.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 20 от общо 20
  1. #1

    Търся си сериозна приятелка

    Момче на 21 години от Благоевград живея в София.Моят проблем е,че не мога да открия момиче на което да дам любовта си все попадам на неподходящи и претърпявам само разочарования.ДОбре изглеждащо момче съм спортувам,обичам активния начин на живот да излизам,да съм сред природата,обичам да пътувам,не пуша,не пия,скромен съм,държа на хората около себе си,работя и сам се издържам,студент съм,отговорен човек ...Ще се радвам ,ако има сериозни момичета от София между 17-23 години да ми пишат .Благодаря

  2. #2
    Голям фен
    Регистриран на
    Apr 2015
    Мнения
    603
    Чувал съм, че в 33 има доста сериозни момичета. Пробвал ли си да търсиш там?

  3. #3
    Ако става дума за онази дупка дискотеката 33 и аз така съм чувал .Много са сериозни в напиването,шмъркането и разврата

  4. #4
    Голям фен Аватара на s0b1esk1
    Регистриран на
    Jun 2010
    Град
    Измерение София
    Мнения
    617
    ако не стане в 33, пробвай в планета пайнер брат
    WE ARE NOT ANGELS!

  5. #5

  6. #6
    Мега фен Аватара на RapExotic
    Регистриран на
    Nov 2013
    Мнения
    4 760
    Цитирай Първоначално написано от lamessi96 Виж мнението
    сериозни момичета .. между 17-23 години
    Такова животно в резерватите трябва да го търсиш. Днешните момичета на тази възраст са масово лигли, които само мрънкат и искат, а не дават нищо в замяна. Отделно от това са доста кухи и не можеш да проведеш един нормален разговор с тях. И ако случайно ти се лепне някаква такава после се чудиш как да се отървеш от нея.

  7. #7
    Супер фен Аватара на Wednesday666
    Регистриран на
    Jul 2010
    Мнения
    2 063
    Цитирай Първоначално написано от RapExotic Виж мнението
    Такова животно в резерватите трябва да го търсиш. Днешните момичета на тази възраст са масово лигли, които само мрънкат и искат, а не дават нищо в замяна. Отделно от това са доста кухи и не можеш да проведеш един нормален разговор с тях. И ако случайно ти се лепне някаква такава после се чудиш как да се отървеш от нея.
    +1

  8. #8
    Мега фен Аватара на Грозния
    Регистриран на
    May 2015
    Град
    София
    Мнения
    7 849
    Цитирай Първоначално написано от lamessi96 Виж мнението
    ...ДОбре изглеждащо момче съм спортувам,обичам активния начин на живот да излизам,да съм сред природата,обичам да пътувам,не пуша,не пия,скромен съм,държа на хората около себе си,работя и сам се издържам,студент съм,отговорен човек ...
    Каква е причината да си сам, след като по собствените ти думи се изкарваш за идеален?
    Питам сериозно - каква е причината според теб?
    Цитирай Първоначално написано от Rengur Виж мнението
    всички тук знаем, че сте инфлуенсър във форума

  9. #9
    Не съм въобще идеален никой не е идеален.В момента съм сам да,но имах връзка до преди няколко седмици.Пак ще го кажа все попадам на момичета ,които са неподходящи и не могат да ме оценят!

  10. #10
    Супер фен Аватара на TrollFactory
    Регистриран на
    Jun 2018
    Мнения
    1 155
    Цитирай Първоначално написано от lamessi96 Виж мнението
    Не съм въобще идеален никой не е идеален.
    Оуу, добре. Ти не си идеален, защото изождаш от тезата, че никой не е идеален, но пък за сметка на това:
    Цитирай Първоначално написано от lamessi96 Виж мнението
    Пак ще го кажа все попадам на момичета ,които са неподходящи и не могат да ме оценят!
    Ти си специален и недооценен. А защо да не е тъкмо обратното? Твоята преценка да е сбърканата...
    Какво очакваш от тази тема? Мислиш ли, че някоя жена иска да разказва за връзката си следното:
    "- Как се запознахте?"
    "- Ами той беше пуснал тема в тийнпроблем колкото е жалък с момичетата и аз му писах от съжаление... И те така стана нещата"
    С тази жалка обява просто показваш твърде елементарното си отношение към света (в това число и към жените) и до никъде няма да стигнеш. Помисли си върху това и нещата ще почнат да се подреждат в главата ти по отношение на върпсите, които си задаваш сега като "Защо съм сам и "недооценен"?".
    Последно редактирано от TrollFactory : 09-03-2018 на 07:31

  11. #11
    Тикво някой да ти е искал мнението?Тука сте всички големи професори и от всички разбирате да му се невиди!!!Къде съм напиал ,че съм специален ,защо си съчиняваш празни приказки?Как прецени дали моята оценка е сбъркана ,като не ме познаваш сигурно от двата реда дето съм написал ,направо чупите тъпометъра с вашите умопомрачителни заключения.Каквото искат да разкават жените знаеш ли колко ме интересува!Казва ми човек ,който си е сложил снимка на ТИКВАТА ,че съм имал елементарно отношение към света и не ми казвай аз докъде ще стигна,а си гледай мизерното съществуване ,щото надали си по-добре от мен във всяко едно отношение и не ме познаваш ,за да правиш подобни малоумни изводи!Ти си също толкова жалък щом си нямаш друга работа ,а си тръгнал да коментираш в някакъв тийн форум!

  12. #12
    Намери ли вече подходящата

  13. #13
    И имаш ли фб или инстаграм???

  14. #14
    Супер фен Аватара на TrollFactory
    Регистриран на
    Jun 2018
    Мнения
    1 155
    Цитирай Първоначално написано от lamessi96 Виж мнението
    Тикво някой да ти е искал мнението?
    Първо, пуснал си тема в публично достъпен форум. На 21 вече трябва да си що годе достатъчно узрял, за да прецениш какви рискове крие от това.

    Цитирай Първоначално написано от lamessi96 Виж мнението
    Тука сте всички големи професори и от всички разбирате да му се невиди!!!
    До колкото виждаме, ти си този, който е в беда и пуска теми. Може да се държиш малко по-културно. Но да, в сравнение с теб и твоят интелектуален капацитет и 7 годишните може да се каже, че са професори.

    Цитирай Първоначално написано от lamessi96 Виж мнението
    Къде съм напиал ,че съм специален ,защо си съчиняваш празни приказки?Как прецени дали моята оценка е сбъркана ,като не ме познаваш сигурно от двата реда дето съм написал ,направо чупите тъпометъра с вашите умопомрачителни заключения.
    Празни са твоите приказки щом ти е толкова трудно едно момиче да излъжеш, че да тръгне с теб. И сега след като пусна тема писаха ли ти много кандидатки, г-н невероятно изглеждащ, спортуващ и отговорен?

    Цитирай Първоначално написано от lamessi96 Виж мнението
    Каквото искат да разкават жените знаеш ли колко ме интересува!
    Лошо, че не те интересува. Ще го караш на чикии явно.

    Цитирай Първоначално написано от lamessi96 Виж мнението
    Казва ми човек ,който си е сложил снимка на ТИКВАТА ,че съм имал елементарно отношение към света и не ми казвай аз докъде ще стигна,а си гледай мизерното съществуване ,щото надали си по-добре от мен във всяко едно отношение и не ме познаваш ,за да правиш подобни малоумни изводи!
    Този, който наричаш тиква обаче е светлинни години пред теб и твоето действително жалко съществуване. Елементарник такъв!

    Цитирай Първоначално написано от lamessi96 Виж мнението
    Ти си също толкова жалък щом си нямаш друга работа ,а си тръгнал да коментираш в някакъв тийн форум!
    Оо, и това го каза го един съвсем "истинки тийнеджър", който обаче е на 21.

    Иначе споко, виждам, че по темата ти има раздвижване. Виж, вече някакви мъже кандидати те търсят. Може би не е зле да си опиташ късмета. Може би пък ще ти е по-добре като джендър.

  15. #15
    Тая тема имам чувството че съм я чела няколко пъти през годините. Копи-пейст ли е?
    People do fall in love. People do belong to each other, because that's the only chance anybody's got for real happiness

    ענא הגנה לישראל
    ישראל אנחנו העם
    הנבחר אף אחד לא עוצר בעדנו
    !עזה מוות



  16. #16
    Дишай спокоен вече се запознах с момиче ,няма нужда да си изливаш простиите.Не съм като теб да вися по форумчетата и да се дразня с хората

  17. #17
    Така за всички хора ,които толкова се вълнуват от моя проблем ще изтрия темата усмихна ми се късмета дишайте спокойно хахах

  18. #18
    Бахти проблема, останал без приятелка няколко дни и пуска тема, тука в тоя форум има 30+ годишни дето още са девствени.
    И бтв, не се притвснявай и този късмет дето ти се е усмихнал ще се окаже некачествен
    People do fall in love. People do belong to each other, because that's the only chance anybody's got for real happiness

    ענא הגנה לישראל
    ישראל אנחנו העם
    הנבחר אף אחד לא עוצר בעדנו
    !עזה מוות



  19. #19
    Много се бавни тука всичките честно само се заяждате явно това ви е единственото нещо да злобеете БАХТИ КОМПЛЕКСАРСКИЯ НАРОД

  20. #20
    А ти си нескопосан трол, писал преди 2 дни тема и днес вече с приятелка. Опитай пак
    Да идва вече 15 септември, че да си се запълни с нещо времето
    People do fall in love. People do belong to each other, because that's the only chance anybody's got for real happiness

    ענא הגנה לישראל
    ישראל אנחנו העם
    הנבחר אף אחד לא עוצר בעדנו
    !עזה מוות



Етикети за тази тема

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си