Ще започна така.
На почти 18съм, но никога не съм имала редовен цикъл, това не ми беше проблем до скоро, тъй като не водех полов живот.На 3ти този месец го направих за пръв път, на следващия ден трябваше да ми дойде (казах че имам нередовен цикъл, но пия хапчета за регулиране дори след последните хапчета които пих 2месеца след спирането им цикъла си ми беше окей) Сега обаче не ми идва а вече съм правила секс и си е тревожно, след като ми закъсня реших да питам момчето, дали е сигурен, че не е станало нещо(че не е свършил в мен) Той първо ми отговори: "Няма шанс, отдръпнах се на време, пък и ти е първи път( аз знам че това няма значение, пак можеш да забременееш) аз го попитах сигурен ли е отново...при което той ми каза не знам, ако имало нещо да го махам възможно най-бързо, супер много ме издразни отговора му и безотговорността му защото и двамата сме виновни, пък и той беше човекът с опита. Да кажа само че първият тек беше без презерватив, но вторият със. Моля хората които са имали подобен проблем да споделят мнение, много съм притеснена със сигурност точно сега не искам деца (правих си тест на 15 и беше отрицателен) и това че имам/х проблеми ме навежда на мисълта че не съм бременна и дано да не е така, но това че без хапчета почна да ми идва редовно и след като правих секс не ми дойде...