.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 20 от общо 20
  1. #1

    На колко години е нормално да се гримираш?

    Аз лично мисля, че това кога е нормално да започнеш да се гримираш зависи от това как изглеждаш и дали искаш да го правиш. Аз съм на 14 години и се гримирам от 12-годишна, защото просто смятам, че изглеждам по-добре с грим. Имам доста приятелки, които са твърдо против гримирането и не се гримират никога. За училище не използвам силен грим освен ББ крем, коректор, някакъв лек гланц, отделям повече време на грима си ако ще излизам с някое момче или има някакво по-специално събитие.
    Чудя се какво е вашето мнение по този въпрос и дали според вас не е трябвало да започвам толкова рано с гримовете?

  2. #2
    anonymous1043668
    Guest
    Аз от 13 годишна взех да си слагам черен грим под очите и днес често нося грим, но не си слагам спирала. Като цяло някъде на 12-13 мисля, че е удачно да почнеш да си дсагаш по малко, след това повече..

  3. #3
    Голям фен
    Регистриран на
    Apr 2015
    Мнения
    603
    Щом с грим изглеждаш по-добре, това значи ли, че без него изглеждаш зле?

  4. #4
    Мега фен Аватара на Ivaaaaa
    Регистриран на
    May 2012
    Мнения
    13 929
    Късно започнах аз. След гимназията мисля. Или може би в края на гимназията?!
    За кого се сещаш, когато се сещаш за някого?

  5. #5
    anonymous1043668
    Guest
    Цитирай Първоначално написано от Necrologist Виж мнението
    Щом с грим изглеждаш по-добре, това значи ли, че без него изглеждаш зле?
    А ти гримирал ли си се?
    Последно редактирано от anonymous1043668 : 08-28-2018 на 21:43

  6. #6
    Голям фен
    Регистриран на
    Apr 2015
    Мнения
    603
    Цитирай Първоначално написано от FuzzyDesertPaw Виж мнението
    А ти гримирал ли си се?
    Е да, но нищо претенциозно - само сенки, спирала, малко фон дьо тен, червило, руж и леко моливче по веждите.
    Не обичам да прекалявам. Но пък вече ако е някое по-специално събитие..

  7. #7
    Мега фен Аватара на Ivaaaaa
    Регистриран на
    May 2012
    Мнения
    13 929
    Хубаво е, че си запознат. Не се учудвам. Най-известният бюти гуру е от мъжки пол.
    За кого се сещаш, когато се сещаш за някого?

  8. #8
    Некролога не е ли момиче?
    People do fall in love. People do belong to each other, because that's the only chance anybody's got for real happiness

    ענא הגנה לישראל
    ישראל אנחנו העם
    הנבחר אף אחד לא עוצר בעדנו
    !עזה מוות



  9. #9
    Мега фен Аватара на Ivaaaaa
    Регистриран на
    May 2012
    Мнения
    13 929
    Чела съм сексуални намеци към женския пол, които импликират мъжки пол, но кой знае.
    За кого се сещаш, когато се сещаш за някого?

  10. #10
    Мега фен Аватара на tori
    Регистриран на
    Jun 2012
    Мнения
    16 955
    Тия неща са, когато и изобщо ако ги усетиш. Няма нормално или ненормално. Аз, примерно, 7ми клас ходех с по малко, после години наред не слагах нищо, вече към края на гимназията започнах, пък първите дни/седмици в унито бивши съученици от гимназията ме гледаха странно, щото грим, високи обувки, нокти... Още и още някои дни ги изкарвам по без сутиен и по домашни пантофи вкъщи, други дни съм твърде много екстра. Настроение, кво да ти кажа?!
    квак

  11. #11
    Голям фен
    Регистриран на
    Apr 2015
    Мнения
    603
    Цитирай Първоначално написано от Ivaaaaa Виж мнението
    Чела съм сексуални намеци към женския пол, които импликират мъжки пол, но кой знае.
    "Сексуални намеци към женския пол". Бахти, тва звучи малко страшно, не мислиш ли?

  12. #12
    Форумна Сектантка! Мега фен Аватара на dream1707
    Регистриран на
    Feb 2010
    Мнения
    4 319
    Е, минала съм пред фазата "яко черен молив във водната линия на окото" може би на 12. На около 14 открих една малка палитра на майка ми с два цвята сенки (тъмен и светъл) и започнах опити по опушен грим, гледайки клипчета на JLovesMac1, Dulce Candy, Michelle Phan и тнт.
    Предимно се гримирах за собствен кеф и не излизах така навън, защото все пак преди 10 години все още беше странно такъв дребосък да ходи така тежко гримиран.

  13. #13
    Ами на 12-13 и аз започнах да се цапам с гримове. Но рядко излизах така. В началото слагах само пудра, телесно червило и спирала. Сега съм на 15 и имам куп гримове. Слагам си коректор, пудра, сенки, спирала и червило. Виждала съм толкова много деца вече по на 10-11 да се гримират, но тяхното си е направо ужас. А и да - зависи дали имаш нещо да криеш. Все пак гримът е да подчертаеш красотата си и да закриеш несъвършенствата.

  14. #14
    Когато бях на 12 започнах да се гримирам, малко по малко.. И така сега ми е нещо, без което наистина не мога. Когато го почувстваш за правилно-тогава! Има едни детски гримове, като малка страшно обичах да се контя с тях

  15. #15

  16. #16
    Мега фен Аватара на Грозния
    Регистриран на
    May 2015
    Град
    София
    Мнения
    7 849
    Цитирай Първоначално написано от otli4nika Виж мнението
    Чудя се какво е вашето мнение по този въпрос и дали според вас не е трябвало да започвам толкова рано с гримовете?
    Жените се гримират за да привличат мъже.
    По-добре първо си отговори дали за това ти е рано или не!
    Цитирай Първоначално написано от Necrologist Виж мнението
    Щом с грим изглеждаш по-добре, това значи ли, че без него изглеждаш зле?
    Хубавите жени изглеждат добре и са привлекателни и без грим!
    Цитирай Първоначално написано от Ivaaaaa Виж мнението
    Най-известният бюти гуру е от мъжки пол.

    Цитирай Първоначално написано от HollyGolightly Виж мнението
    Некролога не е ли момиче?
    Цитирай Първоначално написано от Rengur Виж мнението
    всички тук знаем, че сте инфлуенсър във форума

  17. #17
    Мега фен
    Регистриран на
    May 2007
    Град
    В деколТето тИ
    Мнения
    3 103
    отличника бил момиче
    nice troll

  18. #18
    Повече от фен Аватара на kojinshugi
    Регистриран на
    Aug 2016
    Мнения
    359
    Цитирай Първоначално написано от mincheto Виж мнението
    Имайте предвид,че от прекалено много плякане на кремове,фондьотен и прочие кожата ви много бързо ще се състари може и алергии да се получат.
    само да вметна, че не всяка кожа е еднаква
    аз например нося грим, защото по този начин кожата ми се запазва по-чиста от мръсотията и праха в града, защото като не съм носила грим 4-5 дена и резултата е налице: пъпки и зачервена кожа, а вече карам 20-та, по дяволите

  19. #19
    На 12-14 е малко рано. Мисля, че е по-добре да се започне от 15-16, но преди това е добре да си изгледала много бюти гурута.

  20. #20
    Голям фен Аватара на LoveSofia
    Регистриран на
    Aug 2018
    Мнения
    523
    Цитирай Първоначално написано от tinka55 Виж мнението
    На 12-14 е малко рано. Мисля, че е по-добре да се започне от 15-16, но преди това е добре да си изгледала много бюти гурута.
    Ти пък. От 10 годишни започваме да се гримираме, на 14 изглеждаме по подобен начин:


Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си