.
Отговор в тема
Страница 2 от 2 ПървиПърви 12
Резултати от 26 до 38 от общо 38
  1. #26
    Повече от фен
    Регистриран на
    Feb 2014
    Мнения
    317
    Цитирай Първоначално написано от npp Виж мнението
    За мен няма активно вещество или вещество, което значително променя нещо в организма. За мен има сила, която действува. Физиката може да я нарича както си иска, но силата е нещото, докато атомите, останалите елементарни частици и молекулите са нищо без нея.
    Тоест отричаш цялата фармацевтична индустрия? Както и според теб наркотиците не съществуват? Защото съм сигурен, че ако друсаш метамфетамин/кокаин известно време, структурата на мозъка ти се променя.
    Как например консумацията на кафе действува възбуждащо на някои, а на други — успокояващо?
    Всичко е до организъм. Всеки организъм реагира на кофеина и го усвоява по различен начин.
    Не само аз но и много други хора сме се натъквали на различни случаи, в които е било констатирано различно действие при един и същ вид прилагане на едно и също вещество при различни хора. Например някои хора са усещали прилив на сили при орален прием на трибулус терестрис, други напрежение, стягане или парене/горещина от долната част на тялото, трети са получавали ерекция, при четвърти ефектът е бил появата на (силен) сексуален позив, пети са твърдели, че еякулацията им идвала по-бързо по време на..., и т.н. - всичко това при орален прием на една и съща билка в същата дозировка. Къде е твоята наука за да обясни това?!
    Без данни за това каква точно доза и информация за хората, които са я приемали, това са празни приказки. Защото едно конкретно листенце може да съдържа по-голяма концентрация на дадено вещество, а при следващото да е различно. Друг фактор е, че хората може да бъдат с различно тегло. Не съм наясно с това каква е въпросната билка и какъв е ефекта ѝ, но за всичко си има точно и ясно научно обяснение. В билките има вещества, които провокират определена реакция от този, който ги приема. Интересно ми е какво би било твоето обяснение? Също без адекватни данни не направиш смислено проучване и да получиш верни резултати.

  2. #27
    Супер фен Аватара на dexofen
    Регистриран на
    Jan 2010
    Мнения
    1 016
    Цитирай Първоначално написано от npp Виж мнението
    Според твоята т.нар. наука, може и да няма никакво решение на никакъв проблем, но досега имаше хора с проблеми, които се нуждаеха от решение, и, слава Богу, имаше и хора, които предлагаха решения. До този момент ти беше в състояние да отчаеш напълно сто тийна в тази тема - момчета, които имат проблем с малък размер подобен на онзи описан в първоначалния пост - защото досега не предложи никакво решение, а само казваш, че устройствата и билките за уголемяване не работели, иначе говореше за хирургични методи, които обаче са свързани с голям риск за перманентно увреждане (освен че и с тях не може да се постигне кой знае какъв видим ефект); нито предлагаш решение чрез вяра в Бог (това го споменавам, включително защото обяснението, което искаш да ти дам е свързано с духовните неща). Казано накратко, на този етап не предлагаш никакво решение, а само вкара читатели в задънена улица.

    ---Науката не е моя и не е така наречена. Повечето подобни билки, помпи, разтегатели, менгемета и всякакви инструменти, наподобяващи оборудване на железарско ателие са доказано фалшиви.
    Не съм казвал, че хирургичните методи са хубави, напротив. Нито са изключително успешни, нито пък са много безопасни. Но на практика и с тези тежести също има данни за увреждания, тъканни руптури, както и спукване на артерии, вени и увреждане на нервни снопчета.
    Уголемяване на пенис с вяра в Бог определено е изключително иновативен метод, познат само на пациентите от Царев брод и Карлуково.
    Не съм предалагал решение, тъй като няма решение към момента, което да е особено ефективно. Направих просто по-подробен анализ на различните методи.



    Това ли наричаш компетентно: "Освен това, има риск от спукване на кръвоносни съдове, разкъсване на тъкан и увреда на нервни влакна."?! - едва ли не силата на опън при поставен male edge е над 50кг?!?! Само не ми казвай, че не четеш статии от уикипедия и др. места, защото вече те засякох сто пъти да го правиш.

    ---Статиите от уикипедия са с посочен източник в тях, който обикновено е статия от научен журнал. Когато ги ползвам, проверявам това първо. За да има руптура на тъкани и съдове няма нужда от толкова голяма тежест. Съдовете в пениса не са от най-големите.

    Дори и в тези методи си има схема. Например, ако при опън нещо може да се разрани, тогава първо може да трябва да се направи обрязване за да може после да се ползва male edge или помпа; male edge e по-скоро за удължаване, а помпата е по-подходяща за удебеляване; и т.н.

    ---Дори да има обрязване, то няма да помогне, тъй като в случая не говорим за някаква едра касапница, а за микроразкъсвания на тъкани и съдове. Не знам като чуеш разкъсване си представяш половин член да е скъсан и да виси ли?

    След като и без друго ровишкаш като кокошка в нета за да черпиш информация за всичко, защо не си направиш труда да потърсиш и инфо за билките?!

    ---Защото искам да видя какви билки имаш предвид, има много, които твърдят, че имат подобен ефект. Вярно е, че сред билките съществуват афродизиаци, но те са вещества с краткотраен ефект и повлияват предимно ерекцията, а не толкова размера.

    За мен няма активно вещество или вещество, което значително променя нещо в организма. За мен има сила, която действува. Физиката може да я нарича както си иска, но силата е нещото, докато атомите, останалите елементарни частици и молекулите са нищо без нея. Как например консумацията на кафе действува възбуждащо на някои, а на други — успокояващо? Не само аз но и много други хора сме се натъквали на различни случаи, в които е било констатирано различно действие при един и същ вид прилагане на едно и също вещество при различни хора. Например някои хора са усещали прилив на сили при орален прием на трибулус терестрис, други напрежение, стягане или парене/горещина от долната част на тялото, трети са получавали ерекция, при четвърти ефектът е бил появата на (силен) сексуален позив, пети са твърдели, че еякулацията им идвала по-бързо по време на..., и т.н. - всичко това при орален прием на една и съща билка в същата дозировка. Къде е твоята наука за да обясни това?!
    Начи първо, консумацията на кафе НЕ е сила. Второ, в това кафе вътре има вещества, например кофеин. Чак успокояващо не се е скъсало да действа кафето.
    При трибулуса, a.k.a. бабини зъби се получават различни ефекти отчасти поради факта, че в него се съдържат различни вещества. Главно в него има протодиосцин, който повишава чувствителността на организма на някои видове към тестостерон, дихидротестостерон и дехидроепиандростерон. Изследването е предимно с плъхове.
    https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/12851124
    https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/12804079
    Ако при човек се повишат нивата на тестостерон е възможно да изпита тези странични ефекти. Нормално е и да получат по-ранна еякулация, очевидно е, че и е нормално да има силен сексуален позив и т.н. Ти просто си описал няколко ефекта на едно и също нещо, действащо по един и същ начин.

    P.S. Сори, че съм ти писал в цитата, но писах така, за да излезе по-подредено, иначе става мн разхвърлено. Ако ти пречи, ще си едитна мнението.

  3. #28
    Супер фен Аватара на dexofen
    Регистриран на
    Jan 2010
    Мнения
    1 016
    Цитирай Първоначално написано от nqmamNervi Виж мнението
    Тоест отричаш цялата фармацевтична индустрия? Както и според теб наркотиците не съществуват? Защото съм сигурен, че ако друсаш метамфетамин/кокаин известно време, структурата на мозъка ти се променя.

    Всичко е до организъм. Всеки организъм реагира на кофеина и го усвоява по различен начин.

    Без данни за това каква точно доза и информация за хората, които са я приемали, това са празни приказки. Защото едно конкретно листенце може да съдържа по-голяма концентрация на дадено вещество, а при следващото да е различно. Друг фактор е, че хората може да бъдат с различно тегло. Не съм наясно с това каква е въпросната билка и какъв е ефекта ѝ, но за всичко си има точно и ясно научно обяснение. В билките има вещества, които провокират определена реакция от този, който ги приема. Интересно ми е какво би било твоето обяснение? Също без адекватни данни не направиш смислено проучване и да получиш верни резултати.
    Да, nqmamNervi изтъква също важна причина, а именно липсата на стандартизация при тези билки. Количествата на активни вещества в билката може да варират по различни причини, сорт на билката, място, околна среда, части на растението, начин на извличане и преработка и т.н.
    Въпреки че няма солидни данни върху действието й върху хора, ако допуснем, че действието и е подобно на това върху плъхове, то ефектите са причинени от покачване на тестостерона.

  4. #29
    Мега фен
    Регистриран на
    Aug 2010
    Мнения
    6 259
    Далече сте от истината! Физическата реалност е нищо ако се разглежда само като градивна/структурна материя, точно както отделните елементи LEGO са нищо без поне едно дете, което да ги съчетае за да направи от тях нещо смислено, като например миниатюрен модел на превозно средство. А когато говорим за билки и действието им върху човека, говорим за нещо, което хората не са създали - понеже ако не са създали елементарни(те) частици от нулата, колко повече не са създали жив/биологичен организъм атом по атом и молекула по молекула? В такъв случай как можеш, ти, който си човек, да кажеш какво движи нещата, когато дори не познаваш силите, които действуват в и около елементарните частици? Да речем, че съществуват разумни сили, които могат да променят битието така щото да те направят (теб, който познаваш само световната наука) да си говориш сам от недоумение - дори и да не се проявят по такъв начин, ти пак можеш да си останеш заблуден относно битието, в което се намираш, в случай че продължиш да вярваш на повърхностната наука.

    Не сте ли чували за случаи, при които хора изпитват чувства/емоции само като помиришат определен аромат или вкусят нещо? - установено е, че при всеки от тях чувствата/емоциите могат да бъдат различни, което не свидетелствува за усвояване на психотропни вещества от организма във всеки от случаите - достатъчно е да подушиш вкусната манджа на мама, която тя (често) ти е готвила в продължение на години, за да се пренесеш в онзи чувствен/емоционален свят на твоето светло детство. В други случаи някои са изпитвали кофти чувство, когато подушат миризма, която са усещали достатъчно дълго време докато им се е случвало нещо неприятно или (докато) са присъствали в неприятна обстановка. В такъв случай защо не и подобрение на състоянието при орален прием на неща с определен вид/вкус, които някак са асоциирани с подобрение на състоянието при предишни случаи на прием на същите неща, макар и те да нямат нищо общо с медицински ефект?.....

    Какво всъщност се случва във вселената?!

  5. #30
    Супер фен Аватара на TrollFactory
    Регистриран на
    Jun 2018
    Мнения
    1 155
    Прехвърлих на бърз поглед темата и вече не знам дали не пишете толкова много глупости с друга пъклена цел, а не с идеята да вдъхнете кураж на автора.
    Първо, категорично няма вълщебни билки за поникване или растеж на носове, пениси или други крайници.
    Второ, принципът на пърстените, за които говори npp е съвсем друг. Едно, че се прилагат на вратове и друго на ръка, че такива екстеншъни са опасни за здравето.
    Никакви тежести, екстеншъни, дърпане, билки и прочее не могат да помогнат и вие ще сте отговорни, ако авторът се осакати.
    Авторът просто да почака още няколко години и да съобрази живота си според това, което природата му е дала. Не е казано, че е обречен. Размерът няма да има значение, ако намери правилния човек за себе си.

  6. #31
    Мега фен
    Регистриран на
    Aug 2010
    Мнения
    6 259
    Вие още малко ще ме изкарате, че съм препоръчал да си слагат пръстени на пенисите или да се обесят или си изкормят карантиите като се хвърлят с бънджи от някой мост.

  7. #32
    Проблем ли е че не съм изхвърлял сперма на 14 или поне не знам да съм изхвърлял. Понякога имам едни бели топченца върху главичката това такова ли е??
    И за това как го виждам като размер... ами... 9-10 сантиметра ПРИ НАТИСКАНЕ В ОСНОВАТА иначе без натискане е доста малък . а когато не е надървен се вижда само главичката. Знам че нещо не е наред за това моля за помощ преди да съм говорил с нашите за да не се червя напразно.

  8. #33
    Мега фен
    Регистриран на
    Aug 2010
    Мнения
    6 259
    Цитирай Първоначално написано от Kikk Виж мнението
    Проблем ли е че не съм изхвърлял сперма на 14 или поне не знам да съм изхвърлял. Понякога имам едни бели топченца върху главичката това такова ли е??
    И за това как го виждам като размер... ами... 9-10 сантиметра ПРИ НАТИСКАНЕ В ОСНОВАТА иначе без натискане е доста малък . а когато не е надървен се вижда само главичката. Знам че нещо не е наред за това моля за помощ преди да съм говорил с нашите за да не се червя напразно.
    Ако човек има проблемите, които описваш в първоначалния си пост от темата, по-добре ще е да потърси истински специалист, отколкото да се допитва до лица пишещи в тази тема, които очевидно не са компетентни, и могат дори да ти разбият и едничката надежда за подобрение. Все пак мога да кажа, както ти казах и преди: в такива случаи като твоя е добре да се направи преглед за състоянието на тестисите.

  9. #34
    Супер фен Аватара на TrollFactory
    Регистриран на
    Jun 2018
    Мнения
    1 155
    И към автора: Иначе това, което описваш, че виждаш само главичката на пениса си е лоша новина, защото това е така нареченият синдром "микропенис". Ето статия в wikipedia
    https://en.wikipedia.org/wiki/Micropenis
    Обикновено се диагоностицира още в утробата. Предписание за лечението на това е даването на тестостерон в инфантилна възраст (т.е обезателно преди настъпване на пубертета, защото после е вече късно). Родителите ти е трябвало да обърнат внимание на това. Най-малкото всеки води децата си на педиатър, за да им огледат развитието на половите органи. Много вероятно е да са казали за това на родителите ти, защото всяко момченце се води на лекар, за да им опънат кожичката на пишката (против фимоза или невъзможност за забелване на главичката на пениса). Лекарят на 100 % им е казал, че има такъв проблем и вероятно е препоръчал хормонално лечение, но родителите ти може да се уплашили и да са разчитали на природата. НО не бързай да ги съдиш. Те имат също основания за това да не предприемат такова лечение. Приемането на тестостерон, според още от същата статия, не гарантира решение на проблема, а и не е препоръчително заради риск от малформации на костната система. Освен това може да има и обратен ефект, така че по това излиза, че с хормони или без, нямало е гаранция за успех, а по-скоро дори за вредни последици. Остава да разчиташ на хирургическа намеса, но и тя крие своите рискове. За твое успокоение, много са споровете, в които надделява убеждението, че размерът няма значение и че жените са убедени, че мъжете с по-малки пениси са по-добри в секса, защото разчитат повече на други основни качества в леглото и в любовната игра.
    Последно редактирано от aneliM : 08-29-2018 на 09:41

  10. #35
    Братле, искам само да ти кажа, да не се притесняваш. Знам такива случеи, с ЕНДОКРИНОЛОГ, особено сега като си на 14, такова нещо СЕ ОПРАВЯ !
    Нито ще си първия, нито ще си последния.
    Сега малко ти е кофти на самочувствието, но като се бута съответният хормон или оправяне на дефицита и неразбориите в тялото ти, всичкото ще си дойде наред и ще започне резкият му растеж на него и тестисите.
    Но задължително - консултация с ендокринолог. Много деца са имали този проблем. При тебе ти си още на 14, има огромен, огромен шанс да се оправиш.

    Горе главата ! Хора с тежък хипопитуитаризъм или хипотироидизъм които са диагностицирани на 16-17 години и по-късно им идва пубертета на 20 при прилагане на хормони, под препоръка и предписание, проследяване на лекар. Така че, не се притеснявай. Всичко ще си дойде на мястото.
    Не се притеснявай толкова от това нещо, а се консултирайте с добър ендокринолог ! Ако трябва допълнително се свържи и с уролог, да устонови и той, и след това дай какво той е установил чисто печатно на ендокринолога !
    Знам, че те е срам в момента да се съблечеш в съблекалня, да се покажеш по боксери, но не се чувствай по-малко мъж.
    Проблеми с ерекцията имаш ли ? Нали знаеш, може да е малък, но важното е да е работлив !!!
    Това че си пълничък може да е допълнителен симптом на хормонална неразбория. Храненето ти как е, нормално ли е като дажба или по-голямо ? Кажи си честно, аз също си плюскам много повече от необходимото, но съм такъв - компенсирам го с увеличено количество и време спорт, за да мога да изглеждам като хората

    Не изключвам това и да си самовъобразяваш. Но все пак е хубаво да отидеш при съответните лекари - да могат те да ти кажат дали е така или не. И да те успокоят, ако нищо няма. Няма да сбъркаш.
    На 14 години, може и още да ти е рано, макар че ме съмнява. Но е хубаво да се проследи от ендокринолог, а не да се смята, "че всичко е наред" - мое мнение.
    Знам какво е на тая възраст. Но бъди силен !

    P.S. Сега прочетох глупостите, които са писани в тая тема. Ще кажа, макар че не съм специалист. За мене, ти тестостерон и андрогени имаш. Нямаш данни за хипогонадизъм, щом като имаш добро окосмяване. Усещаш ли подуване или уголемяване на гръдните жлези и на зърната ?
    За горните философи - ще кажа - може да има перфектен тестостерон, но при дефицит на тироксин /проблем с щитовидната жлеза/ или дефицит на СТХ, пак няма да има доразвити първични полови белези, както и изоставане в растежа, забавен метаболизъм и подпухнало и недоразвито като мъжки признаци тяло. А не е изключено и на хипоталамично ниво да има аномалия и забавено развитие. За второто има съвсем друго лечение, но се прилага специален подход, който може да го установи добър лекар !
    Последно редактирано от Pachoff : 08-29-2018 на 15:45

  11. #36
    Супер фен Аватара на dexofen
    Регистриран на
    Jan 2010
    Мнения
    1 016
    Цитирай Първоначално написано от Kikk Виж мнението
    Проблем ли е че не съм изхвърлял сперма на 14 или поне не знам да съм изхвърлял. Понякога имам едни бели топченца върху главичката това такова ли е??
    И за това как го виждам като размер... ами... 9-10 сантиметра ПРИ НАТИСКАНЕ В ОСНОВАТА иначе без натискане е доста малък . а когато не е надървен се вижда само главичката. Знам че нещо не е наред за това моля за помощ преди да съм говорил с нашите за да не се червя напразно.
    Не си изхвърлял или не знаеш да си? Ако не си мастурбирал би могло и да е окей.
    Тези бели топченца с каква структура са като ги стриеш? Сори че питам гнусни истории, но от това може да разберем разни неща, дали е мъртва кожа например събрана, дали е нещо другоо...

  12. #37
    амм мисля че вече се побърках единия ми тестис е ОГРОМЕН и се е качил нагоре всмисал че както е тестиса отгоре над него се "покачил"??? нз немога да го обясня а другия е мн малък
    а ако това голямото не е тестиса то тогава какво е и къде е тестиса

  13. #38
    Мега фен Аватара на Грозния
    Регистриран на
    May 2015
    Град
    София
    Мнения
    7 849

    Ако нещо толкова те притеснява, посъветвай се с личния си лекар.
    Останалото вече ти казаха в темата.
    Цитирай Първоначално написано от Rengur Виж мнението
    всички тук знаем, че сте инфлуенсър във форума

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си