Здравейте на 13 съм живея в къща и мисля да си правя работилничка и като цяло си падам по техническите работи. На село съм нещо като майстора на селото и като цяло през лятото главно сменям брави, дръжки, крушки оправям панти, и люпя пилета (направих инкубатор от стар хлафилник, с капацитет около 200 яйца, люпя пилета на цялото село. Срещу някой друг лев разбира се.) След като знаете що за човек съм можем да минем към темата. От около 1 година искам да се науча да заварявам. Просто понякога искам да направя някоя простотия като например малка количка и да се спускам с нея по улицата обаче като се сетя че трябва да се заварява и всичко пропада. Знам че съм малък и не е много нормално но все пак. Можете ли да ми препоръчаха някакъв приличен електрожен до към 200-250лв. Дядо ми ще ме научи да заварявам. И преди всичко да скочат с Гейтс че това е цяла наука, ЗНАМ. Знам че се учи и за да можеш да заваряваш както трябва е нужно да си учил почти цял живот това но аз искам да мога просто да закрепя например две метални тръби с някоя точкова заварка.

БЛАГОДАРЯ ПРЕДВАРИТЕЛНО