.
Отговор в тема
Страница 2 от 2 ПървиПърви 12
Резултати от 26 до 42 от общо 42
  1. #26
    Цитирай Първоначално написано от Necrologist Виж мнението
    Стига си му набивал излишни филми. На автора му предлагам да се отпусне малко и да си живее живота, а не да се опитва да контролира този на половинката си.
    Това смятам и да направя!

  2. #27
    Супер фен Аватара на TrollFactory
    Регистриран на
    Jun 2018
    Мнения
    1 155
    Ок, пускай си я "на кафе" да си прави кефа, с който си иска (бивши гаджета, минали и настоящи ухажори), защото тя те е убедила, че се виждат "само като приятели". Сега сме и сигурни, че е хубаво да я насърчаваш да поддържа приятелските си контакти с всички мъже, които и подават пръст.

  3. #28
    Цитирай Първоначално написано от TrollFactory Виж мнението
    Ок, пускай си я "на кафе" да си прави кефа, с който си иска (бивши гаджета, минали и настоящи ухажори), защото тя те е убедила, че се виждат "само като приятели". Сега сме и сигурни, че е хубаво да я насърчаваш да поддържа приятелските си контакти с всички мъже, които и подават пръст.
    Опитваш се да ми набиеш филм още от началото приятелю. Не знам дали си трол по самият никнейм,но ако не си, то явно имаш опит с това,което казваш и явно си го изживял, няма как иначе да си толкова убеден,че става точно това!

  4. #29
    Супер фен Аватара на TrollFactory
    Регистриран на
    Jun 2018
    Мнения
    1 155
    Цитирай Първоначално написано от JustToAsk Виж мнението
    Опитваш се да ми набиеш филм още от началото приятелю. Не знам дали си трол по самият никнейм,но ако не си, то явно имаш опит с това,което казваш и явно си го изживял, няма как иначе да си толкова убеден,че става точно това!
    Е, опитах, но ти очевидно не вдяваш или не искаш да вденеш кое е редно и кое не (не е нормално обвързано момиче да си прави срещи бивши и да излиза с други мъже, чиито интереси са да я чукат). Остава ти да го разбереш по трудния начин.
    И това въобще не са филми, а неща от живота, за които, приятелю, тук само си говорим, така че не ми се нахвърляй. Силите си да се защитнаваш в някаква тъпа тема по-добре ги вложи в порастването на топки, с които да проведеш сериозен разговор с приятелката си, който дълго отлагаш. В момента този разговор, приятелю, го водиш с напълно непознати тук докато един бог знае какво приятелката ти крои. И ще има поредния "откровен" разговор "ще излизам на кафе с мишо... ти го знаеш, онова момче дето съм ти разправяла за него... онзи от училище, с когото много се смяхме на онази случка дето съм ти разправяла... да, да... само кафе..."

  5. #30
    Цитирай Първоначално написано от TrollFactory Виж мнението
    Е, опитах, но ти очевидно не вдяваш или не искаш да вденеш кое е редно и кое не (не е нормално обвързано момиче да си прави срещи бивши и да излиза с други мъже, чиито интереси са да я чукат). Остава ти да го разбереш по трудния начин.
    И това въобще не са филми, а неща от живота, за които, приятелю, тук само си говорим, така че не ми се нахвърляй. Силите си да се защитнаваш в някаква тъпа тема по-добре ги вложи в порастването на топки, с които да проведеш сериозен разговор с приятелката си, който дълго отлагаш. В момента този разговор, приятелю, го водиш с напълно непознати тук докато един бог знае какво приятелката ти крои. И ще има поредния "откровен" разговор "ще излизам на кафе с мишо... ти го знаеш, онова момче дето съм ти разправяла за него... онзи от училище, с когото много се смяхме на онази случка дето съм ти разправяла... да, да... само кафе..."
    Това е просто разговор. Всяко мнение го уважавам! Тук разглеждам различни гледни точки и виждания за нещата. Всеки мисли различно и всеки допринесе за това,което вече съм решил да направя.

  6. #31
    Супер фен Аватара на TrollFactory
    Регистриран на
    Jun 2018
    Мнения
    1 155
    Цитирай Първоначално написано от JustToAsk Виж мнението
    Това е просто разговор. Всяко мнение го уважавам! Тук разглеждам различни гледни точки и виждания за нещата. Всеки мисли различно и всеки допринесе за това,което вече съм решил да направя.
    И ти какво се реши да правиш в крайна сметка след толкова много умуване от страна на всички потребители тук, които загубиха от времето си, за да ти отговарят? Аааа, да! Малко по-горе каза, че няма да правиш абослютно нищо!

  7. #32
    Мега фен Аватара на Niakoitam
    Регистриран на
    Sep 2007
    Мнения
    4 380
    Авторе TrollFactory съм забелязал е като цяло доста предубеден и негативно настроен спрямо любовните отношения на хорта. Да, понякога трябва да криеш ревността си поне отчасти в името на добрата ви връзка. Да, не трябва да я държиш под ключ и едвали не да изядеш ключа непозволявайки и да се среща със свои приятели. Тя ако си няма акъл ще си намери повод и място да ти изневери. Но за чии ще се среща с хора,за които ясно знае,че я харесват,ако тя не ги харесва. Толкова ли са и притрябвали. Още повече си има и гадже. Защо ще дава надежди на хора,които уж не харесва. Толкова ли пък държи да и се тича по задника и да и угаждат знаейки,че я харесват. Не знам дали твоята приятелка ти е вярна,но знам друго нещо. Видимо супер безпринципна, неориентирана и безхарактерна е. И да не те плаша,но току виж станало: "Ама извинявай,то аз не исках,но така се стекоха обстоятелствата. Докато се усетя той вече ми го беше сложил лекинко." А ако приятелката ти е фен на т.нар. отворени връзки би трябвало да си наясно и да се разберете ти фен ли си им или не си. Да, не трябва да си зарязваш приятелите заради гаджето,защото то може да е по-временно,но все пак...
    Последно редактирано от Niakoitam : 08-30-2018 на 15:46
    Страхът да не останеш сам те кара да правиш всичко, за да задържиш някой, който всъщност не ти трябва!

  8. #33
    Въобще автора откъде е сигурен, че тези я харесват? Има някои мъже, дето си мислят, че света само след тяхната приятелка гледа, а реално никой дори не я забелязва по този начин. Както казах, като не ти отърва я разкарай, но недей да я ограничаваш, не можеш да променяш човека до себе си, просто сам решаваш с какво можеш да направиш компромис и с какво не.
    People do fall in love. People do belong to each other, because that's the only chance anybody's got for real happiness

    ענא הגנה לישראל
    ישראל אנחנו העם
    הנבחר אף אחד לא עוצר בעדנו
    !עזה מוות



  9. #34
    Супер фен Аватара на TrollFactory
    Регистриран на
    Jun 2018
    Мнения
    1 155
    Цитирай Първоначално написано от Niakoitam Виж мнението
    Авторе TrollFactory съм забелязал е като цяло доста предубеден и негативно настроен спрямо любовните отношения на хорта.
    Няма такова нещо. Но, ако видя глупаво изглеждаща ситуация (като тази на автора) и хора, които се държат глупаво в нея (ситуацията им) виждам за погрешно да ги поощрявам със "споко, страхотни отношения имате, всичко ви е наред и хората даже ви завиждат!"

    Цитирай Първоначално написано от Niakoitam Виж мнението
    Да, понякога трябва да криеш ревността си поне отчасти в името на добрата ви връзка. Да, не трябва да я държиш под ключ и едвали не да изядеш ключа непозволявайки и да се среща със свои приятели. Тя ако си няма акъл ще си намери повод и място да ти изневери. Но за чии ще се среща с хора,за които ясно знае,че я харесват,ако тя не ги харесва. Толкова ли са и притрябвали. Още повече си има и гадже. Защо ще дава надежди на хора,които уж не харесва. Толкова ли пък държи да и се тича по задника и да и угаждат знаейки,че я харесват. Не знам дали твоята приятелка ти е вярна,но знам друго нещо. Видимо супер безпринципна,неориентиран и безхарактерна е. И да не те плаша,но току виж станало: "Ама извинявай,то аз не исках,но така се стекоха обстоятелствата. Докато се усетя той вече ми го беше сложил лекинко." А ако приятелката ти е фен на т.нар. отворени връзки би трябвало да си наясно и да се разберете ти фен ли си им или не си. Да, не трябва да си зарязваш приятелите заради гаджето,защото то може да е по-временно,но все пак...
    Именно това се опитах да му кажа и аз.

    Цитирай Първоначално написано от HollyGolightly Виж мнението
    Въобще автора откъде е сигурен, че тези я харесват?
    Очевидно я харесват. Не биха я търсили, ако не я харесват. Ти търсиш(ла) ли си мъже, които не ти харесват?

    Цитирай Първоначално написано от HollyGolightly Виж мнението
    Има някои мъже, дето си мислят, че света само след тяхната приятелка гледа, а реално никой дори не я забелязва по този начин.
    Да, има ги, ама в ситуацията на автора приятелката му я търсят непрекъснато някакви чепове от кол и въже, което явно го тормози, за да стигне до това да пуска тема в любовния раздел на тийнпроблем и той се опитва да се самонавие, че всичко е екстра и как тая армия от пишки са й просто приятели, без които тя не може. Нищо, че са бивши или кандидати. Това аз не намирам за редно, не знам и кои от вас (които са с акъла си) биха се съгласили да са в подобна връзка, в която партньорът им да е в постоянен режим на търсене. Тоест той/тя вижда него/нея като трамплин към следващата връзка (колкото да не стоят сами или просто да си правят кефа в настоящия момент).


    Цитирай Първоначално написано от HollyGolightly Виж мнението
    Както казах, като не ти отърва я разкарай, но недей да я ограничаваш, не можеш да променяш човека до себе си, просто сам решаваш с какво можеш да направиш компромис и с какво не.
    Компромис трябва да направи тя макар и тази дума да не е съвсем удачна, защото ако се замисли човек компромисът е вид жертва, но не мисля, че ако обичаш някого това да спреш да се занимаваш с други може да приемеш за жестокост/несправедливост, ако не го правиш вече. Да считаш за голям "компромис", че "Ооо, X ми пише, че съм яка на новата снимка и ме кани да излезем. Ама аз съм със Z... Оооф, тоя пуст компромис, сега кой знае, може би щеше с X да ни се случи нещо необикновено и сега никога няма да разбера какво щеше да е то... Дали пък нямаше да..." И после както колегата по-горе каза:

    Цитирай Първоначално написано от Niakoitam Виж мнението
    "Ама извинявай,то аз не исках,но така се стекоха обстоятелствата. Докато се усетя той вече ми го беше сложил лекинко."
    Още повече, че положението на автора не е огледално на нейното. Той си я обича и не излиза с курви докато тя не е с него. Защо от всичките си възможности тя да излиза с приятелки, предпочита именно пишките пред тях? И то още повече докато той е на лекции/работа/и къде ли още не, когато не са заедно. Че чак и му го навира в лицето, което не я прави искрена, а напротив, тя на 100 % крие истинските си взаимоотношения с тия хора, защото едва ли характера на среща между двама бивши или с кандидати прочита делово, а напротив... Просто автора нека си играе с него. Ако не ни вярва, примери в киното и световната литература, за да провери сам, че има такива жени колкото щеш.
    Последно редактирано от TrollFactory : 08-31-2018 на 07:37

  10. #35
    Това аз не намирам за редно, не знам и кои от вас (които са с акъла си) биха се съгласили да са в подобна връзка, в която партньорът им да е в постоянен режим на търсене
    Никой не го е вързал с това момиче, той хем иска да е с нея, хем тя да се промени.
    People do fall in love. People do belong to each other, because that's the only chance anybody's got for real happiness

    ענא הגנה לישראל
    ישראל אנחנו העם
    הנבחר אף אחד לא עוצר בעדנו
    !עזה מוות



  11. #36
    Супер фен Аватара на TrollFactory
    Регистриран на
    Jun 2018
    Мнения
    1 155
    Цитирай Първоначално написано от HollyGolightly Виж мнението
    Никой не го е вързал с това момиче, той хем иска да е с нея, хем тя да се промени.
    Грешка е да чакаш някой да се промени. Особено такава мастия.

  12. #37
    Супер фен Аватара на corbV2
    Регистриран на
    Aug 2015
    Мнения
    1 181
    Цитирай Първоначално написано от TrollFactory Виж мнението
    Няма такова нещо. Но, ако видя глупаво изглеждаща ситуация (като тази на автора) и хора, които се държат глупаво в нея (ситуацията им) виждам за погрешно да ги поощрявам със "споко, страхотни отношения имате, всичко ви е наред и хората даже ви завиждат!".
    Спри да си налагаш мнението, разбрахме от първия път. Аман от такива досадни дразнещи бастуни в тоя форум.
    You're tryin' to be different, that makes you no different

  13. #38
    Супер фен
    Регистриран на
    Apr 2008
    Мнения
    2 016
    Цитирай Първоначално написано от Necrologist Виж мнението
    Стига си му набивал излишни филми. На автора му предлагам да се отпусне малко и да си живее живота, а не да се опитва да контролира този на половинката си.
    Е, тя ако ходи с още 100 мъже каква половинка му е тогава? Тя е половинка на някой друг, на някой от тези с които излиза. Тя харем от мъже ли ще си прави? Ами авторът на темата тогава да тръгне с 5 жени като арабските шейхове. Че какво е това тя да излиза с други мъже? Той тогава за какво е? Значи ли нещо за нея или как? Когато хората се женят или имат годеж си дават обет за вечна вярност един на друг и да бъдат заедно "докато смъртта ни раздели"! Е, къде го има това в случая с автора на темата. Щом тя излиза с други, а не с него значи той й е напълно безразличен. И държи на останалите мъже повече отколкото на него. Те са важните за нея, а той е на второ, трето или десето място, "деветата дупка на кавала"

    Авторе, ти си на практика един рогоносец! Поинтерсувай се какво значи тази дума. Тя е точно за теб и твоя случай. Тя ти слага рога.

  14. #39
    Супер фен
    Регистриран на
    Apr 2008
    Мнения
    2 016
    Цитирай Първоначално написано от TrollFactory Виж мнението
    Гледате, гледате ама, ако някой й прати снимка на кура си едва ли ще ти го покаже. А ти и без това нямаш с коя да си пишеш. По-горе каза, че твоите приятели са само кочове. Ама на тая й е позволено повече мъже да има за приятели от колкото жени. И ти в това сляпо вярваш, че е съвсем невинно съвпадение. Горката, повече се разбира с мъже от колкото с жени...
    И не само това. Ако тия кочове им се поиска и нещо друго? Ми ако тя забременее и има дете от някой друг, от компанията с които излиза, тогава какво? Отива при нащия човек и му казва: "А сега ми гледай копелето. То е и твой син, щом аз съм ти твоя половинка"

  15. #40
    Супер фен
    Регистриран на
    Apr 2008
    Мнения
    2 016
    Цитирай Първоначално написано от TrollFactory Виж мнението
    Грешка е да чакаш някой да се промени. Особено такава мастия.
    х100

  16. #41
    Цитирай Първоначално написано от Niakoitam Виж мнението
    Но за чии ще се среща с хора,за които ясно знае,че я харесват,ако тя не ги харесва. Толкова ли са и притрябвали. Още повече си има и гадже. Защо ще дава надежди на хора,които уж не харесва.
    Ами и аз това се чудя.Защо ?!? Отговорът при всеки един наш разговор на подобна тема е. "Вярваш ми нали? Нищо няма да стане" като го казва с една лека усмивка. Аз вярвама дали ще се окажа глупак ще разберем нататък!

  17. #42
    Цитирай Първоначално написано от redbul2 Виж мнението
    Е, тя ако ходи с още 100 мъже каква половинка му е тогава? Тя е половинка на някой друг, на някой от тези с които излиза. Тя харем от мъже ли ще си прави? Ами авторът на темата тогава да тръгне с 5 жени като арабските шейхове. Че какво е това тя да излиза с други мъже? Той тогава за какво е? Значи ли нещо за нея или как? Когато хората се женят или имат годеж си дават обет за вечна вярност един на друг и да бъдат заедно "докато смъртта ни раздели"! Е, къде го има това в случая с автора на темата. Щом тя излиза с други, а не с него значи той й е напълно безразличен. И държи на останалите мъже повече отколкото на него. Те са важните за нея, а той е на второ, трето или десето място, "деветата дупка на кавала"

    Авторе, ти си на практика един рогоносец! Поинтерсувай се какво значи тази дума. Тя е точно за теб и твоя случай. Тя ти слага рога.
    И да си прав, нямам никакви доказателства. Нито съм я хванал на калъп ,нито нищо . За момента са едни прости предполагания. Имам си вяра в момичето,колкото и за луд да ме смятате!

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си