.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 24 от общо 24
  1. #1

    Харесвам го а той излиза с друга

    Здравейте моята история не е като другите а по различна. Аз съм момче на 14 което харесва други момчета но и момичета, но както и да е. Значи аз съм на море и там видях един батко към 16-17г. в който се влюбих веднага (последното ми влюбване в момче приключи изключително гадно, защото го хар 3год и нищо не стана). Проблема е че като се влюбя в някой много трудно го забравям. Та написах една анонимна бележка към това момче, което работи на басейна хотела. В бележката написах " здравей спасительо аз е харесвам много. Ако искаш да разбереш кой съм се кглеждай в 13ч за някой с червена плувна дъска". Същата вечер го издебнах за да видя къде живее само че той ме видя и ме извика при него. И ме попита дали аз съм написал бележката а аз казах че не съм (просто ме беше много срам). На другия ден написах нова бележка в която пишеше че аз наистина го харесвам и че вчера позна. Но после той нищо не ми каза като минах през него. След това се наложи да си тръгвам от морето и се върнах след 3 седмици (вчера) и аз излезнах навън да се разходя и като се връщах го срещнах той ме погледна усмихнати и аз го погледнах в очите. Но преди малко видях как до него сяда едно момиче (не съм сигурен но това може да му е гаджето). Та днес мисля да му взема FaceBook-a но просто незнам как. Аз просто искам да се получат нещата въпреки че ми се струва че си има гадже момиче но както казах не съм сигурен. А ако не стане нещо аз пак ще страдам докато не го забравя а аз не забравям тези хора лесно. Дори съм го сънувал доста пъти. Моля дайте ми съвет как да постъпя. Забравянето няма да помогне много. Ако може ми дайте съвет как да го спечеля! Благодаря ви предварително но моля по бързо!

  2. #2
    Голям фен
    Регистриран на
    Apr 2015
    Мнения
    603
    Цитирай Първоначално написано от FuzzyDesertPaw Виж мнението
    Батковците на 17 не се интересуват от 14 годишни, моето момиче Той сигурно вече си има приятелка ако не си много малка да тръгне с теб. Ако си казала за анонимната бележка че не си ти я пратила (пък сигурно си е проличало че лъжеш) няма как да е 100% сиг че го харесваш. Иначе просто отиди и говори с него. Ако не те харесеа недей се кахъри за някое си момче..
    Аз ти предлагам да прочиташ внимателно темите преди да пускаш отговор към тях.
    Даже ей сега веднага я прочети наново.

  3. #3
    anonymous1043668
    Guest
    Ами то това същото се отнася и за двата пола, това че не съм свикнала с бисексуалните си е мой проблем...

  4. #4
    Супер фен Аватара на dexofen
    Регистриран на
    Jan 2010
    Мнения
    1 016
    Цитирай Първоначално написано от Mlax Виж мнението
    Здравейте моята история не е като другите а по различна. Аз съм момче на 14 което харесва други момчета но и момичета, но както и да е. Значи аз съм на море и там видях един батко към 16-17г. в който се влюбих веднага (последното ми влюбване в момче приключи изключително гадно, защото го хар 3год и нищо не стана). Проблема е че като се влюбя в някой много трудно го забравям. Та написах една анонимна бележка към това момче, което работи на басейна хотела. В бележката написах " здравей спасительо аз е харесвам много. Ако искаш да разбереш кой съм се кглеждай в 13ч за някой с червена плувна дъска". Същата вечер го издебнах за да видя къде живее само че той ме видя и ме извика при него. И ме попита дали аз съм написал бележката а аз казах че не съм (просто ме беше много срам). На другия ден написах нова бележка в която пишеше че аз наистина го харесвам и че вчера позна. Но после той нищо не ми каза като минах през него. След това се наложи да си тръгвам от морето и се върнах след 3 седмици (вчера) и аз излезнах навън да се разходя и като се връщах го срещнах той ме погледна усмихнати и аз го погледнах в очите. Но преди малко видях как до него сяда едно момиче (не съм сигурен но това може да му е гаджето). Та днес мисля да му взема FaceBook-a но просто незнам как. Аз просто искам да се получат нещата въпреки че ми се струва че си има гадже момиче но както казах не съм сигурен. А ако не стане нещо аз пак ще страдам докато не го забравя а аз не забравям тези хора лесно. Дори съм го сънувал доста пъти. Моля дайте ми съвет как да постъпя. Забравянето няма да помогне много. Ако може ми дайте съвет как да го спечеля! Благодаря ви предварително но моля по бързо!
    брат, тва звучи мн фейк... особено частта с бележката... "здравей, спасительо".... сериозно??
    Даже нататък ми лъха леко на сюжет от овертюрата на еротичен филм
    Да предположим, че е истина.
    Откъде си сиг, че тва му е гаджето, може да му е фр или позната. Потърси го по име във фейса, ще го познаеш по снимка, евентуално ще е писал къде работи и какво и така ще познаеш, че е той. После му разгледай снимките и ще разбереш евентуално дали има гадже. Иии, просто го питай като сте насаме, няма да те ухапе вероятно. Ти така или иначе си се идентифицирал като автор на бележката, казвайки за червената дъска и т.н. Той вероятно знае. Или пък, ако ти е чак такъв зор голям, намери му фб-то както ти описах по-горе и го питай там, в чат е по-лесно ппц
    Ся като препрочетох наново ми мина през ума, че по текста на тези бележки, той може да си мисли, че нещо го бъзикаш.

  5. #5
    Какво значение има дали е във връзка или не, шансовете да си пада по момчета са много малки
    People do fall in love. People do belong to each other, because that's the only chance anybody's got for real happiness

    ענא הגנה לישראל
    ישראל אנחנו העם
    הנבחר אף אחד לא עוצר בעדנו
    !עזה מוות



  6. #6
    Dexofen
    Брат тва е не сюжет или нещо такова. Ако е сюжет за кво ми е да го пиша и да се занимавам.
    Знам само първото му име а от къде е и с какво се занимава незнам. Пробвал съм да търся само по първото име но не го намирам
    Последно редактирано от Mlax : 08-26-2018 на 14:39

  7. #7
    Цитирай Първоначално написано от HollyGolightly Виж мнението
    Какво значение има дали е във връзка или не, шансовете да си пада по момчета са много малки
    Може да са малки но не и никакви. Аз вярвам че дори и да е шанса 1% той може да влезе в този процент

  8. #8
    Мега фен Аватара на Грозния
    Регистриран на
    May 2015
    Град
    София
    Мнения
    7 849
    Цитирай Първоначално написано от Rengur Виж мнението
    всички тук знаем, че сте инфлуенсър във форума

  9. #9

  10. #10
    Мило момче... Страданията си ги причиняваш сам.. Не може да страдаш по човек, който нито те познава, нито сте имали нещо някога. Може би те е видял, че си малък и не е искал да ти каже нещо лошо. Извинявам се за нетактичния въпрос, но ти имал ли си сексуални контакти с мъже? Ти сигурен ли си, че това 16-17 годишно момче ( виждам, че дори не знаеш на каква възраст е ) е бисексуален като теб? И защо си мислиш, че ако му оставяш бележки ще те го накараш едва ли не да се влюби в теб? Та мисълта като цял ми е, че не може, не бива и не трябва да страдаш, особено когато не сте имали връзка, дори НЕ ГО ПОЗНАВАШ, dude, however, едва на 14 години си... Живей си живота и остави страданията за друг път.

  11. #11
    Супер фен Аватара на dexofen
    Регистриран на
    Jan 2010
    Мнения
    1 016
    Цитирай Първоначално написано от Mlax Виж мнението
    Може да са малки но не и никакви. Аз вярвам че дори и да е шанса 1% той може да влезе в този процент
    Ако е служител в хотела, защо не попиташ за името му на рецепцията Може да ти го дадат.

  12. #12
    Цитирай Първоначално написано от dexofen Виж мнението
    Ако е служител в хотела, защо не попиташ за името му на рецепцията Може да ти го дадат.
    Защото калеко работи там а те ще му кажат че съм питал.

  13. #13
    Супер фен Аватара на dexofen
    Регистриран на
    Jan 2010
    Мнения
    1 016
    Цитирай Първоначално написано от Mlax Виж мнението
    Защото калеко работи там а те ще му кажат че съм питал.
    Ами, тази твоя роднина (онова дето започва с К, просто не обичам да пиша тази дума мн ми е смешно ) знае ли, че си падаш по момчета? Нз до колко е безопасно, ако станете гаджета с другия пич, да не ви хванат?
    Пък ако знае, просто го питай да го пита за името му
    Твоя случай ми напомня на един филм, ама ще ти го напиша на ЛС, не тук.

  14. #14
    Не можеш да питаш за името му, ама нямаш против да излизаш с него…
    Keep trolling
    People do fall in love. People do belong to each other, because that's the only chance anybody's got for real happiness

    ענא הגנה לישראל
    ישראל אנחנו העם
    הנבחר אף אחד לא עוצר בעדנו
    !עזה מוות



  15. #15
    Цитирай Първоначално написано от dexofen Виж мнението
    Ами, тази твоя роднина (онова дето започва с К, просто не обичам да пиша тази дума мн ми е смешно ) знае ли, че си падаш по момчета? Нз до колко е безопасно, ако станете гаджета с другия пич, да не ви хванат?
    Пък ако знае, просто го питай да го пита за името му
    Твоя случай ми напомня на един филм, ама ще ти го напиша на ЛС, не тук.
    Той знае само първото му име. То в хотела персонала е супер много и няма как да помни фамилията на всички. Името му започва с Н

  16. #16
    Голям фен
    Регистриран на
    Apr 2015
    Мнения
    603
    Цитирай Първоначално написано от Mlax Виж мнението
    Той знае само първото му име. То в хотела персонала е супер много и няма как да помни фамилията на всички. Името му започва с Н
    Да не е Niakoitam?

  17. #17
    Цитирай Първоначално написано от Necrologist Виж мнението
    Да не е Niakoitam?
    Не, разбира се, Някойтам не работи
    People do fall in love. People do belong to each other, because that's the only chance anybody's got for real happiness

    ענא הגנה לישראל
    ישראל אנחנו העם
    הנבחר אף אחד לא עוצר בעדנו
    !עזה מוות



  18. #18
    Супер фен Аватара на TrollFactory
    Регистриран на
    Jun 2018
    Мнения
    1 155
    Цитирай Първоначално написано от FuzzyDesertPaw Виж мнението
    Батковците на 17 не се интересуват от 14 годишни, моето момиче
    Това вече изтрито, но видях, че Necrologist те е цитирал и взех цитата от там.
    Всъщност това е абсолютна глупост, което каза. Никой на 17 не би имал против да си има за гадже 14 годишна (та виж само как изглеждат днес 14 годишните), освен ако не е някаква мега зле.
    А колкото до автора, ако действително е такъв какъвто излиза, че е според темата, би трябвало да ги разпознава манафите. Ако е такъв, би трябвало да му е някак вродено. А и дори да не му е вродено на човек, трудно е да сбъркаш - то им се усеща в говора, поведението... абе всичко. Но и дори да е негов човек, това според автора обезателно ли значи, че ще си го сложат? Ауу, тая тема ква е гнусна всъщност!

  19. #19
    anonymous1043668
    Guest
    Цитирай Първоначално написано от TrollFactory Виж мнението
    Това вече изтрито, но видях, че Necrologist те е цитирал и взех цитата от там.
    Всъщност това е абсолютна глупост, което каза. Никой на 17 не би имал против да си има за гадже 14 годишна (та виж само как изглеждат днес 14 годишните), освен ако не е някаква мега зле.

    Но и дори да е негов човек, това според автора обезателно ли значи, че ще си го сложат? Ауу, тая тема ква е гнусна всъщност!
    Ама той си пада по мъж, който е по-голям от него. Сешно е.

  20. #20
    Мега фен Аватара на Niakoitam
    Регистриран на
    Sep 2007
    Мнения
    4 380
    Цитирай Първоначално написано от Necrologist Виж мнението
    Да не е Niakoitam?
    Нали знаеш приказката,че гузен негонен бяга.
    Естествено,че е Necrologist.
    Не се срамувай. Бъди широкоскроен спасителю и се отдай на влюбеното в теб момче.
    Пък и Niakoitam още година две ще направи към два пъти по 17. Благодаря за подмладяването все пак.Виж ти вероятно си на 17 и отлично отговаряш на този профил.
    Страхът да не останеш сам те кара да правиш всичко, за да задържиш някой, който всъщност не ти трябва!

  21. #21
    Голям фен
    Регистриран на
    Apr 2015
    Мнения
    603
    Цитирай Първоначално написано от Niakoitam Виж мнението
    Нали знаеш приказката,че гузен негонен бяга.
    Естествено,че е Necrologist.
    Не се срамувай. Бъди широкоскроен спасителю и се отдай на влюбеното в теб момче.
    Пък и Niakoitam още година две ще направи към два пъти по 17. Благодаря за подмладяването все пак.Виж ти вероятно си на 17 и отлично отговаряш на този профил.
    Извинявай господин "два пъти по 17". Не исках да наранявам крехките ти чувства.
    Повече няма да се повтори, обещавам.

  22. #22
    Мега фен Аватара на Niakoitam
    Регистриран на
    Sep 2007
    Мнения
    4 380
    Добре.Приема се. А сега откликни на любовта на момчето.
    Страхът да не останеш сам те кара да правиш всичко, за да задържиш някой, който всъщност не ти трябва!

  23. #23
    Голям фен
    Регистриран на
    Apr 2015
    Мнения
    603
    Цитирай Първоначално написано от Niakoitam Виж мнението
    Добре.Приема се. А сега откликни на любовта на момчето.
    Изобщо не мога да те приема на сериозно. Ти поне успяваш ли?

  24. #24
    Мега фен Аватара на Niakoitam
    Регистриран на
    Sep 2007
    Мнения
    4 380
    И мен това трябва да ме бърка, защото...?
    Даже не си ми от отличаващите се потребители. Камо ли пък такъв, за когото да ми пука дали ме възприемал насериозно или пък не.
    Страхът да не останеш сам те кара да правиш всичко, за да задържиш някой, който всъщност не ти трябва!

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си