.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 6 от общо 6
  1. #1

    Unhappy Как да спра да мисля за него?

    Здравейте хора,имате ли идея ,как да спрем да мислим за даден човек ,ако го обичаме ? Влюбена съм в едно момче и не мога да спра да мисля за него ,на 15г.съм и за първи път се влюбвам
    Последно редактирано от Moni133 : 08-31-2018 на 23:59

  2. #2
    Голям фен Аватара на s0b1esk1
    Регистриран на
    Jun 2010
    Град
    Измерение София
    Мнения
    617
    Мони, има много по-важни неща за които да мислиш... например защо биткойна скочи оня ден с 1000 долара, а етера все още си седи 240 евро.
    Последно редактирано от s0b1esk1 : 09-01-2018 на 01:37
    WE ARE NOT ANGELS!

  3. #3
    Голям фен Аватара на LoveSofia
    Регистриран на
    Aug 2018
    Мнения
    523
    Цитирай Първоначално написано от s0b1esk1 Виж мнението
    Мони, има много по-важни неща за които да мислиш... например защо биткойна скочи оня ден с 1000 долара, а етера все още си седи 240 евро.
    Тоя па биткойн, утре играят ПСЖ, Ливърпул, Ман Сити и Байерн, мани ги тея глупости

  4. #4
    Цитирай Първоначално написано от LoveSofia Виж мнението
    Тоя па биткойн, утре играят ПСЖ, Ливърпул, Ман Сити и Байерн, мани ги тея глупости
    Знаеш ли утре от колко часа ще играят и по коя програма?

  5. #5
    Цитирай Първоначално написано от Moni133 Виж мнението
    Знаеш ли утре от колко часа ще играят и по коя програма?
    Пускай диема спорт,че Ливърпул почнаха ... Сега набързо да ти отговоря. Предните коментари са меко казано саркастични,но пределно ясно ти казват,че, за да спреш да мислиш за някого трябва просто да правиш нещо,което те разсейва.Например някакво хоби,ако имаш.

  6. #6
    Цитирай Първоначално написано от JustToAsk Виж мнението
    Пускай диема спорт,че Ливърпул почнаха ... Сега набързо да ти отговоря. Предните коментари са меко казано саркастични,но пределно ясно ти казват,че, за да спреш да мислиш за някого трябва просто да правиш нещо,което те разсейва.Например някакво хоби,ако имаш.
    Благодаря ти!

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си