.

Виж резултатите на анкетата: Да бъде ли забранена религиозната и политическа агитация и проповед?

Гласували
10. Вие не можете да гласувате в тази анкета
  • Да

    6 60,00%
  • Не

    4 40,00%
Отговор в тема
Резултати от 1 до 14 от общо 14
  1. #1
    Супер фен Аватара на dexofen
    Регистриран на
    Jan 2010
    Мнения
    1 016

    Предложение относно подфорум Философия и Религия

    Във връзка със зачестилите прояви на религиозна агитация и проповядване на опасни и противозаконни религиозни ценности, предлагам да се въведе ново правило, забраняващо религиозната и политическата агитация на територията на Teenproblem.net тъй като повечето лица са непълнолетни и така или иначе е забранено да бъдат агитирани и привличани в религиозни, политически или други организации.

    Да бъде прието единствено дискутирането на такива теми, но не и агитирането за дадена идея.
    Последно редактирано от dexofen : 08-23-2018 на 14:21

  2. #2
    Супер фен Аватара на TrollFactory
    Регистриран на
    Jun 2018
    Мнения
    1 155
    Не подкрепям. Много субективно е какво е агитация. Ти искаш ли да бъдеш ограничен в свободата си да говориш за правата на хомосексуалистите?

  3. #3
    Супер фен Аватара на dexofen
    Регистриран на
    Jan 2010
    Мнения
    1 016
    Цитирай Първоначално написано от TrollFactory Виж мнението
    Не подкрепям. Много субективно е какво е агитация. Ти искаш ли да бъдеш ограничен в свободата си да говориш за правата на хомосексуалистите?
    Е, това, което аз говоря, не е агитация. Агитация е по-заповедният тон, в онези мнения, в които се призоваваха хора с депресия и съдови проблеми на мозъка да не ходят на лекар, а на църква. Ет ей това е опасна агитация, която застрашава пряко живота на потребителя.

  4. #4
    Повече от фен
    Регистриран на
    Feb 2014
    Мнения
    317
    какво значи агитация
    аз сега ако напиша, че четящите тази тема трябва да се самоубият
    значи ли, че съм отвратителен човек и трябва да бъда баннат?
    мисля, че би било по-полезно за един млад човек да бъде изложен на колкото се може повече гледни точки, за да може да си създаде адекватно мнение
    никой не ги кара да вярват в глупостите, които се пишат тук
    една политически коректна и цензурирана атмосфера не стимулира мисленето и дискусията

  5. #5
    Голям фен
    Регистриран на
    Apr 2015
    Мнения
    603
    По принцип момчетата по-горе са прави, на който не му харесва подминава.
    Някак си не звучи справедливо един да може да пише каквото си иска, а друг да не може.

  6. #6
    Супер фен Аватара на dexofen
    Регистриран на
    Jan 2010
    Мнения
    1 016
    Цитирай Първоначално написано от Necrologist Виж мнението
    По принцип момчетата по-горе са прави, на който не му харесва подминава.
    Някак си не звучи справедливо един да може да пише каквото си иска, а друг да не може.
    Така е ппц, но тъй като е тийн форум, с непълнолетни лица ситуацията седи по друг начин. В реалниия живот е забранено да се прави такъв тип агитация на непълнолетни. Нали знаеш, например по избори и т.н. го споменават.

  7. #7
    Супер фен Аватара на dexofen
    Регистриран на
    Jan 2010
    Мнения
    1 016
    Цитирай Първоначално написано от nqmamNervi Виж мнението
    какво значи агитация
    аз сега ако напиша, че четящите тази тема трябва да се самоубият
    значи ли, че съм отвратителен човек и трябва да бъда баннат?
    мисля, че би било по-полезно за един млад човек да бъде изложен на колкото се може повече гледни точки, за да може да си създаде адекватно мнение
    никой не ги кара да вярват в глупостите, които се пишат тук
    една политически коректна и цензурирана атмосфера не стимулира мисленето и дискусията
    Ами една нецензурирана атмосфера също не стимулира мислене и дискусия, стимулира предимно нападки и обиди както личи. А те са непълнолетни и са под закрилата на закона и не би трябвало да бъдат агитирани и привличани към религиозни организации.
    Иначе си прав за гледните точки. Съгласен съм за това

  8. #8
    Супер фен Аватара на TrollFactory
    Регистриран на
    Jun 2018
    Мнения
    1 155
    Цитирай Първоначално написано от dexofen Виж мнението
    Така е ппц, но тъй като е тийн форум, с непълнолетни лица ситуацията седи по друг начин. В реалниия живот е забранено да се прави такъв тип агитация на непълнолетни. Нали знаеш, например по избори и т.н. го споменават.
    Какви непълнолетни лица, бе? Тука, който стои познава форума най-вероятно отдавна. Децата днешно време изобщо не знаят за тийнпроблем. Дори старите теми стават скрити (бързо потъват мистериозно, ако в тях няма активност) и даже google не може да ги индексира, така че е немислимо да говорим изобщо за някакъв съществен риск някое дете да попадне на дискусия, която да му изкриви представите за живота до живот. Това е не само пресилено, но и невменяемо. Но, ако се придържаме към тази логика, че реален такъв риск има, няма ли ти точно да пострадаш и твоите мнения, в които съветваш, че няма нищо лошо някой да опита с мъж, за да разбере дали е гей? Какво искаш да постигнеш с тази тема? Модераторски или администраторски пост? Съветвам те да търсиш реализация на идеите си другаде. Направи си свой форум, където ще цензурираш с твоя замах и да видим колко потребители ще ти останат.

  9. #9
    Мега фен
    Регистриран на
    Jan 2012
    Мнения
    13 019
    Защо не забраните и рекламите във форума, ве? Те баш си агитират.

    Забранете и нон-стоп фийда на статии за зодии във форумя.


    ПП: и статиите за секс или за противозачатъчни.
    Последно редактирано от defender : 08-24-2018 на 11:55

  10. #10
    Цитирай Първоначално написано от dexofen Виж мнението
    Във връзка със зачестилите прояви на религиозна агитация и проповядване на опасни и противозаконни религиозни ценности, предлагам да се въведе ново правило, забраняващо религиозната и политическата агитация на територията на Teenproblem.net тъй като повечето лица са непълнолетни и така или иначе е забранено да бъдат агитирани и привличани в религиозни, политически или други организации.

    Да бъде прието единствено дискутирането на такива теми, но не и агитирането за дадена идея.
    А ти пълнолетния какво правиш тук? А да ти помагаш! Извинете забравих!
    То да бъде забранен целия форум накрая и да се свърши! Без това са 3-ма модератори и 3-ма пишещи

  11. #11
    Голям фен Аватара на LoveSofia
    Регистриран на
    Aug 2018
    Мнения
    523
    А хомосексуалната агитация във форума (и в света) не може ли да бъде забранена? Или това е дискриминация и религиозни предложения?

    Твърдо против!

  12. #12
    Супер фен Аватара на TrollFactory
    Регистриран на
    Jun 2018
    Мнения
    1 155
    Цитирай Първоначално написано от mincheto Виж мнението
    3а мен трябва и това да се забрани също както и покланяне на мюсолманска религия извън пределите на мюсолманският свят
    Чела ли си конституцията на република България (страната, в която живееш)?
    Чл. 37.
    (1) Свободата на съвестта, свободата на мисълта и изборът на вероизповедание и на религиозни или атеистични възгледи са ненакърними. Държавата съдейства за поддържане на търпимост и уважение между вярващите от различните вероизповедания, както и между вярващи и невярващи.
    Чл. 38.
    Никой не може да бъде преследван или ограничаван в правата си поради своите убеждения, нито да бъде задължаван или принуждаван да дава сведения за свои или чужди убеждения.



    Цитирай Първоначално написано от mincheto Виж мнението
    също и мисля,че трябва да се забрани на циганите да живеят извън пределите на Индия и Индонезия.
    Чл. 6.
    (1) Всички хора се раждат свободни и равни по достойнство и права.
    (2) Всички граждани са равни пред закона. Не се допускат никакви ограничения на правата или привилегии, основани на раса, народност, етническа принадлежност, пол, произход, религия, образование, убеждения, политическа принадлежност, лично и обществено положение или имуществено състояние.


    И за твое сведение, циганите идват от Египет. Не случайно думата от английски Gypsy, от Egypt.
    Но пропагандата естествено си казва думата. Сравни индийците с ромите и ще видиш колко много се различават. За Индонезия пък да не говорим, такъв бисер каза, че не е истина колко си заблудена.

    Цитирай Първоначално написано от mincheto Виж мнението
    Който иска да ме нарича растист
    Ами расист си

    Цитирай Първоначално написано от mincheto Виж мнението
    казвам това,което ще е правилно за Християнският свят.
    Какъв християнски свят? Според проучване от 2011 година, едва 2,19 милиарда души по света имат връзка с християнската религия https://en.wikipedia.org/wiki/Christ...ulation_growth
    Да не говорим, че има конфликтни зони по света, където самите християни се избиват по между си заради разликата в убежденията си

    Цитирай Първоначално написано от mincheto Виж мнението
    Също ,ако зависеше от мен щях да бутна всички джамии в пределите на държавата ни и да ги срина със земята ,както са правили те преди хиляди години с нашите църкви,a всички мюсолмани щяха да са с български имена щом искат да живеят тук в България и щяха да бъдат покръствани дори и против волята им.
    То, ако зависеше от теб щеше да има 3-та световна. И за твое сведение, вероятни нищо не си чувала за възродителния процес в България (баш насилствено покръстване) и всичките му негативни последствия за страната. Една от причините да има етнически партии в НС.
    Много си малоумна, за да си позволяваш да даваш идеи за това как да изглежда света. Ти сигурно собствената си стая не можеш да подредиш, а си тръгнала да раздаваш правосъдие и смъртни присъди за милиарди хора по света.
    Последно редактирано от TrollFactory : 11-30-2018 на 09:43

  13. #13
    Голям фен Аватара на LoveSofia
    Регистриран на
    Aug 2018
    Мнения
    523
    Цитирай Първоначално написано от mincheto Виж мнението
    3а мен трябва и това да се забрани също както и покланяне на мюсолманска религия извън пределите на мюсолманският свят,също и мисля,че трябва да се забрани на циганите да живеят извън пределите на Индия и Индонезия.
    Мюсюлманите трябва да са ни пример - http://bgns.net/%D0%BE%D1%82%D0%B5%D...8%D1%82%D0%B5/
    Не е ли по-разумно да се отглеждат по гета? Предлагам и мангалска държава, която да не е България или друга братска.
    Това за Индонезия е страшна глупост.

    Цитирай Първоначално написано от mincheto Виж мнението
    казвам това,което ще е правилно за Християнският свят.Също ,ако зависеше от мен щях да бутна всички джамии в пределите на държавата ни и да ги срина със земята ,както са правили те преди хиляди години с нашите църкви,a всички мюсолмани щяха да са с български имена щом искат да живеят тук в България и щяха да бъдат покръствани дори и против волята им.
    По какво се различаваш от комунистическата идея? А, да, комунистите са убивали и християни.


    Цитирай Първоначално написано от TrollFactory Виж мнението
    И за твое сведение, циганите идват от Египет. Не случайно думата от английски Gypsy, от Egypt.
    Но пропагандата естествено си казва думата. Сравни индийците с ромите и ще видиш колко много се различават. За Индонезия пък да не говорим, такъв бисер каза, че не е истина колко си заблудена.
    Лично мен не ме интересуват откъде идват , но са можели да си останат там, а не да се набутат тук.


    Цитирай Първоначално написано от TrollFactory Виж мнението
    То, ако зависеше от теб щеше да има 3-та световна. И за твое сведение, вероятни нищо не си чувала за възродителния процес в България (баш насилствено покръстване) и всичките му негативни последствия за страната.
    Много си малоумна, за да си позволяваш да даваш идеи за това как да изглежда света. Ти сигурно собствената си стая не можеш да подредиш, а си тръгнала да раздаваш правосъдие и смъртни присъди за милиарди хора по света.
    Правилно казано. Изключително глупава е.

  14. #14
    Супер фен Аватара на TrollFactory
    Регистриран на
    Jun 2018
    Мнения
    1 155
    Цитирай Първоначално написано от mincheto Виж мнението
    Малумна е курвата майка ти първо.Ще правя това което искам и ще говоря квото си искам да ти е ясно и не се занимавай с мен щото много лесно ще те намеря и след това ще съжалиш че въобще си се раждал копеле мръсно.Явно и ти си мръсно циганско куче че ги защитаваш толко.Ти неможеш една пералня да пуснеш та си тръгнало да ми говориш че аз немога да си подредя стаята като аз въртя сама 3 етажна СОБСТВЕНА къща в СОФИЯ селяндурче просто.
    Минче, Минче, селско е името ти. Минка. Това звучи допотопно и селско, все едно, че родителите ти са кръщавали крава, а не детето си. И къде имаш собствена 3 етажна къща в София? Ако е къща и не е в центъра, значи си е на село. Покрайнините на София не се водят София, за твое сведение.
    Ахам, можеш още и да натискаш копчетата на пералнята. Това не го знаех, но сигурно е много голямо постижение за теб, ако си бавно развиваща се. Хубаво е, че живеем в общество, в което всеки може да бъде интегриран независимо от пол, раса, религия, етнос, липса на мозък (както е в твоя случай) и прочее.
    Междудругото, как са животните на двора? Студено ли им е? Иди да нахвръляш просо на кокошките, че зимата е студена.

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си