.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 18 от общо 18
  1. #1
    1
    Последно редактирано от leomin : 08-22-2018 на 13:38

  2. #2
    Късно ли е да се вземат мерки, или да почакаме до теста за бременност който трябва да направим на 1ви Септември, има ли опасност или да спим спокойно?

  3. #3
    Супер фен Аватара на dexofen
    Регистриран на
    Jan 2010
    Мнения
    1 016
    Е добре де, нали си с кондом, какво като си свършил? Имаше ли извън кондома еякулат?

  4. #4
    Супер фен Аватара на TrollFactory
    Регистриран на
    Jun 2018
    Мнения
    1 155
    И каква помощ точно очакваш толкова късно?
    Ако не й дойде, значи честито!

  5. #5
    В това е работата че съм се изпуснал и веднага усетих как някак си кондома не го задържа в себе си, не бях свършил, не бях и близо до свършване

  6. #6
    anonymous1043668
    Guest
    Просто изчакайте малко и направете тест.

  7. #7
    @FuzzyDesertPaw добре, а ако излезе положителен не дай си боже... какви са опциите

  8. #8
    anonymous1043668
    Guest
    Цитирай Първоначално написано от leomin Виж мнението
    @FuzzyDesertPaw добре, а ако излезе положителен не дай си боже... какви са опциите
    Хвърли се през балкона(базик)

    Ами не знам! Аборт?

  9. #9
    Супер фен Аватара на TrollFactory
    Регистриран на
    Jun 2018
    Мнения
    1 155
    Цитирай Първоначално написано от leomin Виж мнението
    @FuzzyDesertPaw добре, а ако излезе положителен не дай си боже... какви са опциите
    Ама ти сериозно ли толкова тъп въпрос измисли да зададеш? Това да не ти е томбола с печалби по избор? Колко опции искаш природата да ти даде (колко си нагъл само) или пък се надяваш някак си да сме способни да ти дадем такива тук от форума, знам ли? Въобще по-тъпа тема в скоро време тук не е била виждана. Да си мислил по-рано, след като си достатъчно голям да правиш секс, трябва да си достатъчно голям и за да мислиш какво се прави при фал, а не цяла седмица да си чешеш оная работа и да си биеш чикии на хубавия спомен и да се сетиш изведнъж "баа, ми то май аз верно тряяаше да й зема бонбон от ония за против бебета да пие"...
    Последно редактирано от TrollFactory : 08-22-2018 на 13:18

  10. #10
    Мега фен Аватара на Ivaaaaa
    Регистриран на
    May 2012
    Мнения
    13 929
    Щото бонбоните против бебетата са най-безопасното нещо.
    Ъх, фейспалм.
    За кого се сещаш, когато се сещаш за някого?

  11. #11
    Супер фен Аватара на dexofen
    Регистриран на
    Jan 2010
    Мнения
    1 016
    Е, така или иначе или е станало или не е станало. Няма средно положение.
    Ако не е станало бебе - окей, чудесно.
    Ако е станало бебе, ами решавате си двамата, ще го пазите ли, или ще правите аборт. Абортът се извършва от медицинско лице и не е нещо чак толкова ужасяващо в 21 век.
    В смисъл и да се притеснявате, то вече ако нещо е станало е минало. Няма смисъл да си напрягате нервите за минали неща, по скоро мислете за вбъдеще как да не се случи отново

  12. #12

  13. #13
    Супер фен Аватара на TrollFactory
    Регистриран на
    Jun 2018
    Мнения
    1 155
    Цитирай Първоначално написано от Ivaaaaa Виж мнението
    Щото бонбоните против бебетата са най-безопасното нещо.
    Ъх, фейспалм.
    И какво им е опасното? Или абортът е по-безопасен?
    И този коментар идва от кандидат медицинско лице. Двоен "фейспалм" за теб!

  14. #14
    Мега фен Аватара на Ivaaaaa
    Регистриран на
    May 2012
    Мнения
    13 929
    Този факт явно много те тригърва. Не знам каква е темата, защото очевидно е изтрита, но не може да се препоръчват насам натам лекарства за спешна контрацепция. Който го е страх от мечки, да не ходи в гората.
    За кого се сещаш, когато се сещаш за някого?

  15. #15
    Супер фен Аватара на TrollFactory
    Регистриран на
    Jun 2018
    Мнения
    1 155
    Цитирай Първоначално написано от Ivaaaaa Виж мнението
    Този факт явно много те тригърва. Не знам каква е темата, защото очевидно е изтрита, но не може да се препоръчват насам натам лекарства за спешна контрацепция. Който го е страх от мечки, да не ходи в гората.
    Първо, като не знаеш каква е темата, защото тогава пишеш?
    И второ, ясно е, че не правиш секс с това, което каза за мечките и гората.

  16. #16
    Мега фен Аватара на Ivaaaaa
    Регистриран на
    May 2012
    Мнения
    13 929
    Първо, пиша, защото не си оторизиран да даваш идеи за спешна контрацепция ей така и второ, знам кога, как и защо може. Не е голяма философия.
    За кого се сещаш, когато се сещаш за някого?

  17. #17
    Супер фен Аватара на TrollFactory
    Регистриран на
    Jun 2018
    Мнения
    1 155
    Цитирай Първоначално написано от Ivaaaaa Виж мнението
    Първо, пиша, защото не си оторизиран да даваш идеи за спешна контрацепция ей така и второ, знам кога, как и защо може. Не е голяма философия.
    Моля те, посочи с цитат къде съм дал идеи за спешна контрацепция като казах на автора, че е закъснял и е тъп да иска варианти. Те са момче или момиче. Това са му вариантите след като е идиот и не е взел мерки навреме. А иначе гледам, че е изтрил първоначалния си въорос, така че може би на оная дама, с която е правил бели й е дошло и тая тема е за клюз.

    И не се защити по повдигнатия от мен въпрос след твоята теза за мечките и гората, с което считам, че разбрахме някои интересни неща за теб.

  18. #18
    Цитирай Първоначално написано от TrollFactory Виж мнението
    Моля те, посочи с цитат къде съм дал идеи за спешна контрацепция като казах на автора, че е закъснял и е тъп да иска варианти. Те са момче или момиче. Това са му вариантите след като е идиот и не е взел мерки навреме. А иначе гледам, че е изтрил първоначалния си въорос, така че може би на оная дама, с която е правил бели й е дошло и тая тема е за клюз.

    И не се защити по повдигнатия от мен въпрос след твоята теза за мечките и гората, с което считам, че разбрахме някои интересни неща за теб.
    А ти какво се занимаваш с тия форумни лизачи и натегачи. Те са наясно с всичко и който изрази мнение различно от тяхното го нападат -я бил фейк, я бил неоторизиран/това е ново/ и все такива цветущи изрази. А ако не помогнат отиват в темата за лизачите и почват да пеят на модове и админи. Сега ще се захапят и с мене, вземай пуканки!

Етикети за тази тема

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си