexofen
    Регистриран на
    Jan 2010
    Мнения
    1 016
    Цитирай Първоначално написано от Грозния Виж мнението
    И кво от тва ?!
    Това да не е малка и недостатъчна причина сама по себе си?!
    В България все още не ви е позволено да осиновявате деца, така че...
    Какво имаш предвид с това, на кого не е позволено да осиновява деца и защо смяташ, че аз съм чат от тази група? Нима смяташ, че не съм годен да си го направя сам? Те па твойте деца, с тоз никнейм, ще ги кръстиш сиг "най-(твоят никнейм тук) на света" бъзикам се ест

  24. #49
    Цитирай Първоначално написано от dexofen Виж мнението
    Какво имаш предвид с това, на кого не е позволено да осиновява деца и защо смяташ, че аз съм чат от тази група? Нима смяташ, че не съм годен да си го направя сам? Те па твойте деца, с тоз никнейм, ще ги кръстиш сиг "най-(твоят никнейм тук) на света" бъзикам се ест
    Какви деца, никой няма да се излъже доброволно да спи с него и да забременее. За сурогатна майка се искат пари, които той няма, а за осиновяване даже дума не може да става като е сам мъж.
    People do fall in love. People do belong to each other, because that's the only chance anybody's got for real happiness

    ענא הגנה לישראל
    ישראל אנחנו העם
    הנבחר אף אחד לא עוצר בעדנו
    !עזה מוות



  25. #50
    Мега фен Аватара на Грозния
    Регистриран на
    May 2015
    Град
    София
    Мнения
    7 849
    Цитирай Първоначално написано от HollyGolightly Виж мнението
    ...
    Мила, чичаците с които спиш, едва ли ще искат или могат да ти направят деца.
    Е поне можеш да спестиш от противозачатъчни .
    Цитирай Първоначално написано от Rengur Виж мнението
    всички тук знаем, че сте инфлуенсър във форума

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си