.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 5 от общо 5
  1. #1

    Искам си старите отношения

    Здравейте! На 19 съм, имам си приятел от 2 години. Напоследък отношенията ни не са най-добрите до момента.. Преди се смяхме много, той всячески ми показваше, че ме обича.. Постоянно ме прегръщаше и целуваше.. Постоянно си бяхме заедно, споделяхме си.. Излизахме си редовно.. Напоследък ми казва, че не му пука какво правя, къде съм и т.н..
    Аз постоянно му казвам, че го обичам,и то наистина си е така.. Искам да си върна старите отношения, старото непрекъснато мрънкане 'къде си', 'какво правиш' и т. Н... Питам го дали ме обича, той казва 'да, даже много те обичам..'. Но, след като го питам, защо е охладнял, не получавам отговор.. Моля Ви се, от сърце, помогнете ми... Какво да правя?
    Последно редактирано от Wikki.khalifa : 08-29-2018 на 10:28

  2. #2
    anonymous1043668
    Guest
    Може да е загубил интерес от теб. Случва се. Може да има и друга,но не мисля че нещата ще се върнат пак към нормалното.

  3. #3
    Трудно ми е да си представя как се стига до разговор от типа на “не ми пука какво и с кого правиш” просто Ей така и как ти това го приемаш за ок И като не му пука какво въобще прави с теб и ти губи времето, че и своето
    People do fall in love. People do belong to each other, because that's the only chance anybody's got for real happiness

    ענא הגנה לישראל
    ישראל אנחנו העם
    הנבחר אף אחד לא עוצר בעדנו
    !עזה מוות



  4. #4
    Супер фен Аватара на TrollFactory
    Регистриран на
    Jun 2018
    Мнения
    1 155
    Тоя 5 пари не дава вече за теб. Сменяй статуса.

  5. #5
    Голям фен Аватара на s0b1esk1
    Регистриран на
    Jun 2010
    Град
    Измерение София
    Мнения
    617
    до сега ти е давал, а ти си взимала без да отвръщаш. в даден момент си го взела за даденост и той е врътнал шайбата.
    WE ARE NOT ANGELS!

Етикети за тази тема

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си