.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 7 от общо 7

Тема: Влюбена

  1. #1

    Question Влюбена

    Здравейте!
    Искам да споделя с вас една моя история.
    Преди година се запознах с едно момче.....на 14....една година по-малък от мен.....виждахме се всеки ден.....започнах да се влюбвам в него......След време му споделих.....той ми отвърна, че ме има за най-добра приятелка,но не изпитва такива чувства към мен...Примирих се с това......Скоро започнахме да излизаме отново......всеки ден.....чувствата ми пак се върнаха..........Когато го видя ми се иска да отида и да го пегърна, а после да го целуна нежно, но това е против волята му.......... С него споделям аболютно всичко...... Преди около две/три седмици ми се щеше да се самоубия.......И това му споделих.....Той се опита да ме вразуми...Написа ми, че живота е пред мен....Каза, че ще се влюбя в някой който ме заслужава и ще имам прекрасни деца........Честно...от това ме заболя......може да е за добро.....Няколко дни след това разбрах, че ще го оперират.....беше ми тежко........Направих ни "гривни на приятелството"......видях, че не я сваля......................Започнах да го сънувам и всеки път той умираше, а после се събуждах и усещах как сълзите ми капят по бузите ми..........
    Е......днес беше операцията му.... Всичко мина и сега е добре......
    Та, хора, моля Ви, дайте ми съвет! Какво да правя?

  2. #2
    Голям фен
    Регистриран на
    Apr 2015
    Мнения
    603
    Ако не споделя чувствата, които ти изпитваш към него, няма какво да се направи.
    Можеш само да си направиш услугата лека полека да започнеш да се отдръпваш от него, с цел да не се измъчваш повече.

  3. #3
    Супер фен Аватара на TrollFactory
    Регистриран на
    Jun 2018
    Мнения
    1 155
    Той изобщно не те харесва, но пък за сметка на това поне е мил и изрича благородни лъжи като:
    Цитирай Първоначално написано от Magic03 Виж мнението
    Kаза, че ще се влюбя в някой който ме заслужава и ще имам прекрасни деца
    Иначе, ако си хубава, най-вероятно е *** и тогава няма за какво да съжаляваш. Ако не си, то поне остават благородните му лъжи, на които може да се опиташ да вярваш в трудни моменти:
    Цитирай Първоначално написано от Magic03 Виж мнението
    Kаза, че ще се влюбя в някой който ме заслужава и ще имам прекрасни деца
    Последно редактирано от Blubalu : 09-03-2018 на 08:07

  4. #4
    anonymous1043668
    Guest
    Не може заради едно момче да посягаш на живота си. Като не те харесва, приеми го. Радвай се поне като си около него няка как да насилиш някого да се влюби. Той много вярно ти е казал да продължиш напред..

  5. #5
    Мега фен Аватара на Niakoitam
    Регистриран на
    Sep 2007
    Мнения
    4 380
    Цитирай Първоначално написано от TrollFactory Виж мнението
    Той изобщно не те харесва, но пък за сметка на това поне е мил и изрича благородни лъжи като:

    Иначе, ако си хубава, най-вероятно е *** и тогава няма за какво да съжаляваш. Ако не си, то поне остават благородните му лъжи, на които може да се опиташ да вярваш в трудни моменти:
    Красотата както и характера са твърде относителни поняттия спрямо различните хора. Едни харесват едно,втори второ,а трети пък съвсем различно.
    Последно редактирано от Blubalu : 09-03-2018 на 08:07
    Страхът да не останеш сам те кара да правиш всичко, за да задържиш някой, който всъщност не ти трябва!

  6. #6
    Супер фен Аватара на paradosou
    Регистриран на
    Jan 2012
    Мнения
    2 413
    Цитирай Първоначално написано от TrollFactory Виж мнението
    Той изобщно не те харесва, но пък за сметка на това поне е мил и изрича благородни лъжи като:

    Иначе, ако си хубава, най-вероятно е *** и тогава няма за какво да съжаляваш. Ако не си, то поне остават благородните му лъжи, на които може да се опиташ да вярваш в трудни моменти:
    Противен си. Не знам кой говори така на 14-годишно дете. И да, аргументът, че 14-годишните не са деца, понеже имат повече сексуален и социален опит от някои каки на 24, не важи очевидно.
    Кофти история като цяло, и в други коментари личи искреното ти презрение към женската част. Извън контекста на конкретния ти коментар е, ама предполагам споделяш схващането, което приписват на Наполеон за к****те и майките.
    Лошата новина е, че и да им сипваш, по-малко кучки няма да станат (по твоите разбирания). Най-много да отблъснеш момичетата с мозък и самоуважение.
    Последно редактирано от Blubalu : 09-03-2018 на 08:08

  7. #7
    Супер фен Аватара на TrollFactory
    Регистриран на
    Jun 2018
    Мнения
    1 155
    Цитирай Първоначално написано от paradosou Виж мнението
    Противен си. Не знам кой говори така на 14-годишно дете. И да, аргументът, че 14-годишните не са деца, понеже имат повече сексуален и социален опит от някои каки на 24, не важи очевидно.
    Кофти история като цяло, и в други коментари личи искреното ти презрение към женската част. Извън контекста на конкретния ти коментар е, ама предполагам споделяш схващането, което приписват на Наполеон за к****те и майките.
    Лошата новина е, че и да им сипваш, по-малко кучки няма да станат (по твоите разбирания). Най-много да отблъснеш момичетата с мозък и самоуважение.
    Оф, ходи да се чивтосваш с някой кон!
    Ок, и само за твое сведениение относно невероятно проницателната ти психоанализа към мен: НЕ, не споделям виждането на Наполеон. И изобщо не ми пука дали някой се засяга от съветите ми, било то на 14 или 41 години, защото тук е интернет - страната на свободното слово!
    Последно редактирано от TrollFactory : 09-03-2018 на 07:43

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си